Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob mar 16, 2019 13:23 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Dyżur wczorajszy (piątkowy) z Oksaną i Beatą :201494

Na ogólnym coś nagle pusto :) Przy szafie było trochę nasikane. Wszyscy rozleniwieni, tylko Bezik trochę zaczepiał, ale jakoś tak bez zapału. Edek był bardzo miziasty, nawet wszedł mi na ramiona i częściowo na głowę :D Bystry pierwszy raz przy nas się nie krępował i chodził sobie po ogólnym, nawet dał się głaskać i trochę się pobawił z Oksaną. Wszyscy dostali, co mieli dostać w Bozicie, ale nie dojedli - Kuba prawie w ogóle nie tknął swojego - więc zostawiliśmy im, żeby zjedli sobie przez noc. Kuwety w porządku.

Zostało po nas ostanie Hepatiale dla Ptysia. Kończy się też porcjowane Zylkene, ale są jeszcze pełne kapsułki w szafce nad zlewem w kuchni.

Kubanka dała buziaka Dominice i ogólnie była w dobrym nastroju. Trochę się pomiziały i pobawiły. Dostała w Greenwodsie For Calm, ale tylko skubnęła. W kuwecie komplet, na podłodze jeden rzyg z trawy.

Lea się rozdrapała, Dominika psiknęła jej Cortavance. Dostała For Calm w Gourmecie. W kuwecie brak kupy. Pomiziała się sporo z dziewczynami.

W szpitalu kupy u chłopaków raczej średnie, u Rudej i Mamby w porządku. Chcieliśmy wypuścić Felka na ogólny, ale Mamba nam zwiała, a on nie wyszedł dalej niż do kuchni. Mamba terroryzuje wszystkich, więc zamknęliśmy ją w klatce, żeby Felek miał trochę spokoju. Klemens w szpitalu strasznie się dopomina o uwagę. Chyba zbyt mocno ociera się o pręty klatki i zdziera sobie futerko z nosa. Ruda jest zainteresowana głaskaniem, ale wyjściem z klatki już nie bardzo. Nowy Onyx wyluzowany, w ogóle się nie stresuje zamknięciem. Dostał maść do oczu. Wszyscy dostali według tabliczek.

Woda wszędzie wymieniona, podłogi zamiecione i umyte.

Poprosimy piątek 22.03 :)

Adam.Kz

 
Posty: 21
Od: Śro lip 04, 2018 7:04

Post » Nie mar 17, 2019 12:21 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:


niedziela (17.03)-kasik.30/wujo sredniak
poniedziałek (18.03)-????????????
wtorek (19.03)-pyma
środa (20.03)-dilah
czwartek (21.03)-Kociambra1989
piątek(22.03)-Dominka.zuza/Adam.Kz
sobota (23.03)-
niedziela (24.03)-
poniedziałek (25.03)-
wtorek (26.03)-
środa (27.03)-
czwartek (28.03)- Kociambra1989[/quote]
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Nie mar 17, 2019 12:43 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Poproszę sobotę 23.03

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 17, 2019 16:47 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Kubanka
Obrazek
Obrazek
Musiała mnie troszkę wybadać
Obrazek
Kuba łowny
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mamba
Obrazek
Onyx
Obrazek
Klemens
Obrazek
Obrazek
Feluś
Obrazek
Ruda
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ptyś z lejącym okiem
Obrazek
Bystry Maciuś
Obrazek
I na do widzenia mówi Wam od dziś Warszawiak Edek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 17, 2019 19:42 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Dyżur z ogromną pomocą Oli, która obrobila Kubankę :201494 oraz pomogła w podjęciu kilku strategicznych decyzji :1luvu:
Kuwety ok, poza kuwetą Klemensa, który ma biegunkę, dostał attapectin, zjadł w kabanosie winstona. Nie wpisałam na tabliczkę, zapomnialam. Klemens dostał do jedzenia gourmeta w saszetce.
Onyx oczy zrobione, przyjął smarowanie oczu jak pieszczote, fajny kot :1luvu: Kuweta ok. Zjadł saszetke gourmeta.
Ruda kuweta ok, wylazla z klatki i rzuciła się na Felusia, została zatem zamknięta. Dostała bozite.
Mamba bardzo miziasta, ale nie pozwoliłam jej wyjść z klatki żeby nie dręczyla Felka ani na ogólny bo Edek mial do domu jechać więc dobrze było uniknąć zadym. Kuweta ok. Też dostała bozite, jadła ze smakiem.
Kuwety Felusia tez ok. Zjadł z jednej miski, w drugiej był chyba gourmet, nie zjedzony. Dałam mu winstona, ktorego Ola znalazła w kuchni, ale niechętnie jadł, może ze smakiem nie trafiłam... Te winstony są w szafce pod zlewem, tam gdzie karmy.
Mamba, Onyx i Klemens robią straszliwe rozpierduchy w klatkach. Masakra.


Na ogólnym kuwety ok, kotów mało, ale Kuba z Edkiem dziś mieli na pienku chyba bo co się mijali to któryś machal na drugiego lapą. Kuba ma przy ogonie jakąś ranke, strupek. Koty dostały bozite, ale nie bardzo podeszła, prawie pełne miski zostały, może w nocy zjedzą.

Lea w nastroju przytulastym bardzo. Zmieniłam jej skarpete bo ta, która miała wyglądała już strasznie. Rane psiknelam tym na C. Zjadła ladnie prawie całego digesta. Wyprzytulalysmy się sporo, pobawilysmy się też wędka. Kuweta ok.

Wlaczylismy pranie, suszy się. Podlogi zamiecione, było czysto więc nie mylismy.

Poprosimy niedzielę 24.03.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 18, 2019 8:43 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:


poniedziałek (18.03)-olala1
wtorek (19.03)-pyma
środa (20.03)-dilah
czwartek (21.03)-Kociambra1989
piątek(22.03)-Dominka.zuza/Adam.Kz
sobota (23.03)-mgska
niedziela (24.03)-kasik.30/wujo sredniak
poniedziałek (25.03)-Pietraszka
wtorek (26.03)-pyma
środa (27.03)-
czwartek (28.03)- Kociambra1989
piatek (29.03)-
sobota (30.03)-
niedziela (31.03)-
Ostatnio edytowano Pon mar 18, 2019 10:24 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon mar 18, 2019 9:46 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Poniedziałek 25.03 poproszę

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon mar 18, 2019 17:08 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Dyżur

Felek pojechał do weta, po tym jak pisnął po zjedzeniu chrupka. Zajrzałam mu do paszczy i nie za ładnie te dziąsła wyglądały. Dostał więc steryd na 3 tyg i antybiotyk. Do smarowania orozyme lub dentisept. Pierwsze smarowanie poszło całkiem łatwo ale miałam ten plus że jeszcze siedział w transporterze. No nic zobaczymy co mu lepiej posłuży, wyciszenie zapalenia czy święty spokój. :( Jest preparat na zęby co się podaję do jedzenia, może to będzie mniej stresujące dla niego.
https://kalinowa.pl/sklep/higiena-jamy- ... vetexpert/

Klemens ma nadal biegunkę poza tym wszystko z nim w porządku. Dałam mu attapectin, fortiflore i suche gastro.

Onyx ma już oczka całkiem ładne. Wyrzygal się na posłanko jedzeniem.

Ruda wyrzygala trawke. Jak Felek był u lekarza to nawet spotkałam ją na parapecie jak się wylegiwala.

Cały dyżur Felek integrowal się z ogólnym i było w porządku. Jednak za daleko się nie wypuścił. Tylko przedpoik i kuchnia ;)

Ranę Kubie spsikalam octaniseptem.

Lei zmieniłam skarpetek, bo tą co miała to służyła jak bransoletka. Luźna i cienka. Rana sucha, psiknieta.

Kubanka dużo rzygow ze śliny, wczoraj to samo tylko z dodatkiem trawy.
Wczoraj miała sraczke dziś pusto, tylko jedno siku. Zjadła trochę mokrego z wczoraj. Dziś dałam jej bozite puszkę. Nie była zainteresowana.

Na ogólnym jedna kupa niezbyt. Apetytow na mokre z suplami brak. Przysiedli do karmnikow.

Dwa prania zrobione z zasikanych kocow i poslanek.

Duży spokój, żadnych zaczepek i gonitw. :ok:
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 18, 2019 22:35 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

olala1 pisze:Lei zmieniłam skarpetek, bo tą co miała to służyła jak bransoletka. Luźna i cienka. Rana sucha, psiknieta.


No paczpani, miała z tego samego materiału co poprzednio :wink: i luźna, dzięki czemu zakrywala tą ranę, która jest niżej na szyi, nic lepszego nie znalazłam :wink:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 20, 2019 8:43 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Wczoraj wspólny dyżur Z Alą :ok:

na ogólnym w kuwetach ok, na jedzenie za bardzo apetytu nie było, ale suche było jeszcze w karmnikach.
Ptyś ma wylizaną ranę na boku :?
Bystry leje na kosze i worki ze śmieciami :evil: 3 razy przy mnie nalał.
U Kubanki tylko siku i nie bardzo chciała jeść mokre. Jeżeli nie zje do jutra, to pewnie nie smakuje jej ten forcalm.
U Lei w kuwecie komplet, ranka nie rozdrapana, mokre zjedzone od razu.

Resztę ogarniała Ala.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro mar 20, 2019 10:45 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

Ala - witaj po przerwie <3

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro mar 20, 2019 10:48 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

A jak Felka apetyt i kuweta Klemensa?
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 20, 2019 10:53 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

olala1 pisze:A jak Felka apetyt i kuweta Klemensa?

To już Ala musi napisać :wink:
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro mar 20, 2019 10:54 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

pyma pisze:
olala1 pisze:A jak Felka apetyt i kuweta Klemensa?

To już Ala musi napisać :wink:
ale z tego co zauważyłam, to kupa u Klemensa ok.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro mar 20, 2019 13:02 Re: Kociarnia Kotyliona X - koty do adopcji, dyżury

27.03 wezmę
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości