Cypryjskie wielkokoty do adopcji. Do zamknięcia

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lis 07, 2018 22:03 Re: Cypryjskie wielkokoty do adopcji

To Pani Dr nieprzejednana jak widać. Będę w sobotę ze swoją kotką to podpytam co tam u nich.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Śro gru 05, 2018 21:50 Re: Cypryjskie wielkokoty do adopcji

I co? I cisza. A ja już mam innego cudnego kota.
Pani doktor pewnie cypryjczyki porozdawala po znajomych.
Szkoda było zakładać wątek.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw gru 20, 2018 0:43 Re: Cypryjskie wielkokoty do adopcji

Faktycznie Cypryjczycy we własnych domkach oprócz tej jednej koteczki.
Obrazek
Obrazek
Na zdjęciu siedzi na kolanach swojej Pani, która przyjechała na parę dni do Polski przywożąc jeszcze jednego Cypryjczyka czarnego jak smoła. Czarny Książę już w domu tymczasowym i wszyscy czekają aż dom tymczasowy pokocha go bezgranicznie i obwieści że nikomu nie odda.
Obrazek

Obrazek

Król Lew i biała koteczka poszły do bardzo fajnej Pani, która niedawno straciła swoją koteczkę. Chłopaki przytulaki trafiły do Pani Weterynarz pracującej w lecznicy, wstępnie wrobionej w DT, teraz już nie chce ich oddać bo kocha.

Pechowa kocinka niestety ma takie wyłysiałe placki na tułowiu prawdopodobnie na tle stresowym pewnie dlatego nie znalazła jeszcze domu. Zrobię jej jeszcze ogłoszenia na OLX. Tu na Miau raczej domu nie znajdzie dlatego zgłaszam wątek do zamknięcia.

Koki bardzo się cieszę, że potrzebujący kotek znalazł u Ciebie dom. Czy warto było zakładać wątek o Cypryjczykach? Myślę że tak, nigdy nie wiadomo jaki będzie efekt ogłaszania.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości