Taki Badyli, pers Badyli

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lip 17, 2018 15:52 Taki Badyli, pers Badyli

Jestem Badyli. Pers Badyli.

Polecam się do towarzystwa i ozdoby. Jestem gentlemanem w każdym calu, od płaskiego nosa do czubka ogona. Sprawy kuwety załatwiam dyskretnie i od razu, nie popełniam błędów. Po pewnych zawirowaniach życiowych straciłem moje piękne blond futro, ale pilnie pracuję nad jego odzyskaniem – dużo jem, śpię i porastam. Będę wymagał czesania, oczywiście codziennego. Oraz sprzętu do tych zabiegów. Wymagam też mycia twarzy co najmniej raz dziennie, ale pozwalam to robić, bo jestem w pełni obsługiwalnym kotem. Gentlemani tak mają.
Jem wyłącznie dobrą karmę suchą i mokrą, taką bez zbóż. Lubię pojeść nieco mięsa i kociego budyniu (nazwę firmy podam ubiegającym się o mnie – dyskretnie, na ucho). Pijam wyłącznie filtrowaną wodę, nie palę cygar.
Nie mam nic przeciwko spokojnym kotom z klasą – jeden lub dwa w odpowiednio dużym domu będą dobrymi towarzyszami dla mnie. Za duże grono nie sprzyja kulturalnej wymianie poglądów. Co do psów zaś: uważam, że robią za dużo hałasu, więc unikam.

Posiadam komplet szczepień, wyniki badań (zdrowym kotem jestem), byłem na przeglądzie stomatologicznym i mam piękny biały uśmiech. Zjadłem też grzecznie tabletki odrobaczające, nawet wykonali mi testy FIV/FeLV i są ujemne. Nadaję się do pracy jako profesjonalny kot perski.

Pojadę zatem do nowego domu, który sprawdzi mój agent na wizycie przed adopcją. Dom musi posiadać zabezpieczone okna i balkony, bo ja, Badyli, nie jestem kotem wychodzącym poza dom i NIGDY nie będę. W domu oczekuję drapaka odpowiedniej wielkości, jako gentleman nie drapię mebli.

W pozostałych sprawach zdaję się na swojego agenta. Jego mail to: miauwa.adopcje2018@op.pl

Proszę tylko o poważne oferty, zastrzegam też, że mój agent rozstanie się ze mną tylko dla najlepszego domu i dokona wyboru w moim imieniu. Z domem zostanie podpisana umowa adopcyjna.

Pers Badyli

PS: Uprzejmie informujemy, że nie odpowiadamy na maile typu: „Ile za tego kota?”. Z powodów tylko nam znanych ;)

Szukamy domu stałego.
Tak, wiem, miau zakocone po kokardy, ale może jednak....
Badyli jest kotem po przejściach, ma ok czterech lat. Jest po kompleksowej "obróbce" weterynaryjnej. Jedyną rzeczą jakiej potrzebuje, jest własny dom i człowiek.
Badyli przebywa aktualnie w DT w Poznaniu, ale możliwe jest także przeprowadzenie wizyty PA w okolicach Warszawy, Olsztyna, Częstochowy, częściowo Górnego Śląska.
Bardzo proszę o podbijanie.

Oto Badyli -pierwsze trzy zdjęcia są z dnia przybycia do DT, kolejne - z ostatniej niedzieli. Widać, jak bardzo się poprawił, odrasta futro...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15025
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lip 17, 2018 20:41 Re: Taki Badyli, pers Badyli

Pięknie porasta i ten krawacik jak przystało na prawdziwego gentelmena. :P

korbacz9

 
Posty: 622
Od: Czw maja 31, 2012 20:38

Post » Wto lip 17, 2018 21:06 Re: Taki Badyli, pers Badyli

Prawdziwy facio z klasa. Warszawską Pragę też ma w genach :wink:
Ten niedbały szyk, ten styl, ten język i ta mucha... :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 17, 2018 21:52 Re: Taki Badyli, pers Badyli

Piękny Badylek

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 16:00 Re: Taki Badyli, pers Badyli

i do tego w pełni obsługiwalny. Czesanie, mycie pysia - no problem.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15025
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lip 18, 2018 16:27 Re: Taki Badyli, pers Badyli

Dżentelmen pierwsza klasa. :) A jak już całkiem porośnie to i lordem będzie można go nazwać. :)

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lip 18, 2018 20:38 Re: Taki Badyli, pers Badyli

I oby znalazł dom gdzie nie tylko będzie lordem ale i królem zostanie.

korbacz9

 
Posty: 622
Od: Czw maja 31, 2012 20:38

Post » Śro lip 18, 2018 22:38 Re: Taki Badyli, pers Badyli

korbacz9 pisze:I oby znalazł dom gdzie nie tylko będzie lordem ale i królem zostanie.

Oby! :ok: :ok: :ok:

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob lip 21, 2018 17:09 Re: Taki Badyli, pers Badyli

Ależ piękny! I rzeczywiście robi wrażenie bardzo zrównoważonego kota. Ideał!
Obrazek

gossam

 
Posty: 52
Od: Sob mar 17, 2007 19:09
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob lip 21, 2018 17:20 Re: Taki Badyli, pers Badyli

Po raz pierwszy w życiu mam persa, wiekową Puśkę, która musi być golona pod narkozą co jakiś czas. Atakuje, kiedy mam w ręce nawet długopis, czy łyżeczkę, bo myśli, że to jakiś grzebień na przykład i na wszelki wypadek protestuje. Kocham ją jednak bardzo, to fantastyczna rasa. A ten to koci ideał, połączenie urody z kapitalnym charakterem. Domki nie biją się o niego?

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 22, 2018 11:36 Re: Taki Badyli, pers Badyli

ano nie...jest zainteresowanie, ale...warunki adopcji są podane "na patelni", co zniechęca chyba oszołomów. Ma wydarzenie na FB, ogłoszenie na olx (zrobiłam tylko na Poznań :oops: ,dziś zrobię na Warszawę ), dziś wrzucilam go na FB na grupę "kocie adopcje grupy Koty".
Badyli jest w najwspanialszym domu tymczasowym, jaki pers może sobie wymarzyć i - gdyby w domu były choć dwa persy mniej ( wszystkie persy z przysłowiowych śmietników) - zostalby na zawsze. Nie mamy noża na gardle, możemy szukać tego najwspanialszego domu do skutku, ale żal kota, po co ma się przyzwyczajać, potem znów przyzwyczajać.... :evil:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15025
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lip 22, 2018 12:57 Re: Taki Badyli, pers Badyli

Spokojnie. Puśka do mnie trafiła jako nastolatka i zero stresu. Uznała, że mój dom może być , wybrała sobie miejsca do leżenia, bo to jej główne zajęcie i tyle. Koty zdecydowanie mniej niż psy przyzwyczajają się do ludzi. Zaakceptują każdego, kto im zapewni dobre życie.
Fajnie, że na wątku nie jest nerwowo :ok:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon wrz 17, 2018 9:36 Re: Taki Badyli, pers Badyli

podbijam,
czy Badyli znalazł już domek stały?
Kacper ["] i Albercik ["]
Obrazek Obrazek

borosia

 
Posty: 1108
Od: Śro wrz 06, 2006 7:04
Lokalizacja: Legnica

Post » Śro wrz 19, 2018 20:04 Re: Taki Badyli, pers Badyli

tak, ale dopiero niedawno - jakoś bodaj dwa tygodnie temu się przeprowadzał, opłakiwany przez DT rzewnymi łzami,
Domek z OLXa, w Poznaniu.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15025
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob wrz 22, 2018 8:25 Re: Taki Badyli, pers Badyli

to super.
Bo u mnie po raz pierwszy znalazł się kocurek pers. Ktoś pozbył się 3 letniego kocurka.
ale jak zobaczyłam Badylego to uznałam ze mój Rudzik jest jakiś inny. Pers a nie całkiem pers.
Jak mi się uda to pokaże jak wygląda
Kacper ["] i Albercik ["]
Obrazek Obrazek

borosia

 
Posty: 1108
Od: Śro wrz 06, 2006 7:04
Lokalizacja: Legnica

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości