OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro kwi 03, 2019 20:10 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Trzymaj się Ulisiu !
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw kwi 04, 2019 7:41 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Jak Uliś się ma?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw kwi 04, 2019 8:59 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Dla Ulisia :ok: :ok: :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 04, 2019 9:16 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Uliś nie spał ze mną. Nawet w nogach nie przebywał. Dziś dałam mu przeciwbólowy. Nie podobał mi się. Chyba trafiłam bo przed wyjściem chętnie zjadł dwie strzykawy convy z intenstinalem.
Znowu wróciłam do Espumisanu. Kupiłam dla niemowląt bo to chętniej pije. Tabletkę, choć malunia, trudno mu podać. Nie mam zamiaru z nim się siłować. Na USG zagazowane jelitka są lekkawo a Espumisan dobrze mu robił wcześniej. Jak się flacha skończyła to miałam nadzieję, że już koniec z podawaniem. Co i raz drożeje ten specyfik. Sumienia nie mają. Odstawił się też od Lacitu. A tak chętnie go zlizywał. Odpuściłam. Nie będę z kotem się tłuc łyżką po nosie. Nie przyszedł na malowanie choć pojawił się w drzwiach. Przyczyną mogła być sekutnica co poduszkę na pralce zajęła. Ogólnie mniej się bawi. Tak jak pisałąm, nie mruczy, nie tuli się, niw wystawia brzunia do mizianek... Może to wina nówki sztuki.
Janusz mówi, że jak mnie nie ma to jest spokojniejsza. To taki cukiereczek z pieprzem. Słodziak nie przeciętny. Ale z rysem chuligana. Jest śliczna.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw kwi 04, 2019 11:38 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Za zdrowie Ulisia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I za domki dla tymczasów :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw kwi 04, 2019 11:44 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Brzydkich kotów nie ma, wiadomo.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw kwi 04, 2019 13:08 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

MalgWroclaw pisze:Brzydkich kotów nie ma, wiadomo.

Mnie się każdy kot podoba. Ale ja nie obiektywna jestem.
Mała jest do tego śmieszna z tym swoim wojowaniem. Nie da rady nie zaśmiać się jak widzi się ją taką walczącą. Bo walczy o swoje. Tak się nauczyła. Musiała przeżyć. A z drugiej natury, jest okropnym przytulakiem. Czasem rwącym się z pyskówką czy pazurami. Ale to nieumiejętność życia, zbyt szybkie denerwowanie się, brak pewności i zaufania. Nic dobrego ją w krótkim życiu nie spotkało więc teraz musi nawyknąć. Zaufać. Uspokoić się.

Martwią mnie bezdomniaki. Mało ich przychodzi. Nie widuję też ich. Dzidzia, biegająca zawsze wszędzie, nie pokazuje się od 2 dni wcale. Jej siostra też mi miga ale jest. Ona zawsze była stacjonarna. Jak we trzy , z Kropką, wypadały na kotłowni to opędzić się nie mogłam. Teraz puchy. Martwi mnie Dzidzia. Jakoś mam wrażenie, że chyba chora jest. Ale może szukam dziury. Kropa też nie widoczna. Mamusia po 3 dniach niebytu dziś się zjawiła. Głodna jak dwie cholery. Może gdzieś zamknięta byłą?
Na bytowisku kocim tzn na terenie kotłowni sa balety. Widzę po ilości brudów jakie są zostawiane. Po zniszczeniach ich legowisk, domków, zwykłych kartonów wyłożonych kocykami...One zawsze się bały w tym okresie bardzo.Wolne jest w szkołach, rekolekcje, strajki...Młodym odbija i sobie zabawki robią. Sezon się zaczął. Zaraz zacznie się dewastacja leśnego przytuliska. Tak jest co roku ale co roku strasznie mnie to boli i smuci.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw kwi 04, 2019 19:16 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Mnie to smuci z roku na rok bardziej.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw kwi 04, 2019 21:30 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Masakra jak muszą cudze niszczyc, bezmyślnie okrutni :(
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt kwi 05, 2019 7:19 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Szisiaj tylko Mamuśka byłą głodna. Gołębie spragnione przy kotłowni to latałam do odległej pompy by ją nadoić. Znaczy się wody nalać w walający się luzem pojemnik. Szylka była ale nie raczyła przyjść na żarcie. Nowy czarno-biały mignął mi z dala. Cały czas uświniony jest. Szukał może żarcia pod marketem. A tam pustki. Poleciał na kotłownię. Reszta zapadła się w niebyt.
Wczoraj zamiast wątróbki drobiowej dostałam wieprzową. Spacer z "reklamacją" był. Janusza. On kupił i na naklejki nie zerknął. Zabiję go za te cholerne oświadczenia " nie miałem okularów". O dziwo kurzęca nawet późno jeszzce była wiec przyniósł.
Zapodałam sobie bunt na gotowanie. Skoro jest jeszcze zupa drugiej nie będzie. Nie smakuje? To se ugotujta. Nikt nie śmie mi w oczy zerknąć i powiedzieć, że jakoś mniej im wchodzi kalafiorowa. :mrgreen: Odgrzewana z dnia na dzień niedługo osiągnie formę zapiekanki :twisted: Wtedy tylko ser żółty, keczup i będzie gorące drugie na niedzielę.

Niestety, mamy i choroby . Sekutnica zwana Kićką, Niunia, Diablicą...wczoraj była za spokojna. Nawet sobie dała włożyż termometr. 8O Prawie 40 na nim dała odpowiedź. Cekinkowi się udało (puk...puk...) to miałam nadzieję ,że i z nią się uda. Ale mała swoje jednak przeszła. Podwórko, Koteria z zabiegiem, choroba, my, grzybek... Telefon do przyjaciela :wink: , Unidox... Wyjęłam też Fosprenil. Nawet się zastanawiałam czy dobrze zrobiłam kupując nowe fiolki. Wszak nie palnuję nowych kotów. Szczególnie małych. I proszę, kujemy się. Przynajmniej pierwszy dało radę dać. Zobaczymy jak z resztą.
Kciuki się uprasza dla niej i dla Ulisia.
Cekinek drugi raz zaszczepiony. Oby niczego nie złapał. Osłabiony może być po tym. Choć dobrze się czuje. Drze ryja jak zawodowy śpiewak. Skacze na drzwi. Wybrzydza w żarciu.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 05, 2019 7:56 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Kciuki są. Lubię kalafiorową, Noniu pyszną gotuje.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt kwi 05, 2019 9:15 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Kciuki są :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob kwi 06, 2019 7:14 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Obrazek

Towarzyszka Wulkasia, Rysia, odeszła [*]
Rak
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 06, 2019 7:38 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

[*][*][*]
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob kwi 06, 2019 7:54 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

[*]
Buruniu :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości