Podrzutki z Józefowa pojechały razem do super domu !!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob paź 06, 2018 11:34 Podrzutki z Józefowa pojechały razem do super domu !!!

Ktoś podrzucił znajomej dwa młode kotki pod bramę. W takie zimno! Kobieta wzięła je do domu, ale nie może ich zatrzymać, bo ma dwa psy, z których jeden nie toleruje kotów. Teraz trzyma je zamknięte w pokoju, a pod drzwiami warują psy. Ona nigdy nie miała kotów, więc w ogóle nie wie co robić.
Pomóżcie. Szukam dla nich domu, albo chociaż domu tymczasowego. To koteczka trikolorka i szare pręgowane nieznanej płci. Zdjęcia są bardzo słabe, prosiłam o lepsze, może będą.
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Wto paź 16, 2018 18:32 przez Ameba, łącznie edytowano 2 razy

Ameba

 
Posty: 67
Od: Śro paź 24, 2012 20:39

Post » Śro paź 10, 2018 10:19 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów

Są nowe zdjęcia. Kotki są w domu tymczasowym, ale nie mogą tam zostać bardzo długo. Nie mam doświadczenia w adopcji kotów, ale zdaję sobie sprawę co dla kota znaczy schronisko, więc zrobię wszystko, by kotki tam nie trafiły.
Były u weta, są zdrowe. Obydwie to koteczki.
W uszach był świerzb, ale nie jakiś zaawansowany. Już zaleczone. Odrobaczone.
Mają piękne, bardzo długie ogonki, żadnych wad w budowie, będą to piękne koty jak dorosną. Śliczne, wesołe, mruczące cały czas, przytulaśne. Ładnie jedzą i bez problemu załatwiają swoje potrzeby w kuwecie. Bawią się razem, są więc bezproblemowe. Nie wymagają szczególnej uwagi, choć łażą za domownikami i włażą na kolana jak tylko mogą. Śpią najchętniej z człowiekiem. Trikolorka lubi dawać całuski języczkiem, a szara podczas ugniatania tak śmiesznie wtula pyszczek w człowieka i ciumka, jakby jadła u mamy.
Ta buraska nie jest taką klasyczną buraską, bo ona ma bardziej kolor szary. Na pyszczku wychodzi trochę brązu, ale grzbiecik i boczki są ciemnoszare.
Są całkowicie domowe, nie boją się żadnych domowych odgłosów.
Dogadują się z innymi kotami bez problemów.
Gdyby nie fakt, że mam już w domu komplet kotów (moja rodzina również) pewnie bym je zatrzymała, bo są wyjątkowo fajne i będą miały cudowny charakter. Już mają!

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ameba

 
Posty: 67
Od: Śro paź 24, 2012 20:39

Post » Pt paź 12, 2018 10:39 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

Kto potrzebuje darmowego grzejnika, albo dwóch? Mam takie do oddania! Mają też funkcję radia i masażera. Wyposażone są również fabrycznie w przystawkę do emisji dobrych jonów. Dość często dostępna jest również funkcja myjąca. Nie mają wirusów, ani żadnego obcego oprogramowania. Do kompletu daję dożywotnią gwarancję niepotrzebności odbiornika TV - one są dużo lepsze do oglądania. Na stałe włączona funkcja kochania - tej nie da się wyłączyć.
Obrazek

Ameba

 
Posty: 67
Od: Śro paź 24, 2012 20:39

Post » Pt paź 12, 2018 12:12 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

One są przecudne, zwłaszcza to bure z białym, moje ulubione umaszczenie :1luvu: Zdjęcia piękne, ja takich nie potrafię robić :oops:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt paź 12, 2018 12:26 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

To bure jest cudne. Ona ma taki bardziej szary kolor. Na pysiu wychodzi brąz, ale boczki szare z czarnym. Ma brązowy nosek, czego jeszcze nie widziałam na żywo. Błyszczy się pięknie. Ma takie dość grube łapki, chyba będzie spora. Okrągła główka i cudny charakter. U mnie już wszyscy zakoceni, ale też Szara budzi podziw. Dziękuję za ten post, bo myślałam, że nikomu się nie podobają, a ja liczę na to, że ktoś się zakocha. Ja ich nie mogę zostawić, nad czym ubolewam, bo pokochałam je już bardzo. Nie mam doświadczenia w adopcjach w tę stronę. Dotąd tylko brałam :roll:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Ameba

 
Posty: 67
Od: Śro paź 24, 2012 20:39

Post » Pt paź 12, 2018 13:29 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

O, trisia też zjawisko, ale ja od zawsze kocham buraski najbardziej na świecie. Mam teraz dwanaście kotów w domu i ani jedno nie jest bure, większość czarnych.
Kotki są śliczne, zadbane, zdrowiutkie i mają piękne zdjęcia. Bardzo trudno teraz o adopcje, ale warto poczekać na dobry domek, na pewno gdzieś jest, ale jeszcze się nie ujawnił.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 13, 2018 19:05 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

Pomóżcie - gdzie poza lokalnymi fejsbukami i olx mogę zamieścić jeszcze ogłoszenie? Mam tylko jedno zgłoszenie i to niepewne. Naprawdę nie mogę ich zatrzymać. Nie chcę oddawać ich do schroniska, ale nie będę miała wyboru. Co mogę zrobić, żeby znalazły u kogoś opiekę?

Ameba

 
Posty: 67
Od: Śro paź 24, 2012 20:39

Post » Sob paź 13, 2018 19:10 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

tak slicznie wygladaja na tych zdjęciach, nawet 1 pokoj w domu z którego nie musza przeciez wychodzić to dla nich dobre wyjście
dobry domek strasznie trudno znaleźć, jest mnóstwo kotow które sa w dramatycznej sytuacji
schronisko to nie wyjście, to skazanie je na marne zycie i choroby
szkoda ich :(
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Nie paź 14, 2018 6:21 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

Sama nie robię ogłoszeń, ale może to będzie jakaś wskazówka
viewtopic.php?f=1&t=120970&hilit=gdzie+og%C5%82asza%C4%87
O domki trudno, trzeba naprawdę cierpliwości. Nie szkoda Ci tych kociaków? W schronie mają marne szanse :(

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie paź 14, 2018 8:15 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

Oprócz OLX przede wszystkim Gumtree, Morusek, Lento, Adopcje Miau, Alegratka, Przygarnij zwierzaka, Zwierzaki, Adopcje.org, Adopcja kota...
I ogłoszenie trzeba jak najczęściej odświeżać.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie paź 14, 2018 17:45 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

Dziękuję za pomoc i odzew. Dodałam jeszcze ogłoszenie na Allegro. Za chwilę ma się ukazać. Wszystkie ogłoszenia odświeżam, dodaję nowe zdjęcia i opisy. Szczególnie na lokalnych fb. Może mnie nie wyrzucą za upierdliwość.
Dotąd miałam dwa kontakty, z których jeden się wycofał, a drugi? Okaże się we wtorek.
Najgorsze, że zaczynam kochać te kotki, a nie ma mowy, żebym je zostawiła w domu. Rodzina też zakocona.
Jestem wściekła, że ludzie nie sterylizują swoich zwierząt i traktują je jak przedmioty. Tyle bólu przez to.
Nie wiem co będzie dalej, mam naturę panikary.

Ameba

 
Posty: 67
Od: Śro paź 24, 2012 20:39

Post » Wto paź 16, 2018 17:36 Re: Podrzutki szukają domu Otwock Józefów - ZDJĘCIA

Koteczki pojechały właśnie do nowego, fajnego domku. Do super ludzi. :ryk: :201494 :ryk:

Ameba

 
Posty: 67
Od: Śro paź 24, 2012 20:39

Post » Śro paź 17, 2018 6:26 Re: Podrzutki z Józefowa pojechały razem do super domu !!!

Cieszę się.Domek sprawdzony?

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro paź 17, 2018 8:00 Re: Podrzutki z Józefowa pojechały razem do super domu !!!

one sa wykastrowane?
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Śro paź 17, 2018 8:06 Re: Podrzutki z Józefowa pojechały razem do super domu !!!

Dom dobry, rozmawiałam długo. Na sterylizację przyjdzie czas, jak podrosną. Dom je wysterylizuje, mają świadomych opiekunów.

Ameba

 
Posty: 67
Od: Śro paź 24, 2012 20:39

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości