Trzy czarne puchatki.Stella wróciła.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lip 05, 2018 18:17 Re: Trzy czarne maleństwa

Dziękuję :1luvu: , ale nie wszystkie. Gucia, Lucy i Pusia zupełnie nie mają instynktu macierzyńskiego, ale pozwalają pozostałym kotom spokojnie żyć i to jest ważne. Pozostałe MUSZĄ się przytulić do drugiego kota, taką mają potrzebę. Cieszę się, że maluchy wreszcie doceniły uroki obcowania z dorosłymi kotami, poczuły, że one dają im dużo miłości. Naprawdę bardzo ważny jest pobyt kota w DT. One się zmieniają, po kilku dniach trudno jest jeszcze ocenić charakter. Po kilku tygodniach już tak. U mnie koty mają spokój, nie mam kota-agresora, kotom w sumie wolno wszystko, nie są tresowane, ale jakoś uczą się od innych dobrych zachowań. Miałam na tymczasie kilka kotów, które musiały być izolowane. Nie było to fajne, wręcz uciążliwe zważywszy metraż mojego mieszkania, ale szybko okazywało się, że to nie była agresja tylko strach i dało się go pokonać. Myślę, że trzeba wejść w skórę kota, zrozumieć jego zachowanie i być cierpliwym. Nigdy nie stosowałam feromonów, nie musiałam i niech tak pozostanie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 06, 2018 6:51 Re: Trzy czarne maleństwa

Małe były kilka godzin w łazience. Posprzątałam z grubsza, ale ....Nie, nie mają już biegunki, nie zjadły też w nocy tego, co miały w miskach. Teraz szaleją, czyli nic im nie dolega.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 06, 2018 13:12 Re: Trzy czarne maleństwa

Padam na twarz, naprawdę. Coś zjem i biorę się za sprzątanie. Wstyd mi, ale w mieszkaniu roznosi się już powolutku zniewalająca woń ogrodu zoologicznego :oops:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 07, 2018 6:20 Re: Trzy czarne maleństwa

Kociaki spędziły noc poza łazienką. Chyba na to się na razie więcej nie zdecyduję. One są jak reaktory atomowe. Mieszkanie wygląda jak po huraganie. Dałam im jeść w łazience, zjadły niewiele i śpią teraz twardym snem, takie są zmęczone po szalonej nocy :mrgreen:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 07, 2018 6:42 Re: Trzy czarne maleństwa

Masz wesoło, trochę zazdroszczę tych atomów! A bawiły się same, czy ze starszymi?

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lip 07, 2018 7:23 Re: Trzy czarne maleństwa

Nie wiem, spałam. Przypuszczam, że i pozostałe koty włączyły się do zabawy.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 07, 2018 7:29 Re: Trzy czarne maleństwa

ewar pisze:Nie wiem, spałam. Przypuszczam, że i pozostałe koty włączyły się do zabawy.

Dobrze że dały Ci pospać :mrgreen: bo moje w szalonych gonitwach potrafią po mnie ganiac o 5 rano. :evil:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 07, 2018 9:11 Re: Trzy czarne maleństwa

Ja mam sen kamienny, nie tak łatwo mnie obudzić. Niestety, będą jeszcze musiały być zamykane, bo to malizny i czasami mają za daleko do kuwety, dzisiaj obsikały mi kanapę. Trochę mi ich szkoda, ale w ciągu dnia mają okazję się wyszaleć, w nocy niech pośpią, a i pozostałe koty też. One są przesłodkie, ale naprawdę rozbrykane. Wczoraj jedno huśtało się na zasłonie, trochę przypominało to akrobacje na szalu podwieszonym pod sufitem :wink: Wiem, że takie zachowanie to objaw zdrowia, oby tak było, ale mimo wszystko to bardzo męczące. Alternatywą było wypuszczenie ich na wolność, skończyłyby marnie. Wcześniej nie wzięłam dwóch rudasków, w tym jednego długowłosego. Być może to rodzeństwo moich bąków.Już ich nie ma, jeden rozjechany przez samochód :( Prośby o złapanie i wysterylizowanie kocicy odbijają się echem.
A może ktoś chce puchate, białe cudo? Jest w Tarnobrzegu
https://www.facebook.com/tschz.tarnobrz ... =3&theater
Ile tam mają pięknych kociaków.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 07, 2018 15:45 Re: Trzy czarne maleństwa

Maluchy najwyraźniej pokochały Motkę. Leżą koło niej na kanapie, bawią się jej ogonkiem, ona je wylizuje, a potem całe towarzystwo śpi przytulone do siebie. Wolałabym, aby spały w nocy, ale przecież budzić ich nie będę.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 08, 2018 7:02 Re: Trzy czarne maleństwa

Malce spędziły noc w łazience, był więc względny spokój. Rano jednak tłukły się w drzwi, domagały się wypuszczenia. Są już po śniadaniu, bawią się jak to kociaki. Mam problem z policzeniem do trzech :mrgreen: Widzę dwa, a trzeciego wciąż szukam. Tak to wygląda. Kotki już nie mają błękitnych oczek, są już u mnie dwa tygodnie. Nadal są malutkie, mam nadzieję, że dobrze zniosą kolejne odrobaczenie, potem je zaszczepię i chwilowo powinien być spokój.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 08, 2018 7:16 Re: Trzy czarne maleństwa

Cudne sa te malce. Szkoda będzie je do domków rozdzielać ale może z czasem nie bedą aż tak sobie we trzy potrzebne. Uwielbiam takie czarne mordeczki u kotków. Mój Bambek też ma taką puchatą buzię tylko nie ma takich ładnych oczek bo są uszkodzone przez kk i matowe. Ale i tak dla mnie jest najpiękniejszy.

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lip 08, 2018 7:51 Re: Trzy czarne maleństwa

One raczej są takie 2+1. Zżyte ze sobą, ale czas pokaże, co dalej będzie. Lgną do Motki, a teraz też jedno małe śpi przytulone do ogromnej Beni
Obrazek
We trójkę raczej się bawią
Obrazek
Najgorsze jest to, że zupełnie ich nie rozróżniam :oops: Nie wiem nawet, czy to chłopczyk czy dziewczynka
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 08, 2018 14:41 Re: Trzy czarne maleństwa

Idąc za radą Szalonego Kota ( dziękuję :1luvu: ) kupuję jutro dwa lakiery do paznokci w odblaskowych kolorach i dziewczynkom pomaluję ze dwa pazurki. Kocurkowi nie, żeby nie było obciachu :mrgreen: Po prostu muszę zacząć je rozróżniać, a obróżek, kokardek po prostu się boję. Teraz jedno śpi na poduszce w drzwiach balkonowych, drugie na oparciu fotela na baraniej skórze, trzecie ma poduszkę z Mimka. Zazwyczaj jest tak, że dwa są razem , jedno osobno. Powinnam wiedzieć, które są tak najbardziej ze sobą związane. Zdjęcia mam, wkleję oczywiście, ale one i tak nie oddają ich urody, o charakterze już nie wspomnę.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 08, 2018 18:19 Re: Trzy czarne maleństwa

Wklejam jak leci
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jedno małe zaczęło ssać Motkę 8O
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 09, 2018 9:49 Re: Trzy czarne maleństwa

Zabrałam kocurka do lecznicy razem z Motką. Chłopczyk był osowiały, nie chciał jeść, okazało się, że ma gorączkę. Nie dostał antybiotyku, tylko zastrzyk przeciwbólowy i przeciwzapalny. Mam go obserwować i jeśli nic się nie będzie działo to w środę odrobaczamy towarzystwo. Mały po przyjściu z lecznicy zjadł sporo, teraz się bawi z siostrami. Mam uszkodzony nieco słuch, ale wetka mi mówiła, że Motka bardzo się denerwowała, kiedy maluch był badany, nawoływała go, mruczała i od razu się uspokoiła, kiedy włożyłam go do torby. Jest już między nimi więź.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości