OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lip 16, 2019 12:13 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

A może jakaś apteka ma taniej, gdy zamawia się przez internet a odbiera na miejscu? Niektóre tak robią. W ten sposób kupuję duże strzykawki po 100 ml. W przypadku tych strzykawek też są różnice między łatwością naciskania tłoka czy trwałością narysowanej skali. Kupiłam w danej aptece na próbę jedną, pasowała mi i teraz zamawiam większe ilości przez internet z odbiorem osobistym. Kilka groszy w kieszeni.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto lip 16, 2019 12:25 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

"Moja" raczej na takie coś nie pójdzie. My bazujemy głównie na 2 ml. Każda prawie inna do innego leku. Oraz na insulinówkach ale z osobną igłą. Do Convy też różnie. Nie każda się nadaje na to by dobrze karmić. Tutaj 5 i 10 i 20 w zależności jaki kot. 2-kami też operuję jak koty małe. Wolę naszykować ich więcej ale świeże.
Muszę pozerkać na strony.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 16, 2019 13:40 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Stomachari pisze:A może jakaś apteka ma taniej, gdy zamawia się przez internet a odbiera na miejscu? Niektóre tak robią. W ten sposób kupuję duże strzykawki po 100 ml. W przypadku tych strzykawek też są różnice między łatwością naciskania tłoka czy trwałością narysowanej skali. Kupiłam w danej aptece na próbę jedną, pasowała mi i teraz zamawiam większe ilości przez internet z odbiorem osobistym. Kilka groszy w kieszeni.

http://www.doz.pl
Wiele produktów jest dużo tańszych niż w innych aptekach. Ale jest jeden minus - trzeba odebrać, a nie jest to najbliższa apteka.
Sprzedaż wysyłkowa to czekanie na kuriera, bo rozminięcie się z nim to problem.
Mając niewiele sił i czasu najlepiej kupować wszystko naraz, przy jednej wizycie w sklepie/aptece/markecie.
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34183
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Wto lip 16, 2019 14:04 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

ASK@ pisze:"Moja" raczej na takie coś nie pójdzie. My bazujemy głównie na 2 ml. Każda prawie inna do innego leku. Oraz na insulinówkach ale z osobną igłą. Do Convy też różnie. Nie każda się nadaje na to by dobrze karmić. Tutaj 5 i 10 i 20 w zależności jaki kot. 2-kami też operuję jak koty małe. Wolę naszykować ich więcej ale świeże.
Muszę pozerkać na strony.

Asiu na allegro sprzedawcy mają różne.Mam wykupiony allegro smart więc w razie czego służę.Zamówienie minimum 40 zł wtedy darmowa dostawa trzeba tylko samemu albo z poczty albo z paczkomatu odebrać.
Ja kupowałam Żanetki w sklepie medycznym po 5 zł w aptece 3,50 a na allegro 1,76, przebicie koszmarne. Opatrunki w aptece prawie 10zł na allegro niecałe 3.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto lip 16, 2019 14:53 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Może w Otwocku jest apteka DOZ, u mnie jest kilka. Zamawiam taniej w necie, odbiwram stacjonarnie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro lip 17, 2019 5:22 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Asia, co u Was?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lip 17, 2019 7:33 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

maczkowa pisze:Asia, co u Was?

Maczkowej bardzo dziękujemy za zestaw podwójny Convy :201494 Jesteśmy domem convą płynącym :wink: i idzie u nas jak rzeka. :placz:

Co u nas?
Małą 40,4. Szlag. Wydawało się ,że już temperatury mamy za sobą. Ale wygląda to na drugi rzut. Co bywa w kalici. Dobrze,że kolejny antybiotyk wszedł. Niestety, wenflon rankiem okazał się bezużyteczny. Podałam jej kroplówkę pod skórnie. Janusz ją trzymał. Ona ma w sobie gen nietoperka i kobry i diabła tasmańskiego. Dobrze ,że ma refleks. Janusz ją trzymał ale facet za delikatny jest. Klął jak szewc, spocił się i mnie wqrwił. Ale udało się wkropić, zrobić zastrzyki dwa i wysmarować pysk Balsamem Szostakowskiego. Ma okropne nadżerki. Garb rzymianina na nosku jakby zmniejszył się. Wetka uważa ,że może to być jakiś ropień spowodowany urazem. Nie koniecznie u nas dokonanym. Takie sprawy wychodzą ,jak już ranka zasklepi się. Może być uderzona (jak ją z wyrzucali pod sklep?) , zadrapana...Teraz to się ujawniło a kalici skumulowała objawy. Więcej chodzi. Troszkę pije. reaguje na otoczenie. Wczoraj jej szukałam , wołałąm a ona zakwiliła cichutko.
Pierniczek...Pierniczek dziś miał 41 stopni 8O Janusz wręcz podskoczył z radochy ,że kolejny pod igłę idzie. Dostał kroplówkę. Już miał go chłop puścić z ulgą gdy widzi mnie ze strzykawą. Oczami przewracał ale utrzymał. Linco poszło przy wrzaskach niemiłosiernych. Już miał go puścić gdy...zobaczył mnie z drugą strzykawą. Teraz Tolfina poszła. Genotyp u Precla ten sam co u Pierniczka więc wicie się, darcie, syczenie, ataki paszczą i nogami (wszystkimi czteroma :strach: ) były.
Koty zostały dziś znowu same. Wracam do domu z duszą na ramieniu. Nie schodzi ona z nich cały czas. Rano, gdy nie słyszę odgłosów dobijania się, już ta dusza zamiera. Gdy nie jedzą- drętwieje. Gdy pokładają się- trzęsie się ze strachu aż mi gatki opadają. Biedna jest bo nie ma czasu nóg wyprostować. :placz:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lip 17, 2019 7:39 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Kotkom smacznego i zdrowego!

I wieści- może nie dobre, ale moja dusza też na ramieniu Wasz wątek obserwuje i cisza ją w ramię wcisnęła, wiec..dobrze że są. A i prześwity jakieś u Pierniczka dają nadzieję. Precelek później zaczął to pewnie teraz to pogorszenie u niego. Trzymam kciuki cały czas i mogę spokojnie zacząć pracować.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lip 17, 2019 8:07 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Asiu nieustanne :ok: :ok: :ok: za maluszki
i reszte stada też !!!
Z kochanego Ulisia - niech będzie dobrze jak najdlużej :201461
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro lip 17, 2019 9:39 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Asiu, mocne kciuki! :ok:
Popłynęły „odżywki” dla kotów; zdrowia, zdrowia, zdrowia :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 17, 2019 9:46 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Kciuki za chorutki :ok: :ok: :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro lip 17, 2019 11:01 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Cały czas mocne za maluchy :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro lip 17, 2019 14:26 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Zdrowia! Pomyslnosci i pieniędzy. Oraz dobrych domów dla tych co się trzymają i dla chorowitków - jak już wyzdrowieją. No i dużo zdrowia, sił i cierpliwosci dla Ciebie :1luvu:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lip 17, 2019 20:55 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lip 18, 2019 7:27 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

U nas huśtawka zdrowotna i emocjonalna nadal panuje.
Precuś jakby się ogarnął i dziś jak młody kociaczek pcha się na kolana, ociera o nogi, podjada. Mruczy. Je strzykawę convy i warczy zadowolony. Jojczy i śpiewa. Zastrzyki ciężko znosi ale udaje się zakuć.
Pierniczek zaś ma dzień załamki. Wyglada fatalnie. Oklejona jedzeniem, pyłem, kłakami... w derdach. Balsam Szostakowskiego powoduje , że niechlujem jest. Nadal siedzi chlebaczkiem. Przemieszcza się taka połamana. Nie je. Wodę pije. Co mnie martwi. To nigdy dobrze nie wróży. Nie reaguje na leki p. bólowe. Choć czort wie jakby było bez. Nie udało się zmierzyć temperatury bo ...zwymiotowała. Moja wina. Tak się cieszyłam ,że udało mi się jej dwie strzykawy wcisnąć. No to się uwolniła. Dołożyłąm jej torecanu. Ulży.
Odpuściłam im kroplówkę. Po południu do weta jedziemy.
Bardzo, bardzo mnie martwi dziewczynka. Nadzieja przeplata się z załamką. Co prawda dopiero walczymy od 11 lipca ale postępów nie widać u niej wielkich.
Choć z drugiej strony patrząc, jeśli faktycznie ma jakiś ropień czy torbiel czy spuchnięte tkanki przy oczach i nosku, to musi strasznie cierpieć. Ból musi być niesamowity. Do tego nadżerki na języku i wargach. Nie dziwta ,że leki tak sobie działają. A ona ogranicza ruch by złagodzić dolegliwości. Bo byle poruszenie musi przynosić cierpienie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości