Ja pacze sercem

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 25, 2018 7:59 Ja pacze sercem

Kochani Paczacze! Oto wyjątkowy kot – Kecik <3 wyjatkowo wrażliwy, wyjątkowo kochany, wyjątkowo potrzebujący spokojnego domu… Poznajcie Jego historię!

Okaleczony przez życie Kecik

Taki się już urodził – bez oczu :( Gałki oczne po prostu mu się nie wykształciły. Takie życie. W jaki sposób przeżył – tego nie wiemy. Wypaczyliśmy go w schronisku i wzięliśmy pod swoją opiekę, bo fundacja Ja Pacze Sercem została stworzona właśnie dla takich ślepaczków. Weterynarz ocenił jego wiek na 6 lat. Siedział w schroniskowej klatce bardzo długo, niewidoczny dla ludzi, którzy przychodzili, by znaleźć kociego towarzysza dla siebie. Dobrze, że nie widział, ile osób przeszło koło niego obojętnie… :( Kecik nie jest ani rasowy, ani oryginalnie umaszczony, ani długowłosy, ani nie jest słodziutkim maluszkiem. Nie ma w sobie nic, co by było przyciągało wzrok.

Ale gdy popatrzysz na Kecika <3 sercem, zobaczysz znacznie więcej. Najpierw dostrzeżesz ciche, ale ogromne cierpienie… Schronisko to dla kota wyjątkowo ciężkie przeżycie. Widać, że Kecikowi to doświadczenie jeszcze cały czas siedzi w głowie. Wciąż jeszcze nie doszedł do siebie i jest bardzo wrażliwy – potrafi zestresować się z byle powodu - na przykład, jeśli postawi się jego miskę w inne miejsce niż zwykle. Zdarza się to rzadko, ale stres ten objawia się w taki sposób, że Kecik robi siusiu obok kuwety. Kecik obawia się też innych kotów, szczególnie tych bardziej energicznych, a zupełnie dobrze dogaduje się z psem. Czas goi rany i mamy nadzieję, że i Kecik <3 w końcu odzyska spokój.

Patrząc sercem, zobaczysz też ogrom miłości i czułości. Kecik <3 jest wdzięczny za każde pogłaskanie, za każdy objaw zainteresowania – tak długo był tego pozbawiony. Uwielbia się przytulać i spać z człowiekiem. Bardzo tego potrzebuje!!! Potrzebuje opiekuna i przewodnika!
Wierzymy mocno, że znajdzie się ktoś, kto spojrzy na Kecika inaczej niż wszyscy i zobaczy w nim idealnego towarzysza dla siebie. On z pewnością zasłużył sobie na swojego własnego człowieka i kochający dom!!! I tak potwornie długo już na to czeka…

Kecik potrzebuje „niewychodzącego” domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jest zdrowy, zaszczepiony, wysterylizowany, zaczipowany, ma testy Fiv/Felv ujemne. Twoje serce drgnęło?. Zadzwoń!

500 383 928
japaczesercem@gmail.com

anna84

 
Posty: 890
Od: Pt maja 30, 2014 14:43
Lokalizacja: podkarpacie

Post » Pon cze 25, 2018 8:07 Re: Ja pacze sercem

Obrazek

Obrazek

CZY KTOŚ POKOCHA KECIKA???

anna84

 
Posty: 890
Od: Pt maja 30, 2014 14:43
Lokalizacja: podkarpacie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości