Harry nie ma w życiu szczęścia... a Marcelka po operacji...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 27, 2019 22:38 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Dzisiaj Harrutek przesyła weekendowy uśmiech :mrgreen: piękne ma kły, prawda? zdrowe, dorodne... chociaż te zębiska ma zdrowe :ok:
Obrazek

i poobiednia gimnastyka też musi być :mrgreen:
Obrazek

Obrazek


Tak przeglądam teraz wątek i widzę, że z tym zapodaj.net to jest jednak porażka. Zakładam kotu wątek na Kociarni, w pierwszych słowach przedstawiam kota pisząc "To jest Harry" i dołączam zdjęcia. A tu zonk, nie ma kota, są kwadraciki. Zaledwie po 3-ch miesiącach zamiast zdjęć są kwadraciki!! 8-O Jaki jest sens takiego wątku? Gdyby ktoś był np. zainteresowany kotem to i tak go już nie zobaczy, bo zdjęcia znikają. Gdyby to było po kilku latach, to jeszcze bym zrozumiała. Ale po tak krótkim czasie?
Dawniej wstawiałam zdjęcia kotów przez fotosik, ale parę lat temu coś się pozmieniało w fotosiku i pamiętam, że nie dało się załączyć zdjęcia w przyzwoitym rozmiarze, były za duże. Wtedy przeszłam na zapodaj, ale to jest bez sensu, kiedy tak szybko te zdjęcia znikają. Muszę chyba wrócić do fotosika i spróbować ponownie, może coś tam się poprawiło. W starych wątkach, sprzed wielu wielu lat zdjęcia dodane przez fotosik są wciąż widoczne (jak miło czasem zobaczyć swoje dawne tymczasy :wink: ) A tutaj już nic nie widać :evil: nawet w bieżącym wątku, to bez sensu
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob lip 27, 2019 23:59 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Fotosik jest lepszy. Kiedyś był wstaw.org, ale się zmył.
A Harrutek cudny
:201461
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lip 28, 2019 0:15 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Tu trochę dłużej fotki siedzą
http://tinypic.com/
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie lip 28, 2019 9:42 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Dziękuję :201494 spróbuję dzisiaj poćwiczyć na tym tinypic.com i spróbuję wrócić do fotosika i też poćwiczyć, może się okaże że coś się tam zmieniło na lepsze :wink:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lip 28, 2019 15:54 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Obrazek

To zdjęcie teraz dodałam przez fotosik, wielkość chyba jest ok? :wink:
Właśnie robię próby na fotosiku, bo chciałabym aby zdjęcia były jednak widoczne, a już szczególnie na pierwszej stronie wątku. Ze zdjęciami w poziomie nie ma problemu, bo to zdjęcie chyba może być :wink: natomiast te robione w pionie wychodzą duże i nie ma innych opcji, a kombinuję w różny sposób :wink:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt sie 09, 2019 19:20 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Zobaczcie jaki jestem piękny! :201415 I nie mówcie Ciocie, jak ciężko jest zrobić ładne zdjęcie czarnemu kotu. Jak ktoś jest ładny to i na zdjęciach ładnie wygląda. Nieważne czy czarny czy biały czy bury, czyż nie? :D
Harry


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Piękny Harruś w płatkach kwiatowych – szkoda że nie róż, a tylko opadających pelargonii, no ale... jak ktoś jest piękny to przecież we wszystkim mu ładnie :smokin:

Obrazek

A ten biały cień na zdjęciach to wina mojego aparatu, który robi zdjęcia z białą plamą dokładnie na środku fotografowanego obiektu i muszę nieźle się nakombinować, żeby zminimalizować ten feler. Aparat nadaje się do wymiany, albo chociaż do naprawy (nie wiem czy się da), ale wciąż nie ma kasy na takie wydatki :oops:

Poza tym Harruś się trzyma, ale ostatnio wciąż jeżdżę po wetach z innymi kotami :( Z Harrym jedziemy na kontrolę pod koniec sierpnia
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt sie 09, 2019 19:35 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Harrutek śliczny. :D

A aparat prawdopodobnie potrzebuje naprawy matrycy.
Miałam raz takie smugi świetlne w aparacie kompaktowym i naprawili mi.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt sie 09, 2019 19:40 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

mimbla64 pisze:Harrutek śliczny. :D

A aparat prawdopodobnie potrzebuje naprawy matrycy.
Miałam raz takie smugi świetlne w aparacie kompaktowym i naprawili mi.

za ile?
droga taka naprawa?
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt sie 09, 2019 19:44 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

zuzia96 pisze:
mimbla64 pisze:Harrutek śliczny. :D

A aparat prawdopodobnie potrzebuje naprawy matrycy.
Miałam raz takie smugi świetlne w aparacie kompaktowym i naprawili mi.

za ile?
droga taka naprawa?


Nie pamiętam, bo to było kilka lat temu.
Pewnie zależy też od ceny aparatu.
Ale w stosunku do ceny mojego naprawa się opłacała.
Najlepiej zanieść do serwisu, powiedzą Ci, ile może kosztować.
Wydaje mi się, że sprawa może być prosta i wystarczy jakiś przegląd z czyszczeniem.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt sie 09, 2019 19:53 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Jak ktoś jest taki piękny, jak ty, Harrutku, to zawsze pięknie wyjdzie na zdjęciach.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt sie 09, 2019 21:29 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

mimbla64 pisze:
zuzia96 pisze:
mimbla64 pisze:Harrutek śliczny. :D

A aparat prawdopodobnie potrzebuje naprawy matrycy.
Miałam raz takie smugi świetlne w aparacie kompaktowym i naprawili mi.

za ile?
droga taka naprawa?


Nie pamiętam, bo to było kilka lat temu.
Pewnie zależy też od ceny aparatu.
Ale w stosunku do ceny mojego naprawa się opłacała.
Najlepiej zanieść do serwisu, powiedzą Ci, ile może kosztować.
Wydaje mi się, że sprawa może być prosta i wystarczy jakiś przegląd z czyszczeniem.

Dzięki. Spróbuję podejść do zakładu i zapytać, może faktycznie nie będzie aż tak drogo :wink:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt sie 09, 2019 21:36 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Przepiękne oczyska :1luvu:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt sie 09, 2019 22:36 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Nooo, oczyska ma wyjątkowo piękne :smokin:

A tak a propos Harrutka :D ja bardzo lubię zdrabniać imiona kotów i zawsze zdrabniam, nawet takie które wydawałoby się że nie dadzą się zdrobnić :wink: I tak sobie teraz pomyślałam, ciekawe jak Megan mówi zdrobniale do księcia Harrego jak są sami :D bo przecież na pewno jakoś mówi czule do niego jak nikt nie słyszy (a zwłaszcza nikt z zacnej rodziny królewskiej :D ), może też mówi do księcia Harrutku :201464
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob sie 10, 2019 6:15 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Może ma podsłuch i nic nie mówi.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob sie 10, 2019 16:25 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Harrutku kochany piękny jesteś jak malowanie :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Najmocniejsze :ok: :ok: za wyniki Twoich badań i za pozostałe Futerka.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości