OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw kwi 11, 2019 8:25 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Ludzie są podli. Może pijani. Może naćpani. Bo chyba skarbów nie spodziewali się znaleźć.
Tylko kotów szkoda. Żeby oni niebezpieczni nie byli. Bo co to się roi w głowach nie wiadomo :(
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw kwi 11, 2019 8:27 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

kwiryna pisze:Ludzie są podli. Może pijani. Może naćpani. Bo chyba skarbów nie spodziewali się znaleźć.
Tylko kotów szkoda. Żeby oni niebezpieczni nie byli. Bo co to się roi w głowach nie wiadomo :(

Własnie Asia. Może z mężem idź tam nst razem. Bo aż strach samej :strach:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 11, 2019 11:07 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Nie ma słów na taką bezmyślność i dewastację :evil:
Biedne koty :(
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw kwi 11, 2019 11:19 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Asiu to alkoholicy, są wyprani w większości z uczuć wyższych.Sama tam lepiej nie chodz.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19503
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt kwi 12, 2019 7:13 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Dlatego spitoliłąm wczoraj.
Dziś weszłam z koleżanką. Byli. Udawali ,że śpią. Ale gałami spod moich kołder strzelali. Zrobili wielkie oczy gdy wyjęłąm ze sterty słomy podbierak. Aż im się iskry posypały. Trzepali ją ale nie znaleźli. Uff
Zostawiłam jedzenie pod schodami. Wczprajsze było ruszone. Zostawiłąm też i Czekoladzie. Kulturalnie teraz , na tacy. Z antybiotykiem. Może zje. Choć obawiam się, że przestraszony moim wczorajszym wtaagnięciem już wyniósł się. On taki jest.
Miałam postawić łapkę w ten weekend ale doopa. Nie postawię jej. Nie będę siedzieć sama a sprzętu nie zostawię. Poza tym koty spłoszone są. Już wiem dlaczego brudny pingwin przeniósł się do lasu. I brązowy z białymi łapkami też tam jest. Tylko sióstr brak. Ciągle.
Muszę jutro przenieść budki. Tylko że polarów już nie odzyskam.

Jest nowy chudy kot. Ja go nie widziałąm. Ale PT i moja Anka tak. Chude ,bure, z białym znaczeniem. Oby nie kocica co urodziła gdzieś młode.

W domu jak w domu. Ulisiek po sterydzie najeść się nie może. Panna Cholernica rządzi. To słodycz z łyżką dziegciu. Pierwszy raz mam młodego kota co nie dogaduje się z innymi. Zawsze po kilku dniach już biegały razem. A ta ciągle drze ryja, warczy, goni. Nie można się nie ześmiać jak widzi się jej rozjeżdżony tyłek gdy startuje. Jest bardzo charakterna. Do tego, czy przez to, jest bardzo urocza. Taki Pesel w młodości. Patrząc na ich oboje myślę o Macgajwerze. Filmie co to był. O młodym i starym. Ot, taka refleksja.
Na dzień dzisiejszy to typowa jedynaczka.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 12, 2019 9:51 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Bogato... :(
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt kwi 12, 2019 9:58 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Ci ludzie przypominają mi człowieka, który całe zeszłe lato mieszkał w śmietniku, strasząc wszystkich - ludzi i koty. Wychodził z niego, spał tam. Umarł, za późno zabrało go pogotowie. Pan prezes spółdzielni, kiedy mu parę miesięcy później przypomniałam o tym człowieku (żeby uzmysłowić, że nie stara się o nic na spółdzielczym podwórku) udał, że nic nie wie i nie słyszał. Pierwsze słyszy, nic nie wie.
Może policja jednak powinna się dowiedzieć o tych ludziach? Jest już cieplej, mrozów nie ma, ale może warto zgłosić, żeby przynajmniej ślad w notatkach został. Żeby nic się nie stało Tobie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt kwi 12, 2019 12:37 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Małgosiu, oni są już zgłoszeni. Wie adm i policja. I co z tego? Jedyna nadzieja,że jak administracja dryndnie to wtedy zadziała. Ja już przestałam wydzwaniać do policji jak gówniarstwo lata po ruinach lub w wolne weekendy tupie po dachu marketu robiąc sobie filmiki, bo... nie przyjeżdżają. Mogę się zaćwierkać.
Bezdomnego ominą teraz bo nie ma zagrożenia życia czytaj aura sprzyja. Edka, tego poprzedniego com mu zupy nosiła, zabrali do schroniska zimą. Szybko przyjechali. Teraz, przy takiej pogodzie, nie ma szans. Chyba że cuda wpyrawiać będą. Ale nie wierzę i w to ,że mieszkający obok ludzie coś zrobią. Latami pozwalają na dzikie wrzaski, pijaństwo, rujnację...bo boją się interweniować.
Trzeba wszak podać dane, jeszcze telefon spiszą, jeszcze sie wyda kto...
Ze spotkania z adminką wiem też to ,że mamy szukać nowego miejsca na budki i karmnik. Bo ludziom te przeszkadzają. Koty rysują bezcenny lakier bezcennych aut, wysypiając sie na nich. Choć ja nie widziałam na masce ani jednego. Od wielu lat. I mamy kłopot! Miejsce, które proponują jest ogólnie dostępne dla każdego żywego i złego. Koty zagrożone, miski i woda wyżarte będą (już kradną lub psy dopuszczają specjalnie) , rujnowane będą budki regularnie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 12, 2019 12:46 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty przeszkadzają, menele nie :(
Może to menele te auta niszczą...
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt kwi 12, 2019 18:26 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

kwiryna pisze:Koty przeszkadzają, menele nie :(
Może to menele te auta niszczą...

No coś ty 8O tacy pożundni niczego nie niszczą. Tylko ozdabiają okolicę fantazyjnymi gadżetami. Nikomu nie zawadzającymi a wręcz wprawiającymi w podziw. Kot to rujnację robi. Prawdziwą. Zostawia prawdziwe bezeceństwa. Nie to co byle pet, butelka czy górka śmierdząca utoczona lub sik na murek. Tak wysoko ,że psom się kuli przyrodzenie z zazdrości. Po kocie to paskudne miski zostają, zagrzebane odchody, latające kudły... Taki chodzi tanecznym krokiem i rozsiewa aromat. Kot to ciągnie nogi za sobą, macha se ogonem bez wdzięku (tamci to ogon chowają kurturarnie) , na drzewku sobie posiedzi , butelki nie zbije, zjebki nie puści... To jest profanacja okolicy prawdziwa!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 13, 2019 7:30 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Mi ostatnio jak karmiłam koty Pan powiedział, że ta zaraza kocia to choroby roznosi i jakbym nie karmiła to by szybciej zdechły. Miałam ochotę mu powiedzieć że sam powinien zdechnąć bo jest stary i śmierdzi śmiercią ale się opanowałam. A to wykształcony i niby światły człowiek jest i poważany, tylko jakoś bez serca.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob kwi 13, 2019 7:39 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Szykowanie nerek dla dzików. Straszne zamieszanie rano się zrobiło. Nie chciało mi się wczorajszego wieczora szykować a koty umierające głodowo się stały jak tylko brzask nastał. Pierwszy ćwirek zaświergolił.
Złośnica była pierwsza. Wyjada od razu z gara jak tylko mieszanka się wyszykuje. Nawykła do jedzenia podwórkowego nie odpuści wypasu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 13, 2019 11:21 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Fajna dziewczyna z niej :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob kwi 13, 2019 16:08 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Nasza Mila. Niegdyś niedotykalska i waląca łapami. Teraz odkleić się nie można.
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie kwi 14, 2019 7:18 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Fot kilka

Siostry burasie (jeszcze jak były) i czarna Kropka w swoim "pokoju"
Obrazek

Dzidzia przy markecie. Zawsze biegła z kotłowni by i tam dostać smaka
Obrazek

Kocurek. Mało kiedy bywa. Nie wiem gdzie bytuje. Dożywia się pod blokiem . Tutaj go jakimś cudem wypatrzyłam
Obrazek

Czekolad. Płochliwiec
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie kwi 14, 2019 7:54 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości