OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lut 18, 2019 15:41 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Kochani zajrzyjcie, zagłosujcie proszę. Kto ma ochotę i życzenie na Igunię. Co zawalczyła o życie. Należy się jej wygrana.
viewtopic.php?f=1&t=184303&start=225
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lut 18, 2019 18:05 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Poszedł głosik :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19459
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lut 18, 2019 20:36 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

meg11 pisze:Poszedł głosik :mrgreen:

Czytając o Iguni mnie się zawsze Żunio kojarzy. Ja wiem, że to inna niby historia. Ale jakże też podobna. Żunio odszedł ale żył pełną kocią piersią kilka miechów. Wbrew rokowaniom. Wbrew medycynie i logice.
Żuk...jego wspomnienie boli do dziś. Ale cieszy również. Był z nami. Moje szczęście. Moje kochanie.
Życzę by dziewczyny zwyciężyły!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lut 19, 2019 8:06 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Zimno!!! Szron okrywa wszystko. Przez okno zobaczyłam osrebrzony świat i zamiast niewątpliwym pięknem się zachwycać, szlag mnie trafił. Bo to oznacza ,że butelki z wodą trza targać. Wybijać lód z pojemników. Bo oczywiście warstwa lodu się pokaże. Koty będą zziębnięte. Ludzie będą odpalać auta i smród spalin będzie dusił nas i przyrodę. Mnie ręce będą marzły więcej niż zwykle. Nic fajnego. To skrzenie się szronu w pierwszych promieniach słońca miast wzbudzać podziw wzbudzają żal. Znowu mrozi 8O Cholerka jasna, znowu!
Ranek biegusiński. Janusz jeszcze w pracy więc na mnie spadło wszystko. Tak to on kuwety obrabia. Koty głodne po nocy mocno. Ciemnica im żołądki przeżera. Rudolf wkurzał Peselka ciągłym darciem ryja. On jak buczek okrętowy. Jak wpadnie w jeden ton to dziamie i dziamie bezzębną paszczą. Po tygodniach bólu i prawie głodu :wink: teraz najeść się nie może.
Na śniadanie stawił się i Ulisiek. Nie tylko towarzysko. zainteresował sie też miskami. Moje biedne kociątko. Wczoraj trafiłam z nim do weta. Nie wytrzymałam. Pojechałam. Nic nie jadł. Nie pił. Schudł. Nie miał z czego ale udało mu się linię poprawić. Leżał w pozycji chlebaczkowej. Był smutny. To żywioł a tutaj smutasek poleguje. Skończyło się na wenflonie, kroplówkach i udało deczko krwi wytoczyć. Jak na niego był okrutnie spokojny podczas kropelkowania. Dostał znowu antybiotyk. Paszcza czerwona jak ogień. Sterydem się też porządziliśmy by kopa kotu dać. Zaskoczył. Podjada. Malunio ale jednak. Wydawało mi się ,że mam Convę zakamuflowaną ale nie znalazłam. Coś tam łyka. Coś glamie. Zamówić pewnie muszę. Walczy z opatrunkiem co przysłania osprzęt. Trzymajcie za niego kciuki mocne. Strasznie się o niego martwię.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lut 19, 2019 9:15 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Trzymam. Chlebaczkowa pozycja :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lut 19, 2019 10:37 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za Ulisia :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto lut 19, 2019 12:14 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

za Ulisia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto lut 19, 2019 14:40 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Dzięki. Dzieciak martwi mnie i martwi. Ciągle i ciagle ucieka w choroby i od choroby. Od maleńkiwgo walczy by być na tm świecie. Najszybciej i najcieżej zachorował z rodzeństwa. Myślałam ,że nie przeżyje. Ale o ile rodzeństwo ogarnęło się jako tako i poszło na swoje,to Ulisiek dulczy u nas nadal. Ciągle i ciagle mając problemy ze zdrówkiem. To bardzo fajny kot. Straszny przytulasiek. Gaduła nieziemski. Wielki urokliwiec. Wiercipięta okrutny. Ciekawski. On cięgiem opowiada, skarży się, zaśpiewuje, donosi... Zawsze jest w ruchu. Jak on wita nas wracających z pracy. Jak śpiewa i domaga się całusków i głasków. Ile w nim radości. Trzeba już i teraz małego obściskać i ucałować. Schudł teraz. Szurek na wysokich nogach się zrobił. Twarzyczka też zeszczurzała. Najbardziej mnie przeraża w czasie choroby jego statyczność. Ten brak ruchu i iskry w oku. Tej ciekawości i bycia wszędzie. Wetka też zauważyła ogromna zmianę podczas wizyty. Ja zauważyłam. Janusz nie :wink: Ale brak apetytu to zauważył. Bo Ulisiek nie opycha się jak Abnegat. Nie mlaszcze. Nie śmieci. Kultura. On MUSI dostawać małe porcje. Po troszeczku. I skubie sobie nie spiesznie. Tak lubi. Domaga się co i raz nowej dokładki na nowej miseczce wrzaskiem i tańcem na blacie kuchennym. Od niedzieli blat jest cichy. Ja nie wiem skąd to wiem ale wiem, że coś nie jest tak. Już od soboty go obserwowałąm bo mnie spokoju nie dawały drobne szczególiki. On spokojniejszy. Martwie się.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lut 19, 2019 20:23 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

cudowny jest Ulisiek i pięknie o nim piszesz! kciuki dla niego niezmienne!!!

she's a witch

Avatar użytkownika
 
Posty: 161
Od: Wto paź 03, 2017 19:08

Post » Wto lut 19, 2019 23:18 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

:ok: :ok: :ok: :ok: za Ulisia :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lut 20, 2019 7:35 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Dodano nowe foteczki Emmuni i Całki.

Dostałam też kilka fajnych, mailowych słów. Początek nawiązuje do mojego stwierdzenia, że miesiąc już minął jak Emma zamieszkała z nimi.

Juz miesiąc? A nie lata? ;)

Całka z Emmą doskonale się dogadują. Obie przeszły etap kociego kataru (zapewne przez stres na początku) ale obie są już zdrowe i szczęśliwe.

Trzeba przyznać że uwielbiają swoje towarzystwo i zabawę razem i teraz nie wyobrażamy sobie życia bez nich oboje :)


https://photos.google.com/share/AF1QipM ... 9ON3pFRExB
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lut 20, 2019 8:07 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Lata przed nimi.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro lut 20, 2019 8:26 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Fantastycznie się czyta takie maile :)
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lut 20, 2019 11:45 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Tak, takie maile wzbudzają wzruszenie. Emmunia to wspaniała kotka. Cieszę się, że trafiłą do tak fajnego domku. Koleżanka w dobrym wieku, zabezpieczenia, karma... No i świadomość co i jak. Adopcja poszłą raczej szybko. telefon, wizyta przed adopcyjna, wizyta u nas i pa...pa...
Od Emirka też systematycznie wieści przychodzą. I nieustanne zachwyty. Pięknie wpasował się w Domek. Kasia w nim zakochana niezmiernie. Z Oczy, Królową, bawi się wytrwale i nawet śpią razem. A wcześniej nie mógł przebywać w tym samym pokoju. :lol: Tylko, że Emirek jest kotem nie przejmującym się i fochy olał.
W ogóle to jest wspaniałe rodzeństwo. Przygarnięte wykazywały dużą ludziolubność. My tylko rozwinęliśmy tego bakcyla. Nieustannie dziwię się takim "znaleziskom". Ktoś im poświęcał czas. Głaskał i pokazał ,że ludzie są dobrzy. A potem wyciepał do lasu.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lut 21, 2019 7:59 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Ulisiek zaliczył wczoraj weta. Kroplówkę, zastrzyki...Schudł jednak znowu. Waży teraz 3 kilosy. Widać po nim, że jest go mniej. Kosteczki sterczą. A na kosteczkach sierść się rozłązi. Wczoraj jakby deczko lepiej było. Ale apetyt zgubił się totalnie. Siedzi i jojczy a my podtykamy dobra różne. Z tymi niewłaściwymi także. Walczy też z wenflonem. Założyłam mu skarpetkę na nogę. Obraził się. Zobaczymy czy unikniemy wyrwania ustrojstwa. Jednak wolę ten jego wenflonowy bunt od obojętności. Dziś jest sam. Wepchnęłam w niego Convę. Janusz podrobił kiełbaskę. Gumreciki z pomidorkiem pociumkał. Z rybką odpuścił. Saszetki, puszeczki, tacki... Błe...Otworzyłam nowy worek karmy suchej. Dosiadł się. Ile wymemlał z tego, nie wiem. Ważne ,że siedział.

Cioci Zosi i wujkowi Rafałowi dziękujemy za suche bez zbożowe, przysmaczki i zabawki :1luvu:
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie lut 24, 2019 7:58 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości