OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sty 05, 2019 10:48 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

Jaki fajny domek :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob sty 05, 2019 12:06 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

Asiu, Emmuniu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
dobrego dnia!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sty 05, 2019 12:35 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

MalgWroclaw pisze:Co u Was, Asiu, nie śpisz już.

Ogarnęłam chatę, kuwety, zrobiłam śniadanie i padłam.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sty 05, 2019 13:38 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

Asiu
tej książki nie czytałam, ale czy któryś typ/ek/, charakter/ek/ nie gościł jeszcze w Twoim domu?
https://kobieta.onet.pl/dom/fragment-ks ... ne/k94qlk8
:201461

kajtek56

 
Posty: 362
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Nie sty 06, 2019 17:10 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

kajtek56 pisze:Asiu
tej książki nie czytałam, ale czy któryś typ/ek/, charakter/ek/ nie gościł jeszcze w Twoim domu?
https://kobieta.onet.pl/dom/fragment-ks ... ne/k94qlk8
:201461

Jak otworzę lapek to zerkne. Z komórki to ja nawet nie umiem pisać. To za mądry twór jest.
U nas spokojnie. No, jakby. Pesel pogonił Rudzika. Menda szukała okazji aż znalazła. Zaraz po pobiegł szybko do pokoiku czekając na karne zamknięcie drzwi. Drań i tyle. Widać kiedy go nosi. Chęć przywalenia jest silniejsza. Wie, że źle ale...za przyjemności trzeba płacić.
I płaci odosobnieniem. Ale czy to dobry sposób? Nie wiem. Odpoczyw sobie tam. Sił nabiera. Obmyśla strategię. Już odchuchał się miskowo. Nie zje wszystkiego jak leci. Już nie. Nadal podejmuje próby zabawy. Czyli napitala kolegę pazurami i łapami. Chłopcy jeszcze stają w szranki. Reszta udaje obojętność. Chłop jest prosty i mało otwarty na miejskie sawuarwiwry :mrgreen: . Taki co to prosto z łapy dowali i zdziwko rzuci, że świat przeciwko niemu występuje. Nauczony siłowego załatwiania spraw. Żal mi go. Żal i reszty.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 06, 2019 21:46 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

Przycinasz mu pazurki? W sumie jedyne co jest sensowne, to izolacja, ale to nie ułatwia nikomu życia tak naprawdę :( . Oby się dla niego dom znalazł :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon sty 07, 2019 8:20 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

W mroźny poranek przynoszę gorące, jak bułeczki :wink: , wieści.

Dostałam takiego SMS-a.
"Emiś absolutnie nie nadaje się na kwarantannę. Nie chciał być sam, więc spał ze mną i Bubciem...
Emiś nas przyjął od razu... Jestem absolutnie zakochana. Emiś od razu nawołuje, jeśli zostaje sam.
...
Dziś wszyscy będziemy spać razem...
Kocham Emisia od pierwszej chwili, a cudność jego wciąż moje uczucia potęguje..."

Obrazek

Tak, tak Emirek jest u siebie od...piątku. :piwa:
Wszedł do domu jak do siebie, tylko Królowa Matka była sycząco-lustrująca.
Po Emirka wrócili Kasia i Darek. Poznali go gdy adoptowali od nas Oczy. Czyli Królową :wink: . Już wtedy Kasia chciała i jego. Lansował się chłopak. :D
Bądź szczęśliwy dzieciaku :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon sty 07, 2019 8:30 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

Kochane czarne futerko.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon sty 07, 2019 12:23 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

Cudne wieści !!! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sty 07, 2019 12:30 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

Wspaniałe wieści :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto sty 08, 2019 11:40 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

Łoj, łoj jak cichutko, puściutko u nas na wąteczku.

Wieści z DS-ów Emmuni i Emirka brak. Ale w albumie przybyły nowe fotki dziewczyn. Ostatnia jest taka piękna.
Miodek na me serducho.
Jej adopcja byłą błyskawiczna. Jeden telefon do mnie. Mail. Wizyta szybciusia zrobiona przez Gosię i błyskawiczny przyjazd Dużych po kociczkę. Bez wydziwiania :wink:
Z niekłamną przyjemnością , grzecznościowo powiadomiłam osoby zainteresowane jej adopcją. Jedna czekała ciągle i ciągle na nowe fotki. I prawie rodzinę przekonała do adopcji. Ona akuratnie ,tak super zdecydowana, postanowiła kupić rasowego kota. Z Emmuni zrezygnowała tylko nie raczyła poinformować. A ja głupia miałam obiekcje.
Druga odezwała mi się na kontakt gratki z pytaniem, o której godzinie i kiedy może odebrać Emmę i Emirka. Bo dwa by wzięła. Dostała tradycyjną odpowiedź dotyczącą odpowiedzi na pytania zawarte w ogłoszeniu. A dotyczące warunków adopcji. Czyli czy dom nie wychodzący, w jaki sposób są zabezpieczone okna i balkon- jeśli jest, czy wyraża zgodę na wizytę przed adopcyjną i po adopcyjną oraz czy podpisze umowę adopcyjną. W odpowiedzi przyszłą krótka tyrada ,że jeszcze nie ma decyzji co do Emotek. Że tak na prawdę szukają jeszcze innych kotów, w innych miejscach...Oraz zero odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Wrednie, z niekłamną przyjemnością napisałam, że adopcja nie jest aktualna. Koty znalazły dom spełniające warunki o jakie prosimy i pojechały na swoje. Na co, ze zdziwkiem, otrzymałam maila z pretensjami ,że ona by koty wzięła tylko została nie tak potraktowana. Raczyłam byłam przypomnieć o co prosiłam i co mi odpowiedziała. Więc w tym przypadku jasne jest ,że koty trafią tam gdzie adopcja jest jasna i obie strony są zadowolone z oczekiwań. Raczyłam byłam prosić ją by w przyszłych rozmowach jasno określiła swoje warunki jakie proponuje. Czy są zgodne z zawartymi w ogłoszeniach. Bo to na pewno ułatwi rozmowy. Ku zdziwku przyszłą odpowiedź. Ale ja nie mam już ochoty na dyskusje mocno jałowe. I mocno żałuję, że w ogóle w nie się wdałam. Nie powinnam o niczym informować czekając na rozwój sytuacji.
Jakoś nie którzy, z zerowym zainteresowaniem, czują się mocno urażeni tym, że im "zabawkę" zabrano zanim sobie ją obejrzeli.
Oby moje wybory dla dzieciaków były trafne. Tego najbardziej się boję.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sty 08, 2019 12:04 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

Większość ludzi milczy, więc dobrze, że ta osoba pisze, choć z pretensją, ale może się czegoś praktycznego dowiedzieć.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 08, 2019 12:14 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

MalgWroclaw pisze:Większość ludzi milczy, więc dobrze, że ta osoba pisze, choć z pretensją, ale może się czegoś praktycznego dowiedzieć.

Wątpię. Tekst maila raczej nie zostawia wątpliwości.
Ale zawsze jest nadzieja.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sty 08, 2019 21:53 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

cudownie, Asia, cudownie!!!!

she's a witch

Avatar użytkownika
 
Posty: 161
Od: Wto paź 03, 2017 19:08

Post » Wto sty 08, 2019 21:55 Re: OTW19- w naszym porypanym domu ;( Nowe foty od s.11

ASK@ pisze: Ostatnia jest taka piękna.
Miodek na me serducho.

Śliczna fotka, już się koteczki przyjaźnią. :love:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości