Trzy czarne puchatki.Stella wróciła.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob gru 22, 2018 8:45 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Elenka też ma ogonek skrzywiony na samym końcu, nieraz w nocy jak śpia na mnie z Daisy to właśnie po ogonkach je odróżniam
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob gru 22, 2018 15:39 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Może jest to skądinąd znany "załomek" lub "załamek" ogonka ("kinky tail"), który może mieć podłoże genetyczne lub powstać w wyniku uszkodzenia mechanicznego, tak czy siak niegroźny dla kota. Hodowcy starają się go wyeliminować jako wadę u kota rasowego, ale u puchatych kotów jest niewidoczny.
Heidi świetnie sobie radzi w nowym domu. Piękna i odważna dziewczynka :1luvu:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob gru 22, 2018 16:07 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Chyba wszyscy są zadowoleni, może kot Feliks tylko niezbyt szczęśliwy, ale zobaczymy. Duży wciąż kotką zauroczony, teraz jeszcze młodzi Duzi zjechali na święta, dom pełen ludzi, Heidi powinna być wniebowzięta.
Arcana pisze:Heidi świetnie sobie radzi w nowym domu. Piękna i odważna dziewczynka :1luvu:

To jeszcze podrostek, ale będzie kocią pięknością. Cała trójka jest odważna, przyzwyczajona do ludzi, ale Heidi była zawsze wręcz namolna. W nowym domku lepsze proporcje, bo dwoje ludzi na dwa koty, a u mnie :( Chyba już pisałam, że tylko jedna Heidi wyjechała, a w domu o wiele spokojniej. Nigdy bym nie uwierzyła, ale tego doświadczam. Stella i Fendi zdecydowanie spokojniejsi, a równie piękni i kochani :1luvu:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 23, 2018 8:52 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

ewar pisze:Chyba wszyscy są zadowoleni, może kot Feliks tylko niezbyt szczęśliwy, ale zobaczymy. Duży wciąż kotką zauroczony, teraz jeszcze młodzi Duzi zjechali na święta, dom pełen ludzi, Heidi powinna być wniebowzięta.
Arcana pisze:Heidi świetnie sobie radzi w nowym domu. Piękna i odważna dziewczynka :1luvu:

To jeszcze podrostek, ale będzie kocią pięknością. Cała trójka jest odważna, przyzwyczajona do ludzi, ale Heidi była zawsze wręcz namolna. W nowym domku lepsze proporcje, bo dwoje ludzi na dwa koty, a u mnie :( Chyba już pisałam, że tylko jedna Heidi wyjechała, a w domu o wiele spokojniej. Nigdy bym nie uwierzyła, ale tego doświadczam. Stella i Fendi zdecydowanie spokojniejsi, a równie piękni i kochani :1luvu:


a w jakim wieku jest Feliks?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 23, 2018 9:22 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Ma osiem lat, jest u nich od kocięcia, uratowany. Kot waży niewiele ponad trzy kilogramy, jest bardzo drobny. Niedawno stracił psiego przyjaciela. To nie jest staruszek. Feliks lubi się bawić, jest żywotny, ale nie należy do kotów przesadnie miziastych.
Felek
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 23, 2018 10:55 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

ewar pisze:Ma osiem lat, jest u nich od kocięcia, uratowany. Kot waży niewiele ponad trzy kilogramy, jest bardzo drobny. Niedawno stracił psiego przyjaciela. To nie jest staruszek. Feliks lubi się bawić, jest żywotny, ale nie należy do kotów przesadnie miziastych.
Felek
Obrazek Obrazek



ładny, taki trochę w typie
chyba większość kotów nie jest miziasta, przynajmniej moje takie są
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 23, 2018 15:52 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Nie znam się na rasach. Na zdjęciach wygląda jak potężny kocur, ale meg11 go widziała przy okazji wizyty PA i była pewna, że to kociak. taki mikrokotek z niego.Heidi też chyba nie będzie duża.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 23, 2018 16:35 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

ewar pisze:Nie znam się na rasach. Na zdjęciach wygląda jak potężny kocur, ale meg11 go widziała przy okazji wizyty PA i była pewna, że to kociak. taki mikrokotek z niego.Heidi też chyba nie będzie duża.


dla mnie najładniejsza rasa to europejska :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 23, 2018 18:42 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Dla mnie to są brytki, koty z kosmosu. Zaledwie kilka razy miałam okazję widzieć brytyjczyki, same dziewczynki. Cuda :1luvu: Kocham buraski, to takie prawdziwe koty. Nie znaczy to jednak, że nie uwielbiam na przykład Piksela, który jest krówkiem. To jest tak jak z ludźmi, ktoś nam się nie podoba, bo nie jest urodziwy, ale okazuje się być uroczym człowiekiem i nie dostrzegamy skazy na urodzie. Odwrotnie też bywa.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro gru 26, 2018 23:22 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

No proszę, Heidi też "ma" Feliksa, podobnie jak Baja :) TYle że Bajczyny Feliks (tez obecnie podobno 8-letni) to jednak potężniejsze kocisko...

Heidisiu dzielna, niech Ci tam będzie jak najlepiej! Wszystkim Wam poświąteczne miau!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11129
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob gru 29, 2018 14:02 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Miałam telefon z domku Heidi. Od razu jakby zaświeciło słońce, chociaż dzień ponury. Duża dziękowała za wspaniałą kotkę, która skradła serca wszystkich domowników. Dodatkowa korzyść, jak Duża twierdzi to ta, że dzieci będą częściej przyjeżdżać, bo zakochały się w kotce. Mała rozruszała Feliksa, bawią się razem, ganiają po całym mieszkaniu. To dla kota w średnim już wieku super sprawa. Kotki potrafią jeść jednej miski, apetyty dopisują, Heidi bezbłędnie korzysta z kuwetki od samego początku. Ona "ćwierka" po swojemu, przymila się i w ogóle jest przesłodka. Zdjęć mam dużo, powklejam w wolnej chwili. Wiem, już to obiecywałam wcześniej :oops: , ale jakoś mi zeszło.
Czyż takie wieści to nie balsam na mą duszę? :D
Nul, Feliks od Heidi wygląda na ogromnego, ale jest malutki. Oba to burasy, czyli koty w moim ulubionym kolorze.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 30, 2018 17:31 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Cudownie udało się Heidi :1luvu: ma kochających Dużych i przyjaciela. Takie wieści to balsam na serduszko. :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 31, 2018 7:56 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

O, tak :D

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon gru 31, 2018 8:06 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Wieści fantastyczne :D
Czekamy na fotki :kitty: :kotek: :201472

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 31, 2018 8:37 Re: Trzy czarne puchatki.Motka w DSie.Heidi w DS-ie.

Cieszę się, że Heidi zadomowiona :D

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości