OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lut 21, 2019 8:13 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Dobrze, że choć trochę interesuje się jedzeniem.
Przeczytałam kawałek poznańskiego wątku o karmieniu wolno żyjących. Jaka nuuuda :wink:
Przez kilka stron codziennie informacje: ten przyszedł, ten nie przyszedł, uff – przyszedł, pytania: przyszedł?
Nuuuudaaa :wink:
Najważniejsze sprawy. U mnie jest przecież tak samo.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lut 21, 2019 8:19 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

MalgWroclaw pisze:Przeczytałam kawałek poznańskiego wątku o karmieniu wolno żyjących. Jaka nuuuda :wink:
Przez kilka stron codziennie informacje: ten przyszedł, ten nie przyszedł, uff – przyszedł, pytania: przyszedł?
Nuuuudaaa :wink:
Najważniejsze sprawy. U mnie jest przecież tak samo.

U mnie też nuuuuuda u bezdomniaków.Ciągłe odliczanie futer i kopanie się z torbami. pani Teresa zdaje relacje mnie. Ja jej.
Jedyna rozrywka to wczoraj była. Janusz las zaliczył. Oczywiście nudne stwierdzenia też padały. :wink:
Wczorajsze wszystko zjedzone. Burej i burego nie było. Czarny jeden siedział za płotem. Burego z białymi nóżkami też nie było. Tylko twój czarny był. Qrwa jaki on gruuuuuuuuuby :mrgreen:
Bo nasze bezdomniaki są grube. Chudy to tylko jest jakiś nowy. Lub, nie daj co, chory. Ale Budrys to przerósł oczekiwania nasze i swoje także.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lut 22, 2019 7:51 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Pani Teresa...
Każdy kto czyta naszą opowieść zna ją.
Dzielnie, mimo wieku i wielkich problemów zdrowotnych swoich i rodziny, stoi przy kotach. Na każde wezwanie.
Pani Teresa... ma dzieci. Córkę i syna. Niestety, córka umarła. Młoda kobieta. 55 lat. Osierociła siedemnastoletnią córkę. Zostawiła męża. Gdy leżała w szpitalu pocieszałam Panią Teresę ,że będzie dobrze. Musi być dobrze. Miała Pani Teresa potrzebę wygadania się, więc znałam wszystkie szczegóły. Pani Teresa ma bardzo chorego meża. Niezbornego. Nie mogła go zostawić i jechać w daleki świat by córkę przytulić i łzy osuszyć. Na pogrzeb też nie pojedzie bo to Włochy są. Świat się zawalił. Ta odważna kobieta walcząca z przeciwnościami losu załamała się. Nie wiem jak jej pomóc. Ona nie chce gadać, widzieć nikogo, żyć. Nie wychodzi. Nawet przez okno nie wygląda. Zabija ją poczucie winy. Żal. Ból.
Starszne to wszystko.
Światełko do nieba
[*]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lut 22, 2019 8:16 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Mam nadzieję, że wnuczka pani Teresy ma kogoś, kto się nią będzie opiekować.
A pani Teresie pomożesz samym byciem w pobliżu. Nic nie zrobisz, nie przeżywa się życia za nikogo, nawet po to, żeby ulżyć.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt lut 22, 2019 17:46 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Bądż przy niej, niech Cię widzi. To wystarczy.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19489
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob lut 23, 2019 8:14 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Ekhh, wszystko to trudne bardzo.
Byłam u Pani Teresy. Popłakałyśmy razem. Sporo rozmawiałyśmy. Bardzo się wzruszyła Aniołem jaki jej przyniosłam. Własnej, nie mojej, pracy. Dziękuję Hani za Aniołka dostarczenie. Powiedziałam Pani Teresie, że to od naszej kociarskiej braci. Z wyrazami współczucia. Że każdemu się chwalę, że ją mam. Że wiele kociarzy wie o jej pomocy, miłości do zwierząt, poświęceniu... Wie o jej bólu i stracie i współczuje jej bardzo.


Powoli mój wątek robi się monologiem. Post pod postem prawie zawsze jest mój. Sporo osób zagląda. To nic nie oznacza jednak. Ja wiem, że jak się nie ma ochoty/nie ma co pisać, to się nie pisze. Może czas na zmiany. Może czas... Są dni, że trudno pisze się w kosmiczny niebyt.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lut 23, 2019 8:26 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Przecież piszę :(
przecież nie musi pisać dużo osób, bo liczy się jakość odwiedzających :wink:
dobrze, że Pani Teresa Ciebie ma.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lut 23, 2019 8:39 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

MalgWroclaw pisze:Przecież piszę :(
przecież nie musi pisać dużo osób, bo liczy się jakość odwiedzających :wink:
dobrze, że Pani Teresa Ciebie ma.

Gosiu, ja wiem, że zawsze jesteś. Zawsze!
Tak jak kilka innych osób.
Bo gdy świat się u nas wali, to mam odzew. Zawsze pomoc przyjdzie
Ale czasem potrzeba człowiekowi padniętemu jakiegoś wpisu, tak jak teraz światełka dla Córki Pani Teresy, by jakoś pozbierać myśli.
Mam poważniejszy kryzys załamkowy.
Jak to u blondynki.
Ale... trudno pisać w niebyt. Gdy wiara jakaś tam, ma zachwiania.

Ulisiek bez większych zmian. Może mniej broni się przed karmieniem. Schudł z 3,75 na 3,00 i to widać. Z wenflonem poradził sobie wreszcie. Wydarł. Ekwilibrystyka jaką robimy by coś zeżarł warta jest rekordu świata. Ale mając Pralcię wiesz jak to jest.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lut 23, 2019 9:10 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Asiu, jestem, czytam... Jakoś ważny jest dla mnie Twój wątek, mimo, że nie zawsze piszę. Bardzo współczuję Pani Teresie straty. Dobrze, że Ciebie ma... :201461 Kciuki za Ulisia, oby szybko się chłopak ogarnął.. :ok: :ok: :ok: A jak Twoja karuzela w głowie? Jeszcze coś z niej zostało, czy poszła precz? Myśli serdeczne wysyłam..
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob lut 23, 2019 9:13 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Przepraszam, że nie piszę, ale tak mam ... ale jestem codziennie i czekam na nowiny więc, proszę, nie załamuj się tylko pisz.
Pani Teresce bardzo współczuję i podziwiam, że mając tyle własnych problemów jest w stanie pomagać przy footerkach - dobrze, że ją masz ...
Trzymajcie się Kobitki

IrenaIka2

 
Posty: 875
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Sob lut 23, 2019 9:36 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Ja też czytam. Jak mam nawał swoich problemów mniej,ale staram się. Często wpadam do Was,by się oderwać od swoich trudów.By Ciebie poczytać Asiu,bo masz piękne pióro jak masz wenę. Dalej jestem za tym,byś jakoś swoje teksty ujawniła szerszemu światu,niż tylko kociarskie.
Wiem,że trudno się pisze w niebyt,bez reakcji,post pod postem. Dlatego ja swoje zrealizowane wątki z tego powodu często zamykam. Często jestem też zła,że ktoś sobie czyta przy kawce i słowa dobrego nie skrobnie w zamian. A ja piszę,zdjęcia wstawiam,czas tracę. Ale ludzie tak w większości niestety mają. Nie wiem czy to wynik lenistwa ,czy egoizmu... Dla siebie wziąć to tak,dać coś pozytywnego od siebie to już rzadko .
Nie załamuj się więc i pisz,jeśli tylko sparawia Ci to radość.

Co do pani Teresy,to żal wielki ,ale tak już będzie coraz częściej. Eurosieroty. Jeździmy za chlebem,ale czy zawsze to wszystkiego warte...Każdy ocenia sam,ja się do tego nowego euro-świata nie nadaję. Byłam kiedyś pół roku poza Polską,myślałam ,że mnie tęsknota zabije. Nawet nie za ludźmi,bo kontakt z najbliższymi miałam,ale za Ojczyzną,paradoksalnie za miejscami! Ludzi można przenieść,zaprosić,przyjadą,ale miejsc nie przeniesiesz! Wtedy zrozumiałam dogłębnie czym jest Ojczyzna,patriotyzm. Wcześniej było to dla mnie takie górnolotne,sztuczne trochę,niemoje. Zrozumiałam czym jest lokalny patriotyzm. Ukochanie swoich śmieci,swojego otoczenia,swojego podwórka niemalże.

Mam Fosprenil,gdybyś potrzebowała dla Ulisia.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lut 23, 2019 10:12 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

ASK@ pisze:Ulisiek bez większych zmian. Schudł z 3,75 na 3,00 i to widać.

To dużo schudł :(
wenflon, wiadomo, wieczny nie jest :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lut 23, 2019 10:16 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Asiu ja ogólnie rzadko bywam, a teraz... mam psinkę z nowotworem twarzoczaszki i....każdy wspólny dzień jest prawie świętem, bo może być ostatnim wspólnym :placz:
O Tobie myślę, cieszę się z pozytywów i smucę z przykrości. Takich jak ja zaglądaczy - podczytywaczy masz wielu, sama wiesz, spójrz na licznik.
Pozdrawiam H.

kajtek56

 
Posty: 366
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Sob lut 23, 2019 19:02 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Czytam, czasem piszę, al często trudno znaleźć właściwe słowa. Bo to, co piszesz tak łapie za serce, że każde słowa wydają się być niepotrzebnym zgiełkiem, jak klaskanie ledwie muzycy odłożyli instrumenty a ludzie wciąż przeżywają to, co słyszeli. Człowiek często obiecuje sobie napisać gdy tylko ochłonie, a potem porywa go życie i moment na odpowiedź umyka. Ale uwielbiam Twoje wpisy.
Zdrowia dla Ulisia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: i dla Ciebie Asiu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob lut 23, 2019 19:21 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Alienor pisze:... Bo to, co piszesz tak łapie za serce, że każde słowa wydają się być niepotrzebnym zgiełkiem, jak klaskanie ledwie muzycy odłożyli instrumenty a ludzie wciąż przeżywają to, co słyszeli. Człowiek często obiecuje sobie napisać gdy tylko ochłonie, a potem porywa go życie i moment na odpowiedź umyka. Ale uwielbiam Twoje wpisy.
...

    W punkt.

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3585
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości