DT u Bastet. Amirek i Tycia w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 21, 2018 17:41 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Amirku - zdążyłem z pożegnaniem?
Wiesz, dużo się u nas działo i nie mogłem wcześniej.
Udanego życia, Amirku w nowym domku.
Tata Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Pon maja 21, 2018 17:56 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Jeszcze jestem Tatku i Mamciu. Jeszcze nie wiem czy jadę jutro czy pojutrze. Ale to już potwierdzone. I na 100 % będę miał kociego braciszka - Andrzejka. To jest najlepsze co mnie mogło spotkać, tym bardziej, że ciocia mówi, że jestem kocim oszołomem.. 8O Co to znaczy??
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon maja 21, 2018 18:07 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

KociaMama44 pisze:Jeszcze jestem Tatku i Mamciu. Jeszcze nie wiem czy jadę jutro czy pojutrze. Ale to już potwierdzone. I na 100 % będę miał kociego braciszka - Andrzejka. To jest najlepsze co mnie mogło spotkać, tym bardziej, że ciocia mówi, że jestem kocim oszołomem.. 8O Co to znaczy??

Kto śmiał tak brzydko nazwać NASZEGO syna???!!! Drops, chodź, nie możemy tego tak zostawić!
Lusisława

MaryLux

 
Posty: 159718
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 21, 2018 18:18 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Jeszcze jestem Tatku i Mamciu. Jeszcze nie wiem czy jadę jutro czy pojutrze. Ale to już potwierdzone. I na 100 % będę miał kociego braciszka - Andrzejka. To jest najlepsze co mnie mogło spotkać, tym bardziej, że ciocia mówi, że jestem kocim oszołomem.. 8O Co to znaczy??

Kto śmiał tak brzydko nazwać NASZEGO syna???!!! Drops, chodź, nie możemy tego tak zostawić!
Lusisława

A co to znaczy Mamuniu?
Amir skonsternowany i zaciekawiony mocno
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon maja 21, 2018 18:24 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Jeszcze jestem Tatku i Mamciu. Jeszcze nie wiem czy jadę jutro czy pojutrze. Ale to już potwierdzone. I na 100 % będę miał kociego braciszka - Andrzejka. To jest najlepsze co mnie mogło spotkać, tym bardziej, że ciocia mówi, że jestem kocim oszołomem.. 8O Co to znaczy??

Kto śmiał tak brzydko nazwać NASZEGO syna???!!! Drops, chodź, nie możemy tego tak zostawić!
Lusisława

A co to znaczy Mamuniu?
Amir skonsternowany i zaciekawiony mocno

Oszołom to taki ktoś, kto same głupoty gada i uważa, że jest mądry

MaryLux

 
Posty: 159718
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 21, 2018 18:32 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Taaaak - Drops też oburzony. Lusiu, zabieraj Małą Czarną - co by nasiusiała KociejMamie44 do kapciów, ja ją pogryzę a Ty podrapiesz
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon maja 21, 2018 18:36 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

ewkkrem pisze:Taaaak - Drops też oburzony. Lusiu, zabieraj Małą Czarną - co by nasiusiała KociejMamie44 do kapciów, ja ją pogryzę a Ty podrapiesz
Drops.

Dobry podział zadań :)

MaryLux

 
Posty: 159718
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 21, 2018 18:39 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Oj, kociaki kochane, Lusiu :1luvu: , Dropsie :1luvu: , ja miałam na myśli to, że Amirek zasuwa jak perszing i w jednej chwili jest tu, a w innej w drugim końcu mieszkania. On nie chodzi, on rozwija prędkość światła... :ryk: I ten oszołom był tak z czułością mniemany :1luvu: .
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon maja 21, 2018 18:41 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

No dobra. Przeproś Amirka i z nami zgoda. Aha - i w ramach zadośćuczynienia jakiś smakołyk.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon maja 21, 2018 18:44 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Apropos, Amirek oczywiście uważa, że jest mądry (ja mu to często powtarzam). A że czasem głupoty gada - cóż, jak każdy dzieciak.. :ryk:

Już dostał wołowinkę, a potem poprawił Cosmą snackies :) Chyba możemy uznać za rekompensatę? :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon maja 21, 2018 18:46 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Jak więcej nie chce to można.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon maja 21, 2018 18:50 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

ewkkrem pisze:Jak więcej nie chce to można.
Drops.
:twisted: :twisted:
On ZAWSZE chce :twisted:
Nie ma dna w tym kotku, jeśli chodzi o wołowinkę.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon maja 21, 2018 18:53 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

A dadzą mu wołowinkę w nowym domku?
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon maja 21, 2018 19:02 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Tak. Nowa Duża Amirka już wszystko wie :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 286 gości