Trzy czarne puchatki.Stella wróciła.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 28, 2018 21:04 Re: Trzy czarne maleństwa.

Podjadły sobie, potem była zabawa i krótki pobyt na balkonie. W tzw.międzyczasie któreś małe goniło Daszkę :lol: Wyglądało to tak, jakby Daszka bała się tej małej pchły. One ważą około kilograma, a Daszka ponad cztery, gdzie proporcjum, mociumpanie? :mrgreen:
Diabli mnie biorą, bo nie mogę odzwyczaić tych małych od spania w kanapie. Wprawdzie śpią tam niedługo, zwykle po kolacji, potem wychodzą, ale po co tam w ogóle włażą ? :evil:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 29, 2018 6:30 Re: Trzy czarne maleństwa.

Wczoraj wieczorem dwie małe dziewczynki zdecydowały się pospać w łóżku. Fajnie :D Długo nie wytrzymały i gdzieś sobie poszły. Teraz po śniadaniu jest pora na pobyt na balkonie. Nie ma jeszcze upału, jest przyjemnie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 29, 2018 17:53 Re: Trzy czarne maleństwa.

ewar pisze:Podjadły sobie, potem była zabawa i krótki pobyt na balkonie. W tzw.międzyczasie któreś małe goniło Daszkę :lol: Wyglądało to tak, jakby Daszka bała się tej małej pchły. One ważą około kilograma, a Daszka ponad cztery, gdzie proporcjum, mociumpanie? :mrgreen:
Diabli mnie biorą, bo nie mogę odzwyczaić tych małych od spania w kanapie. Wprawdzie śpią tam niedługo, zwykle po kolacji, potem wychodzą, ale po co tam w ogóle włażą ? :evil:

Prawie wszystkie moje małe koty właziły do kanapy i tam spały. Też mnie to irytowało i się denerwowałam, że coś im się stanie, albo że nie zauważę i przycisnę któreś przy otwieraniu / zamykaniu kanapy. Albo że się zaklinują, kiedy już będą ciut większe. Ale, jak widać, małe czują się w kanapie chyba bezpiecznie. Bo często lubią właśnie to miejsce...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lip 30, 2018 6:05 Re: Trzy czarne maleństwa.

Kanapy nie rozkładam, więc nie boję się, że je zgniotę, ale mnie to denerwuje, po prostu. Lubię mieć koty na oku. Na szczęście już coraz rzadziej tam wchodzą.One są bardzo poukładane, przewidywalne. Rano jest śniadanie, potem kuwety i wyjście na balkon. Tam się pobawią, podrzemią , zawsze tak jest. Wieczorem po kolacji jest dokładnie tak samo. W ciągu dnia bawią się ze sobą, rozkosz na nie patrzeć. Sąsiadka jest nimi zachwycona, że takie śliczne, że tak się pięknie bawią i przychodzą, kiedy je zawoła.
Dwie dziewczynki na leżaczku odpoczywają po kolacji. Fendi na drapaku
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 30, 2018 12:18 Re: Trzy czarne maleństwa.

Jest taki skwar, że okna mam pozamykane, żeby gorąco nie dostawało się do środka. Jutro postaram się być jeszcze przed otwarciem lecznicy, żeby załatwić sprawę szybko i wrócić szybko do domu. Mam na kartce zapisane pytana do wetki, bo już przechodzę na pamięć zewnętrzną :wink: Ciekawa jestem, ile kociaki ważą, muszę też pokazać złamany ogonek Heidi, no i dowiedzieć się, kiedy mogę towarzystwo zaszczepić. Potem już będzie nieco "z górki", mam taką nadzieję.
Gorąco !
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 31, 2018 9:50 Re: Trzy czarne maleństwa.

Byłam w lecznicy, kotki odrobaczone. Wszystkie ważą podobnie, niewiele ponad 1kg. Pozostałe koty odrobaczyłam w domu.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 31, 2018 10:44 Re: Trzy czarne maleństwa.

Fendi zamiauczał żałośnie i zwymiotował :( Mam nadzieję, że to nic poważnego. Dziewczynki czują się dobrze, Fendi też już śpi. Pogoda pościelowa, szaro, mokro, nieprzyjemnie. Aha, za tydzień szczepienie czterech kotów, maluchów i Motki.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 31, 2018 14:50 Re: Trzy czarne maleństwa.

ewar pisze:Byłam w lecznicy, kotki odrobaczone. Wszystkie ważą podobnie, niewiele ponad 1kg. Pozostałe koty odrobaczyłam w domu.



nieźle odżywione maleństwa :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 31, 2018 21:01 Re: Trzy czarne maleństwa.

Mnie się wydaje, że one są małe i chude. Nie żałuję im jedzenia, a i wetka nie mówiła, że mizeroty. Sama nie wiem :oops: Mam same tłuściochy w domu, może dlatego?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 02, 2018 6:23 Re: Trzy czarne maleństwa.

Wczoraj jakiś człowiek próbował zarobić i grał pod oknami na akordeonie. Koty zwiały z balkonu, tylko małe siedziały jak pomniczki w odległości tak 20 cm od siebie i bardzo uważnie słuchały koncertu :D Było to przezabawne. Dobrze, że facet nie grał na trąbce, czy saksofonie, bo nie dałby rady, sam się śmiał. Małe brykadełka są kochane :1luvu: Wetka mówi, że są w typie norweskich leśnych, ale to oczywiście kocie kundelki.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 02, 2018 18:36 Re: Trzy czarne maleństwa.

ewar pisze:Wczoraj jakiś człowiek próbował zarobić i grał pod oknami na akordeonie. Koty zwiały z balkonu, tylko małe siedziały jak pomniczki w odległości tak 20 cm od siebie i bardzo uważnie słuchały koncertu :D Było to przezabawne. Dobrze, że facet nie grał na trąbce, czy saksofonie, bo nie dałby rady, sam się śmiał. Małe brykadełka są kochane :1luvu: Wetka mówi, że są w typie norweskich leśnych, ale to oczywiście kocie kundelki.



koty europejskie nie żadne kundelki :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sie 02, 2018 18:48 Re: Trzy czarne maleństwa.

Ale ja kocham kundelki, naprawdę. Niektóre psie rasy rozpoznaję, ale tylko niektóre, natomiast mam problem z kotami :oops: Pers, brytek, sfinks owszem, ale pozostałe już kiepsko. O fachowym określaniu koloru już nie wspomnę. I żyję, i mam koty i nic mi moja ignorancja w tym zakresie nie przeszkadza.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 03, 2018 7:13 Re: Trzy czarne maleństwa.

ewar pisze:Ale ja kocham kundelki, naprawdę. Niektóre psie rasy rozpoznaję, ale tylko niektóre, natomiast mam problem z kotami :oops: Pers, brytek, sfinks owszem, ale pozostałe już kiepsko. O fachowym określaniu koloru już nie wspomnę. I żyję, i mam koty i nic mi moja ignorancja w tym zakresie nie przeszkadza.



przecież nierasowe są najładniejsze, każdy inny, a nie jednakowe jak te rasowe
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 04, 2018 6:33 Re: Trzy czarne maleństwa.

Jest bardzo gorąco, wiatrak jest często włączony. Taki spory, na nodze i w czasie pracy się obraca. Kociaki są nim zainteresowane i wczoraj Heidi wskoczyła na niego i jeździła sobie w prawo i w lewo, dopóki jej nie zdjęłam :D Nic się nie stało, ale wariatuńcia moje mają pomysły :mrgreen:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 04, 2018 7:02 Re: Trzy czarne maleństwa.

Śmiesznie musiało to wyglądać!

aga66

 
Posty: 6139
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 147 gości