Trzy czarne puchatki.Stella wróciła.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sie 18, 2018 10:04 Re: Trzy czarne maleństwa.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob sie 18, 2018 10:40 Re: Trzy czarne maleństwa.

Dzięki wielkie :1luvu:
Motka już dobrze się czuje, zastrzyk działa, nie boli jej, dotykałam. O liściach kapusty słyszałam, dzięki. Mam jej smarować jodyną, to wysusza. Teraz Mocia śpi na grzbiecie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 18, 2018 10:55 Re: Trzy czarne maleństwa.

mir.ka pisze:
ewar pisze:Wróciłam z Motką od weta. Niestety, stan zapalny jednego gruczołu, dostała zastrzyk przeciwbólowy i antybiotyk. Na szczęście gruczoł nie jest gorący, kotka też nie gorączkuje, mam nadzieję, że szybko się z tym uporamy. Tylko to bardzo bolesne :( Motka nadal musi nosić fartuszek. Biedna mała.
Zapłaciłam 55 zł.
Obrazek



moze rób jej okłady z lisci kapusty

Na kobiety działa to i na kotke też
:ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 18, 2018 12:38 Re: Trzy czarne maleństwa.

Mocia już naprawdę odczuła ulgę, leży sobie i w objęciach trzyma Fendiego, myje go bardzo dokładnie :D
Mam nadzieję, że szybko zareagowałam i stan zapalny zniknie. Biedna Motka, chciała być mamą, karmić kociaki, a tu takie coś. Nie mogłam jednak pozwolić na to, aby kociaki miały permanentną biegunkę. Teraz już jest w porządku, nabierają ciałka, kupki są ładne.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 18, 2018 14:06 Re: Trzy czarne maleństwa.

Zastrzyk przeciwbólowy zadziałał
Obrazek
Mocia i Heidi w objęciach. Motka ma zmiażdżone liście kapusty pod fartuszkiem, zaraz muszę je usunąć, bo to jednak nieco śmierdzi :wink: Skoro ja czuję to co dopiero kot. Dramat, ale ma pomóc.
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 18, 2018 14:08 Re: Trzy czarne maleństwa.

ewar pisze:Zastrzyk przeciwbólowy zadziałał
Obrazek
Mocia i Heidi w objęciach. Motka ma zmiażdżone liście kapusty pod fartuszkiem, zaraz muszę je usunąć, bo to jednak nieco śmierdzi :wink: Skoro ja czuję to co dopiero kot. Dramat, ale ma pomóc.
Obrazek Obrazek Obrazek



oj tam, jakie śmierdzi? kapusta? 8O , ale pomaga :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 14:12 Re: Trzy czarne maleństwa.

Witam,

Moci pasuje kubrak jak ulał. Ciorne kotki będą miały wzięcie. :1luvu:

Pzdr,.

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 18, 2018 15:06 Re: Trzy czarne maleństwa.

I ja witam. Tak, kociaki będą miały wzięcie, bo małe i puchate, ale trzeba będzie większość domków odrzucić. Arcana wzięła to na siebie, dzięki :1luvu: Już były dwa telefony i jeden sms. Mieszkanie na ósmym piętrze, bez zabezpieczeń, mieszkanie na parterze i też nawet moskitiery nie będzie, a poza tym co tydzień wyprawa na działkę i koty stają się wychodzące. A w ogłoszeniach jest, że zabezpieczenia konieczne. Kotki są zadbane, "zrobione", to przecież kosztowało, a komuś żal wydać jednorazowo na coś, co będzie służyło lata i koty będą bezpieczne, zdrowsze, bo przecież dostęp do świeżego powietrza jest nie bez znaczenia. Koty są super, proludzkie, prokocie, zdrowe i ładne, same zalety. Dbam o nie jak o dzieci, jak zawsze. Nie tylko o kociaki, o dorosłe również i byłoby nie w porządku oddać je, żeby tylko się ich pozbyć. Tak być nie może.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 18, 2018 15:30 Re: Trzy czarne maleństwa.

Racja, trzeba uważnie słuchać co mówi potencjalny domek. :ok: za Moteczkę, jej domek też się należy.

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 18, 2018 15:42 Re: Trzy czarne maleństwa.

O, Motka to kot jaki może się tylko przyśnić. Jest cudowna. Niestety, czarne koty nie wychodzą ładnie na zdjęciach, a to pierwsza rzecz, jaka przyciąga potencjalne domki. Takich kotów jak Motka można mieć w domu dziesięć i będzie spokój, porządek, tylko trzeba DUŻO jedzenia :mrgreen: Motka to jamochłon, nie kot. Głodowała, to teraz je na zapas i się chyba zapasie :oops:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 18, 2018 17:22 Re: Trzy czarne maleństwa.

ewar pisze:I ja witam. Tak, kociaki będą miały wzięcie, bo małe i puchate, ale trzeba będzie większość domków odrzucić. Arcana wzięła to na siebie, dzięki :1luvu: Już były dwa telefony i jeden sms. Mieszkanie na ósmym piętrze, bez zabezpieczeń, mieszkanie na parterze i też nawet moskitiery nie będzie, a poza tym co tydzień wyprawa na działkę i koty stają się wychodzące. A w ogłoszeniach jest, że zabezpieczenia konieczne. Kotki są zadbane, "zrobione", to przecież kosztowało, a komuś żal wydać jednorazowo na coś, co będzie służyło lata i koty będą bezpieczne, zdrowsze, bo przecież dostęp do świeżego powietrza jest nie bez znaczenia. Koty są super, proludzkie, prokocie, zdrowe i ładne, same zalety. Dbam o nie jak o dzieci, jak zawsze. Nie tylko o kociaki, o dorosłe również i byłoby nie w porządku oddać je, żeby tylko się ich pozbyć. Tak być nie może.


ja jak miałam kota z dłuższym włosem to mnie pytano czy będzie długowłosy , w końcu wyrzuciłam to z ogłoszenia
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 21:12 Re: Trzy czarne maleństwa.

Częste pytanie, które już dzisiaj padło, to "czy koty są za darmo?". Odpowiedziałam pytaniem, czy osiatkuje balkon i zabezpieczy okna. I już nie ma dalszych pytań.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie sie 19, 2018 5:11 Re: Trzy czarne maleństwa.

Będą chyba jeszcze telefony od starszych pań, tak blisko osiemdziesiątki :wink:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 19, 2018 7:01 Re: Trzy czarne maleństwa.

ewar pisze:Będą chyba jeszcze telefony od starszych pań, tak blisko osiemdziesiątki :wink:


niekoniecznie same zadzwonią, zrobi to wnuczek za nią, bo babcia potrzebuje towarzystwa to sprawi jej malutkiego kotka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sie 19, 2018 7:39 Re: Trzy czarne maleństwa.

mir.ka pisze:
ewar pisze:Będą chyba jeszcze telefony od starszych pań, tak blisko osiemdziesiątki :wink:


niekoniecznie same zadzwonią, zrobi to wnuczek za nią, bo babcia potrzebuje towarzystwa to sprawi jej malutkiego kotka

A po śmierci babci kotek wędruje na śmietnik :evil: :oops:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości