POZNAŃ - Jacuś i Agatka szukają fajnej, wspólnej chałupki :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lip 02, 2018 13:15 POZNAŃ - Jacuś i Agatka szukają fajnej, wspólnej chałupki :)

Kochani,
ja wiem, wiem ... wszyscy zakoceni po kokardki ... :mrgreen:
Ale wiem też, że cuda się zdarzają ... :ryk:

Dwa przecudowne dzieciaszki Jacuś i Agatka :1luvu: szukają wspólnego domku.
Maluchy zgarnięte z ulicy, mają 2 miesiące. Borykały się z KK, ale wspólnymi siłami pokonalismy zbója i już wszystko jest ok. Za chwilkę będą miały pierwsze szczepienie. Miały robione testy FIV i FELV, oba wyszły ujemne :mrgreen:
Dzieciaki są przecudowne, żywe iskierki, ciekawe świata. Takie małe kochane rozbójniczki, których uwadze nie umknie żaden element życia ;) Moża się na nie gabić i gabić, a banan z buzi nie schodzi :ok: Uwielbiają też zaczepiać rezydentów. Są nierozłączni, ale bardzo chętnie przebywają w pobliżu opiekuna. I Jacuś i Agatka wzorowo korzystają z kuwetki. Mają nieziemski apetyt, jaki cudownie rozwijającym się i rosnącym smarkaczom przystoi ;) Wcinają BARFa, ale dobre, wysokomięsne puchy też im z pewnoscią podpasują.
Maluszki przebywaja w Poznaniu. Szukają wspólnego domku. Najwspanialszego na świecie bezpiecznego domku i najwspanialszych w nim, odpowiedzialnych ludziów :1luvu:
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

JACUŚ :1luvu:

Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek

AGATKA :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Domku domku widzisz nas? Paczaj jakie jesteśmy słodkie dzieciaki :kotek: :kotek: :kotek:
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lip 04, 2018 23:28 Re: POZNAŃ - Jacuś i Agatka szukają fajnej, wspólnej chałupk

Jedno z bródką, drugie z wąsikiem. Przecudne są!
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 05, 2018 8:25 Re: POZNAŃ - Jacuś i Agatka szukają fajnej, wspólnej chałupk

enig dziękujemy <3
Sa naprawdę cudowni :1luvu:
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lip 30, 2018 16:13 Re: POZNAŃ - Jacuś i Agatka szukają fajnej, wspólnej chałupk

Człowieki!
My się zapytowujemy, czy naprawdę nie ma człowieka z porządnego domu, który chciałby przygarnąć taką niesamowitą dwójeczkę, jaką my jesteśmy? :mrgreen:
Tymaczasowa Duża mówi, że tego zupełnie nie rozumie i wyczerpały jej się opcje dotarcia do lubiącego dwupaki targetu :placz:

My wiemy, że Wy madrzy jesteście, może coś wymyślicie? :dance: :dance2: :dance:

Jacuś i Agatka :love: :love: :love:
Obrazek Obrazek
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 59 gości