Lukrecja - Kicia od ani_ w swoim DS

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro cze 20, 2018 18:26 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Tzn za jakiś czas Kasiu wywiercę Ci dziurę w brzuchu jak zdjęcia nie będzie :D 8)

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 18:55 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

To już nie zależy ode mnie. Mogę czasem podpytać w miarę taktu ale też nie mam na to do końca wpływu.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 18:58 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Jednorazowe zapytanie na pewno nie będzie nietaktem, ale to za jakiś czas... 8)

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 19:04 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

ani_ pisze:Jednorazowe zapytanie na pewno nie będzie nietaktem, ale to za jakiś czas... 8)

Tak, też tak myślę :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 19:05 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

I ja tak myślę :D :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Śro cze 20, 2018 19:06 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

To co zmienisz tytuł wątku?

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 19:08 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

No to ja jestem bardzo nietaktowna, bo na początku dzwonię prawie codziennie, albo domek to robi. Kontakt mam z domkami, chociaż to bardzo trudne, bo mam grubo ponad setkę wyadoptowanych kotów. Miło mi jest, że nawet po dziesięciu latach ktoś do mnie dzwoni, albo pisze maila. Nie wszyscy, ale niektórzy owszem. Sporo moich domków jest zalogowanych na forum i wtedy wieści są na bieżąco. Myślę, że domkowi też będzie miło, że ktoś się interesuje losem kotki, a nie oddał i róbta co chceta.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 20, 2018 19:11 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

ewar pisze:No to ja jestem bardzo nietaktowna, bo na początku dzwonię prawie codziennie, albo domek to robi. Kontakt mam z domkami, chociaż to bardzo trudne, bo mam grubo ponad setkę wyadoptowanych kotów. Miło mi jest, że nawet po dziesięciu latach ktoś do mnie dzwoni, albo pisze maila. Nie wszyscy, ale niektórzy owszem. Sporo moich domków jest zalogowanych na forum i wtedy wieści są na bieżąco. Myślę, że domkowi też będzie miło, że ktoś się interesuje losem kotki, a nie oddał i róbta co chceta.

Zadzwonię za parę dni. Niech się zaaklimatyzuje. I tak dałam im mnóstwo wskazówek i smrodziłam dydaktycznie ;-)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 19:14 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

Czyli moje odczucia są ok, dzięki ewar :P Chciałabym, żeby dali znać, nie chcę nikomu się narzucać, ale byłoby miło.

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 20:32 Re: Lukrecja - Kicia od ani_

KociaMama44 pisze:Właśnie zawiozłam Lukrecję... Nie powiem, mnie samej jest smutnawo... Jakoś tak... inaczej jest bez niej. Ale będzie miała dobrze. Fajna ta rodzina. Traktuje ją jak członka rodziny, i to widać.
Lukretka płakała trochę w kontenerku podczas jazdy do swego domku, ale jak przyjechałyśmy, to zaraz się uspokoiła. Wcale się nie chowała, gdy wyszła z kontenerka w nowym domku. Była co prawda na początku nieśmiała, ale chodziła dzielnie, troszku na ugiętych łapkach, ale zwiedzała. Weszła pod łóżko, gdzie myślałam, że będzie siedzieć trochę dłużej, ale zaraz wyszła i poszła dalej.
Przywitała ją rodzinka w komplecie. Już przygotowali dla niej puszeczki z jedzeniem i zakupili śmietankę, co mnie wzruszyło. Przygotowali się :-) Drapak już też kupiony. Widać, że się przejęli.
Powiedziałam wszystko co i jak. Dałam książeczkę zdrowia z przykazaniami ;-). Napisałam też na kartce wszystko, co lubi jeść i ogólnie to, co jeszcze było ważne, ku pamięci. Wraz z Lukrecją pojechały zabawki.
Aniu, dałaś jej szansę na dobre życie - znajdując ją i zabierając ze sobą, i teraz będzie kochanym członkiem fajnej rodziny. Cieszę się, że mogłam pomóc. A że nie wyszło tak, jak pierwotnie było zamierzone - cóż, myślę, że to lepiej.
Duża Lukrecji obiecała mi od czasu do czasu jakieś zdjęcie, lub wieści. Zobaczymy... Nie z wszystkimi domkami udaje się utrzymać kontakt, ale może tutaj się uda, choć przez jakiś czas. Ja też nie chcę się narzucać, ale powiedziałam, że było by mi miło od czasu do czasu coś usłyszeć.
Ostatnie zdjęcie Lukrecji u mnie:
Obrazek

Niby powinnyśmy się cieszyć, ale mnie jest zawsze strasznie przykro jak malutkie koteczki idą do domków, bo w sumie nigdy nic nie wiadomo a i stres dla koteczka, bo zmiana otoczenia, nowi ludzie, których nie zna, a Ciebie już na pewno pokochała. Ale wiem, nie da się mieć wszystkich kotków dla siebie. Ja zawsze podziwiam osoby, które potrafią przygarnąć kota i potem puścić go w świat. Zawsze mówię, że jak ja znajdę kota to nie oddam. Pewnie dlatego nie znalazłam jeszcze żadnego :twisted:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro cze 20, 2018 22:14 Re: Lukrecja - Kicia od ani_ w swoim DS

Rozumiem Cię. Mnie też jest trudno puszczać te maluchy w świat... Tak się o nie dba, chucha się na nie, a potem oddaje w inne, nieznajome ręce... Selekcja domków jest i jest też swego rodzaju intuicja, ale to jest po prostu trudne. Jednak jakbym nie dała rady oddać żadnego tymczasa, to niebawem miałabym 50 kotów i skończyłabym jak W.Villas... ;-) Ta myśl trzyma mnie przy zdrowym rozsądku.. ;)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 22:22 Re: Lukrecja - Kicia od ani_ w swoim DS

Życie byłoby prostsze, gdyby więcej ludzi zbierało biedne koty z ulicy, anie brało gotowe z ogłoszenia.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw cze 21, 2018 16:15 Re: Lukrecja - Kicia od ani_ w swoim DS

Nic nowy domek nie pisze...? :placz:

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 21, 2018 18:27 Re: Lukrecja - Kicia od ani_ w swoim DS

Lukrecjo kciuki za twój domek :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 21, 2018 20:34 Re: Lukrecja - Kicia od ani_ w swoim DS

Hej Ani. Na razie nie ma wieści. Zobaczymy jutro. Jak dalej nie będzie, zadzwonię tam jakoś w weekend.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości