z innej beczki

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro maja 23, 2018 14:20 z innej beczki

Sprawa dotyczy psa, ale może ktoś zna jakąś organizację,lub podpowie co można zrobić.
Kilka razy z okna widziałam jak dziwczynaka, może 10 -12 letnia wyprowadza psa i potwornie się nad nim znęca. Bije go po głowie i brzuchu i to tak że piesek się przewraca podbiega chwyta za szelki podnosi i upuszcza, ciągle na niego wrzeszczy, to aż trudno opisać. Żyję już trochę na tym świecie, ale w życiu czegoś takiego nie widziałam, nawet w wykonaniu dorosłego. Zwróciłam jej uwagę to przestała, ale tylko pilnowała aż sobie pójdę. Myślę że z tym dzieckiem coś jest nie tak, nawet nie chcę myśleć co to zwierzę przeżywa w domu. To piesek blokowy, to nawet nie ma gdzie się ukryć. Co można zrobić w takiej sytuacji, nie mam żadnych dowodów, nagrań czy zdjęć, czy bez tego coś da się zrobić?

tosiatosia1

 
Posty: 333
Od: Czw sie 25, 2011 12:59

Post » Pt maja 25, 2018 12:32 Re: z innej beczki

Proszę jak można nagrać i zgłosić na policję, już jest ustawa gdzie za znęcania się nad zwierzęciem groza surowe kary. Czy zna Pani rodziców tej małej ?.
Proszę działać szkoda pieska.
W jakim mieście to się dzieje?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 25, 2018 13:22 Re: z innej beczki

Zgłosić na policję i to natychmiast. Jeżeli jest TOZ na miejscu, albo jakaś fundacja warto byłoby i ich zawiadomić. Tak, teraz kary za znęcanie się nad zwierzęciem są surowe i nie kończy się tylko pouczeniem.Pies może zostać odebrany.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Nul i 37 gości