OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 17, 2019 5:24 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Nie pada i trochę cieplej. Dobrego dnia.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt maja 17, 2019 7:03 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

U nas ciepło. Strasznie wilgotno i duszno. Muchy w swoim żywiole. Nawet komar napaleniec chciał mnie bzyknąć :mrgreen:
Wczoraj podobno pojawił się leczony kocurek na obiedzie . Pani Teresa go karmiła. Zjadł ze smakiem. Ulżyło mi, już się o niego martwiłam. Choć on nigdy nie był wyrywny z pojawianiem się. Choroba spowodowała ,że zaczął bywać prawie co dzień. Wypuszczony na swoim po długiej nieobecności, obraził się.
Niusa podać muszę. Każdy kociarz zrozumie moją radość. Chodzi o Ulisiowe sprawy kuwetkowe. A jest co pisać.
Razem żeśmy sobie na swoich sedesikach siedzieli. Gadaliśmy o pogodzie, o zdrowiu, o praniu co zalega brodzik... Raptem zamilkł. Skupiony wytrzeszczał swoje oczyska. Chuda doopa naprężyła się i... No właśnie i nie zobaczyłam co zrobił bo zasłonił migusiem urobek. Do grzebańska chciał się zabrać. Bezczelnie wyrzuciłam go z kuwety pragnąc urobek obejrzeć. Taka dewiacja :mrgreen: Zastanowiło mnie ,że strzałów nie było. Ostatnio takie huki urządzał smrodliwe, że nie dało rady wytrzymać. A jemu mało co tyłka nie rozerwało. A teraz nic. Cisza. Obrażony pozwolił się odsunąć. Poszedł tamponem się pocieszyć. Zwiał myśląc, ze jest sprytnym złodziejem. A ja nad tą żwirownią prawie łezkę uroniłam. Zamiast śmierdzącej "zupy" wyprodukował Niuniuś całkiem zgrabną kupinę. Nawet widać było uformowane "kiełbaski". Więc jest lepiej. Nie męczy go już tak to ,że musi artylerię włączać. Nie jest dobrze z nim. Ja to widzę. Po chodzeniu, siedzeniu, spaniu. Ale jest lepiej. Trzeba cieszyć się chwilą. Więc się cieszę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt maja 17, 2019 8:09 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Też się cieszę z jego kupy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt maja 17, 2019 8:58 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

MalgWroclaw pisze:Też się cieszę z jego kupy.

Takie małe coś a ciszy. Ale to tylko kociarz zrozumie.

she's a witch pisze:Uwielbiam takie diablice! I jeszcze do tego czarna <3 A twoje opisy Asiu są cudowne, prawdziwe i trafiające prosto w serducho.

Agrafka jest cudna. To fakt. Choć ja obiektywna nie jestem. Dla mnie każdy kot jest fajny. Ona na swój sposób też czaruje. :wink: Nie da rady jej nie lubić. Nawet jak zamęt wprowadza. Jak mruczy to w całym domu słychać. Wczoraj gdy kroiłam nery dzikom to pierwsza stawiła się pod nóż :mrgreen: Nie zauważyłam, że oplotła gar ogonem ,a tyłek do palnika ma odwrócony. A gar na gazie stał. Smród osmażonego futra mnie dopadł. Ta nawet nie poczuła żaru tak zajęta była pomocą. Gdy ją zsadziłam to mi zjebkę puściła. Potem spokojnie skończyła kawał nery co w locie jeszcze wyrobiła się złapać. Bo ona na pusto przebiegów nie ma. Wygląda jak antałek taki ma brzuś. Jest czarna z brązowym lśnieniem. I ma jeden biały wąs. Fajnie to wygląda.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt maja 17, 2019 13:51 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

:ok:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pt maja 17, 2019 17:26 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

ASK@ pisze:
MalgWroclaw pisze:Też się cieszę z jego kupy.

Takie małe coś a ciszy. Ale to tylko kociarz zrozumie.

she's a witch pisze:Uwielbiam takie diablice! I jeszcze do tego czarna <3 A twoje opisy Asiu są cudowne, prawdziwe i trafiające prosto w serducho.

Agrafka jest cudna. To fakt. Choć ja obiektywna nie jestem. Dla mnie każdy kot jest fajny. Ona na swój sposób też czaruje. :wink: Nie da rady jej nie lubić. Nawet jak zamęt wprowadza. Jak mruczy to w całym domu słychać. Wczoraj gdy kroiłam nery dzikom to pierwsza stawiła się pod nóż :mrgreen: Nie zauważyłam, że oplotła gar ogonem ,a tyłek do palnika ma odwrócony. A gar na gazie stał. Smród osmażonego futra mnie dopadł. Ta nawet nie poczuła żaru tak zajęta była pomocą. Gdy ją zsadziłam to mi zjebkę puściła. Potem spokojnie skończyła kawał nery co w locie jeszcze wyrobiła się złapać. Bo ona na pusto przebiegów nie ma. Wygląda jak antałek taki ma brzuś. Jest czarna z brązowym lśnieniem. I ma jeden biały wąs. Fajnie to wygląda.

Moje antałkowate kozowate też dostało białego wąsa,niestety już go zgubiła.Twoja Agrafka jest wierną kopią Kozuni z tym że ona już nie lata bo jej tłusta dupa przeszkadza. :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt maja 17, 2019 18:48 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

jeden biały wąs <3
Ja zbieram kocie wąsy :) Łatwo je odróżnić w moim przypadku, czarne Entusia a białe/biało-czarne Igrisi. Taki jeden biały wprowadziłby zamęt identyfikacyjny :)

she's a witch

Avatar użytkownika
 
Posty: 161
Od: Wto paź 03, 2017 19:08

Post » Pt maja 17, 2019 21:29 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

she's a witch pisze:jeden biały wąs <3
Ja zbieram kocie wąsy :) Łatwo je odróżnić w moim przypadku, czarne Entusia a białe/biało-czarne Igrisi. Taki jeden biały wprowadziłby zamęt identyfikacyjny :)

Moja mama też zbiera :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob maja 18, 2019 6:19 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Leje!!! Grzmi. Pędem wracałam do domu. Okna otwarte zostawiłam.
Dobrze, że dużo wcześniej wyszłam. Miałam inne plany. Koty zjadły. Czekały.One chyba nie sypiają :mrgreen:

Nie miałam okazji poszukać paralityka przez załamanie pogody. Jedzenie, jak zwykle, zostawiłam pod balkonem. Ono znika. Ale czy to mały je? Czort wie. Może pasę wychodzącego jakiegoś.
Nie poszłam też "na miasto" w poszukiwaniu kota co go wczoraj płaczącego przy ulicy spotkałam. Choć naszykowana byłam w transporter i podbierak.
Zostawiłam jedzenie. Usiadłam i czekałam. Kot mimo ,że widać było chęć podejścia, strasznie się bał. Siedziałam ponad godzinę ale nie przełamał się. Doskoczył tylko do tacki. Rozglądając się łykał kawały i uciekł przy pierwszym pisku opon lub ruchu ręką. Jeśli czyjś wychodzący to uświniony mocno i głodny bardzo.
Nie mam nadziei ,że go zastanę. Ale kto wie. Przynajmniej żarcie zostawię.
Ciągle coś.
Na śniadanie przyszedł bury kot. Wylazł z krzalunów. Czy to nasz chorujący chłopak? Nie wiem. Nie ma naciętego ucha. A tam gdzie był, nacinają dziki. Może zapomnieli? Już odbierałam z Koterii kocice bez oznaczeń. Zabawa była podczas kolejnego łapania.
Ciągle coś.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 18, 2019 7:14 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

U nas straszna burza. A miał być ładna pogoda, oby bezdomniaczki miały gdzie się schronić.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob maja 18, 2019 8:42 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Dobrze, że czekały.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie maja 19, 2019 19:59 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Spadłam za piecyk. Wątkiem :mrgreen:

Kulturalnie dziś będzie.
Przypadkiem wspomnienia wróciła. Jakże ja lubiłam to śpiewać.

Ileż ta piosenka ma uroku,prawdy. Jaka jest prawdziwa, zalotna, wypełniona nadzieją młodej dziewczyny
https://www.youtube.com/watch?v=RguVxO949v8

Proponuję obejrzeć kolejny utwór. Elę Romanowską. Nie oglądam tego programu ale tym się zachwyciłam.
Ostatnio edytowano Nie maja 19, 2019 20:05 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 19, 2019 20:05 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

ASK@ pisze:Spadłam za piecyk.

8O
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie maja 19, 2019 20:06 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

meg11 pisze:
ASK@ pisze:Spadłam za piecyk.

8O

Wątkowo. Już dopisałam wyjaśnienie. Pomyślunek blondynki :oops:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 19, 2019 20:07 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

meg11 pisze:
ASK@ pisze:Spadłam za piecyk.

8O

:ryk:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości