Trzy czarne puchatki.Stella wróciła.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie sie 19, 2018 8:47 Re: Trzy czarne maleństwa.

Ale jak starsza osoba ma nosić kota do weta chociażby? Maluch jest energiczny, musi się wyszaleć, a ja już widzę starszą panią majtającą wędką i rzucającą kotu piłeczki :wink: Oczywiście koty czasem idą do starszej osoby, może nie kociaki, ale koty młode, z tym, że rodzina deklaruje pomoc i wtedy jest OK. Spotkałam się już z czymś takim.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 19, 2018 14:05 Re: Trzy czarne maleństwa.

Małe wciąż próbują ssać Motkę, ale ona jest w fartuszku. Poza tym ma smarowany brzuszek jodyną, to też chyba trochę odstrasza. Słowo daję, widziałam jak jedno wtuliło się w Piksela i w desperacji chyba próbowało go ssać :wink: Piksel był mocno zdezorientowany, ale nie zareagował nerwowo, tylko zaczął to małe myć po główce, po uszkach. Dobry z niego kotek, cały miot zresztą to takie koty o dobrych serduszkach.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 19, 2018 14:12 Re: Trzy czarne maleństwa.

ewar pisze:Małe wciąż próbują ssać Motkę, ale ona jest w fartuszku. Poza tym ma smarowany brzuszek jodyną, to też chyba trochę odstrasza. Słowo daję, widziałam jak jedno wtuliło się w Piksela i w desperacji chyba próbowało go ssać :wink: Piksel był mocno zdezorientowany, ale nie zareagował nerwowo, tylko zaczął to małe myć po główce, po uszkach. Dobry z niego kotek, cały miot zresztą to takie koty o dobrych serduszkach.

Moja poprzednia sunia taka była opiekuńcza do kotów. Ona tak przytulala Hugonka.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 19, 2018 15:13 Re: Trzy czarne maleństwa.

Małe to już 3,5-miesięczne kotki. Pora zapomnieć o cycku :P

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie sie 19, 2018 16:25 Re: Trzy czarne maleństwa.

Mówię im to, ale nie chcą słuchać :mrgreen: One na pewno są w takim wieku, ale sądząc po rozmiarach to młodsze. Naprawdę są małe. To takie przytulaczki. Śpią do siebie przytulone, albo do Motki oczywiście, chociaż i bliskości Daszki szukają i krówków. Próbują też zaprzyjaźnić się z Lucy i Gucią, ale na razie bezskutecznie. Tyle tylko osiągnęły, że kocice je tolerują. One wcześnie straciły mamę, Motka je adoptowała, inicjatywa była z jej strony. Po prostu chciała być mamą.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sie 20, 2018 6:22 Re: Trzy czarne maleństwa.

Niezbyt dobra jakość zdjęć, ale chciałam pokazać jak kociaki potrzebują ciepła. Z Motką oczywiście są najczęściej i to zwykle wszystkie, ale z Daszką również.
Obrazek Obrazek
I gościnnie moja Gucia
Obrazek
Ona odetchnęłaby z ulgą, gdyby kotów było nieco mniej.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto sie 21, 2018 9:13 Re: Trzy czarne maleństwa.

Wyszłam na godzinę na zakupy. Co zastałam? Podłoga w kuchni zasłana książkami kucharskimi, kartkami z zeszytu, w którym mam przepisy i w tym wszystkim szczęśliwa trójka :evil: Kocham te kociaki, są słodkie, ale pracy przy nich mam mnóstwo. Energia je rozpiera. Pozostałe są naprawdę grzeczne, a Motka to już ideał. Ona mogłaby leżeć obok kryształowego wazonu, nic by się nie stało. Nigdzie nie wskakuje, najwyżej na parapet i kanapę, tyle. Te małe temperament odziedziczyły po którymś z rodziców, żaden mi nieznany.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto sie 21, 2018 23:17 Re: Trzy czarne maleństwa.

:ryk: Daj te diabły do mnie, nawet nie zauważę że co przybyło w stadzie :ryk:
I dwie matki karmiące się znajdą, które mleka mają jak krowy :) Można cyckać w opór :mrgreen:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sie 22, 2018 6:14 Re: Trzy czarne maleństwa.

Moich trzech kociaków nie da się nie zauważyć. Dają mi popalić. Na początku były spokojniejsze, a teraz szok. Zwłaszcza Stella. Spodobało jej się wspinanie po siatce balkonowej, a ja umieram ze strachu.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sie 22, 2018 10:21 Re: Trzy czarne maleństwa.

Przy moich 13 małych trubodoładowanych demonach z piekła rodem, nie zauważę, gwarantuję :D
Latają tabunem, zawsze minimum 8 kociąt plus ze 4 dorosłe i tak na zmiany, jedni ciut odpoczywają, drudzy latają :roll:
Jedna mała zawzięta próbuje z górnych szafek w kuchni skoczyć na żyrandol, kiedyś na pewno jej się uda :ryk:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sie 22, 2018 11:20 Re: Trzy czarne maleństwa.

milva b pisze:Przy moich 13 małych trubodoładowanych demonach z piekła rodem, nie zauważę, gwarantuję :D
Latają tabunem, zawsze minimum 8 kociąt plus ze 4 dorosłe i tak na zmiany, jedni ciut odpoczywają, drudzy latają :roll:
Jedna mała zawzięta próbuje z górnych szafek w kuchni skoczyć na żyrandol, kiedyś na pewno jej się uda :ryk:



u mnie Daisy jak była mniejsza wskoczyła z lodówki na wiszaca szafke kuchenną, bo ja kusił stojacy tam kwiatek (juz ostatni w domu :( ), efekt był tak , ze zleciała razem z nim na podłogę, nic jej sie nie stało, ale drugi raz nie próbowała
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 22, 2018 11:38 Re: Trzy czarne maleństwa.

Moje dorosłe koty regularnie z parapetu włażą na lodówkę a z lodówki na górę wiszących szafek i tam ganiają. Część kociąt już się nauczyła je naśladować i też tam wskakują. Z dorosłych kotów dwa mi skoczyły na żyrandol do tej pory, zawisły na moment i spadły i nic się nie stało. O małą trochę się boję, ale lampy przecież nie zdejmę. Skoczy raz i też mam nadzieję zapamięta, że to żadna frajda :D
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sie 22, 2018 12:30 Re: Trzy czarne maleństwa.

Fajnie się taki coś pisze, jeszcze fajniej czyta, ale ja już za stara chyba jestem na takie kocie brewerie. Z jednej strony to się cieszę, bo zdrowe są, wesołe, ale dają nieźle popalić. Starsze koty są cudowne, spokojne, grzeczne, nie boję się wychodzić z domu. Przy kociakach zawsze otwieram drzwi z niepokojem, co tym razem zmajstrowały. Wodę zakręcam, bo mam tzw.baterię mieszaną, małe mogą bez trudu podnieść uchwyt i powódź gotowa, chociażby.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sie 22, 2018 16:11 Re: Trzy czarne maleństwa.

ewar pisze:Fajnie się taki coś pisze, jeszcze fajniej czyta, ale ja już za stara chyba jestem na takie kocie brewerie. Z jednej strony to się cieszę, bo zdrowe są, wesołe, ale dają nieźle popalić. Starsze koty są cudowne, spokojne, grzeczne, nie boję się wychodzić z domu. Przy kociakach zawsze otwieram drzwi z niepokojem, co tym razem zmajstrowały. Wodę zakręcam, bo mam tzw.baterię mieszaną, małe mogą bez trudu podnieść uchwyt i powódź gotowa, chociażby.



takie zdolne są? 8O 8O 8O 8O 8O
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 22, 2018 17:10 Re: Trzy czarne maleństwa.

Podejrzewam, że tak. Wolę na zimne dmuchać. Ostatnio Stellę ściągałam spod balkonowego sufitu, wspięła się po siatce i próbowała się wydostać na zewnątrz. Ja mam lęk wysokości, boję się nawet na takie coś patrzeć.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 43 gości