Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem. Już się rozglądnął :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro wrz 19, 2018 9:26 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Tak, norweski leśny nazywa się ta rasa. Cudne koty. A Stasinek jest przepiękny, fajne wygibasy robi - jak mój norwegowaty Ptyś :)

Co do nerkowca, to ja też mam, ale nie daję mu nerkowej karmy, tylko bezzbożowe, wysokomięsne puszki, z niską zawartością fosforu i wapnia, np. Mac's, Feringę, Granata Oet, Catz Finefood.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro wrz 19, 2018 9:33 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Erin pisze:Tak, norweski leśny nazywa się ta rasa. Cudne koty. A Stasinek jest przepiękny, fajne wygibasy robi - jak mój norwegowaty Ptyś :)

Co do nerkowca, to ja też mam, ale nie daję mu nerkowej karmy, tylko bezzbożowe, wysokomięsne puszki, z niską zawartością fosforu i wapnia, np. Mac's, Feringę, Granata Oet, Catz Finefood.

Mac'sa nawet w domu mam, myślisz że taka karma jest lepsza niż ta nerkowa? A jak to jest z fosforem przy nerkowcach, jaka powinna być zawartość, jaka norma? Jak długo Twój nerkowiec jest na takiej karmie i jak wyniki, poprawiają się?
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Śro wrz 19, 2018 10:14 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Poprawić się nie poprawią, ważne żeby były stabilne w miarę. U Pączusia to wyszło w kwietniu 2015r. Co do fosforu, to w wynikach najlepiej żeby był poniżej 5 (górna granica to 6,8).
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro wrz 19, 2018 10:36 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Ups, pytałaś o zawartość. Ja patrzę, żeby to było w okolicach 0,2%.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro wrz 19, 2018 20:29 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Cudowny Stasinku najmocniejsze :ok: :ok: za kochający dom stały Słodziaku :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Chudzinko Harry najmocniejsze :ok: :ok: za Twoje zdrowie,poprawę wyników , samopoczucia i apetyt kochany
Czarnuszku :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Nie paź 07, 2018 11:43 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Czas odświeżyć wątek :oops:

Staś jest już tak piękny, że chyba piękniejszy już być nie może :1luvu:
Futerko czyściutkie, błyszczące, ogon lśni czernią i puchatością. Jak sobie przypomnę tę szaroburą biedę przemykającą ukradkiem na jedzenie, z podkulonym wiecznie i zrudziałym ogonem, to płakać się chce. Jak kot potrafi wypięknieć kiedy ma dom i opiekę. Na początku tak potwornie się bał wszystkiego, a teraz zrobił się z niego niesamowity pieszczoszek, przychodzi do łóżka, kładzie się na mojej piersi i zasypia. I niesamowite jest to jak koty uczą się zachowań od innych kotów w domu. Tak na mnie uwielbiają spać Lili i Marcelka, nawet czasem jest rywalizacja między nimi która pierwsza wskoczy :D no to Staś poobserwował, podpatrzył i hyc! jest pierwszy :mrgreen: nie daje dziewczynom szans :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i produkt polski :smokin: nikt nie chce? :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie paź 07, 2018 11:54 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

zuzia96 pisze:Czas odświeżyć wątek :oops:

Staś jest już tak piękny, że chyba piękniejszy już być nie może :1luvu:
Futerko czyściutkie, błyszczące, ogon lśni czernią i puchatością. Jak sobie przypomnę tę szaroburą biedę przemykającą ukradkiem na jedzenie, z podkulonym wiecznie i zrudziałym ogonem, to płakać się chce. Jak kot potrafi wypięknieć kiedy ma dom i opiekę. Na początku tak potwornie się bał wszystkiego, a teraz zrobił się z niego niesamowity pieszczoszek, przychodzi do łóżka, kładzie się na mojej piersi i zasypia. I niesamowite jest to jak koty uczą się zachowań od innych kotów w domu. Tak na mnie uwielbiają spać Lili i Marcelka, nawet czasem jest rywalizacja między nimi która pierwsza wskoczy :D no to Staś poobserwował, podpatrzył i hyc! jest pierwszy :mrgreen: nie daje dziewczynom szans :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i produkt polski :smokin: nikt nie chce? :mrgreen:
Obrazek

Obrazek



piękny :1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 07, 2018 14:03 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Śliczny :love:
Za domek :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie paź 07, 2018 17:01 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

prawda że piękny?? :201461

Ale muszę na Stasinka naskarżyć Obrazek nie lubi koleżka czesania. Wywija się jak piskorz żeby tylko zwiać spod grzebienia. Ale przecież nie będzie chodził z takim pięknym futerkiem rozczochrany jak jakiś menel :mrgreen:

I jeszcze dodatkowo na spodzie stópek, między poduszeczkami rosną mu długie kłaki
Obrazek (ten drugi piętro wyżej to Harry)
nie wiem czy dobrze widać, ale tę miniaturkę poniżej jak się powiększy to widać wyraźnie :arrow:
Obrazek

to tak ma być? długowłosym tak rosną? patrzyłam w necie, ale nie znalazłam fotki z łapką od spodu
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie paź 07, 2018 17:03 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

jakie kudłate łapki :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 07, 2018 17:11 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Pędzelki między paluszkami to standard. Z czasem są coraz dłuższe.
Spróbuj czekać rękawica taką specjalną.
Piekny chłopak.

Co z czarnym?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 07, 2018 19:09 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Ma takie śmieszne owłosione łapki jak hobbit stópki.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie paź 07, 2018 19:10 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Dziękuję Asiu <3 <3 Uspokoiłaś mnie, bo już się bałam że mi jaki żbik wyrośnie ze Stasinka :mrgreen:

Czarny Harry tak sobie. Dalej cienki jak przecinek, ale waga powoli idzie w górę, już przytył 60 dkg. Tylko że on jest dużym kotem, ma długie łapki, to zupełnie nie widać że nabiera ciałka.
I z nim jest dziwnie, bo futerko ma ładne, ma apetyt, nie wymiotuje, gania ze Stasiem, w ogóle po nim choroby nie widać. Jedynie co to dość dużo pije, ale też dużo sika, kałuże na pół kuwety zostawia. Ale wyniki się nie poprawiają :( po serii kroplówek mocznik i kreatynina zamiast w dół poszły w górę. Teraz od 3 tygodni jest na karmie nerkowej (do tego dostaje RenalVet) i znowu tak dziwnie, bo mocznik spada (choć dalej jest przekroczony, teraz jest 139 przy normie 70, ale wcześniej był 192), a kreatynina dalej idzie w górę (teraz 3). Nie podoba mi się to, chyba pojadę z nim zrobić badania do innej lecznicy.

Obrazek

Obrazek

i jeszcze zamyślony Stasinek w pełnej okazałości, a w tle cienki Harry. Myje się :D

Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie paź 07, 2018 19:13 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Mój Ptyś też ma takie stópki. I też nie przepada czesania.
A kitę ma jak lis. Jak ją nastroszy, to jakby łapki do kontaktu wsadzał :wink:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie paź 07, 2018 21:53 Re: Kudłatek Staś rozgląda się za domkiem.

Erin pisze:Mój Ptyś też ma takie stópki. I też nie przepada czesania.
A kitę ma jak lis. Jak ją nastroszy, to jakby łapki do kontaktu wsadzał :wink:

Erin, a mogłabyś wstawić tu zdjęcie Twojego Ptysia? chyba że masz wątek i tam mogę go zobaczyć?
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości