DT u Bastet. Amirek i Tycia w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 17, 2018 19:46 Re: Opowieści tymczasika Amirka - AMIR NA WYLOCIE

Jak by nie było fotorelacja z pakowania walizek - pożądana. Nowa, biedna, kicia - zdjęcia też poprosimy.
Oj, gdybym mogła, przygarnęła bym te wszystkie kocie biedy.
Amirku - trzymaj się i może będziesz pisał?
Tata Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt maja 18, 2018 22:10 Re: Opowieści tymczasika Amirka - AMIR NA WYLOCIE

Wedle życzenia - Amirek pakuje walizki...

Moją ulubioną myszkę muszę zabrać...
Obrazek

A! Tu jesteś piłeczko! Chodż do walizki!
Obrazek

Obrazek

No! Piłeczka spakowana!
Obrazek

Czy mam już wszystko?
Obrazek

Aha! Tam jest jeszcze wędka do spakowania!!!
Obrazek

Widzicie? Ciocia Tosia sprawdza pojemność mojej walizki...
Obrazek

I jak ciociu??? Walizka wystarczająco mocna???
Obrazek

(ciocia mówi, że tak. To chyba mogę niedługo jechać??)

Buziaki dla Was!
Amir
:king:
Ostatnio edytowano Pt maja 18, 2018 22:47 przez Bastet, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


Post » Pt maja 18, 2018 22:13 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA

MaryLux pisze::1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Cześć Mamuś! Dobrej nocki! :D
Amir
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt maja 18, 2018 22:18 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA

KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze::1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Cześć Mamuś! Dobrej nocki! :D
Amir

mmmmmmmmrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 23:03 Re: Opowieści tymczasika Amirka - AMIR NA WYLOCIE

KociaMama44 pisze:Wedle życzenia - Amirek pakuje walizki...

Moją ulubioną myszkę muszę zabrać...
Obrazek

A! Tu jesteś piłeczko! Chodż do walizki!
Obrazek

Obrazek

No! Piłeczka spakowana!
Obrazek

Czy mam już wszystko?
Obrazek

Aha! Tam jest jeszcze wędka do spakowania!!!
Obrazek

Widzicie? Ciocia Tosia sprawdza pojemność mojej walizki...
Obrazek

I jak ciociu??? Walizka wystarczająco mocna???
Obrazek

(ciocia mówi, że tak. To chyba mogę niedługo jechać??)

Buziaki dla Was!
Amir
:king:



Cudna foto-relacja :1luvu: :1luvu: . Dziękujemy za podzielenie się :1luvu: :) !
Ma takie same piłeczki jak te, które kupiłam dla Majcia :) :)! Słodkie :) !
Kiedy Amirek wyjeżdża? Dziś, w sobotę 19.05. ?
aleksandra&maj
 

Post » Pt maja 18, 2018 23:04 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA

A co z biedactwem, które wypadło z okna?
aleksandra&maj
 

Post » Sob maja 19, 2018 6:19 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA

Wspanialy Amirek :1luvu: oj ciezko bedzie sie pozegnac... idz koteczku na pewno wspanialy domek na Ciebie czeka i dobre zycie :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob maja 19, 2018 8:49 Re: Opowieści tymczasika Amirka - I KOLEJNE FOTKI :-)

aleksandra&maj pisze:
KociaMama44 pisze: Dzięki Olu a odwiedziny! :mrgreen: Bardzo miło mi Cię powitać na moim wątku, a właściwie na wątku mojego tymczasa Amirka. Pewnie, pewnie! Zaglądajcie razem z Majem - zapraszamy :-) Tyle, że Amir już w weekend jedzie do swojego domku, więc niestety będzie o innych kotkach, bo o nim będę miała wieści pewnie tylko od czasu do czasu.
Co do miziastości Amirka, to hmmm.... on jest miziasty wtedy, jak jest śpiący :-) Bo jak się obudzi, to już bryka, i wtedy nie chce mizianek, tylko zabawę! :-)
Amirek, jak się okazało, ma już jakieś 5 miesięcy (właśnie wymienia ząbki na stałe), choć początkowo wszyscy myśleli, że jest młodszy, a to z powodu jego niewielkiego wzrostu (spowodowanego skrajnym zagłodzeniem).
Co do tej tacki z przeszkodami służącej jako miska do jedzenia - tak, to bardzo fajna sprawa. Rozwija kocią inteligencję i spryt. Najlepiej jest tam wsypać jakiś ulubiony przysmaczek kotka. Wtedy ma on motywację do tego, by męczyć się łapinkami i wyciągać te kawałeczki pyszności. :-) Polecam! Serdecznie pozdrawiam i wracam do obowiązków - dziś przywieźli mi z fundacji kota ze złamaną miednicą, bo wypadł z okna pewnej prawie 90-letniej kobiecie... bo zachciało jej się kociego malucha. A potam leczyła go PARACETAMOLEM!!! :evil: :evil: :evil:


Cała przyjemność po naszej stronie Kocia Mamo :)!
To Amirek wszystkich zaskoczył z swoim wiekiem! Biedactwo, żyło takie głodne, zziębnięte i samo dłużej niż myśleliśmy! Jak dobrze,że teraz już do stałego domku :).
Poprosimy z Majem koniecznie jeszcze jakąś fotorelację z ostatnich dni u Ciebie bo nam narobiłaś smaka na historię i przygody Amirka :1luvu: . Może być, na przykład, sesja z pakowania walizki :D.
Czy w nowym domku mały będzie jedynym kotkiem?
Czyli widzę,że w kwestii bawienia się, wszystkie maluchy mają tak samo, nic tylko brykanie w główce :D.

Kocia Mamo, czy to jesteś Ty, bo znalazłam na necie, organizację pomagającą kotkom o takiej nazwie właśnie "Kocia mama" i tak pomyślałam sobie: czy Ty ją prowadzisz?

Zaglądam tutaj i czytam o tym biedactwie co wypadło :(. Szczęście w nieszczęściu, że to 7- miesięczny podrostek,a nie np.: 2 - miesięczny maluch, bo by pewnie tej kuracji nie przeżył.
Jak to się stało,że ktoś małego odkrył i zabrał kocię? Będzie super, jakbyś dała radę (ale tylko jak dasz, proszę nie przeciążaj się, bo domyślam się,że obowiązków maaasaaa, a spać też kiedyś trzeba) opisać całą historię z fotkami :1luvu: .
Historia tego biedactwa będzie w tym wątku dalej, czy przeniesiesz do osobnego?

CześćOlu,
przepraszam zaopóźnienie, muszę mieć troszkę czasu by odpowiedzieć na Twój długi post :)
Amirek w nowym domku będzie miał kumpla - Andrzejka z funfacji. Mam nadzieję, że dogadają się chłopaki. Andrzejek jest w podobnym wieku - ma chyba coś około 8 miesięcy. Więc powinno Amirowi pasować.
Nie, nie prowadzę fundacji "Kocia Mama" :) To zbieg okoliczności. Po prostu taki sobie wymyśliłam kiedyś nick forumowy i tak już zostało :).
Co do 7-miesięcznego podrostka, co wypadł z okna tej staruszce, to nie mam pojęcia, jak to się stało, że ktoś zabrał go tej pani. Po prostu zadzwonili do mnie z fundacji, że potrzebny jest dom tymczasowy na chwilę dla niego. I go przywieźli.
Co do jego historii, to raczej nie będę zakładała osobnego wątku, a to dlatego, że kotka już ode mnie odebrano i przekazano gdzie indziej, gdzie jest klatka kennelowa. On ze złamaną miednicą powinien siedzieć w klatce, natomiast u mnie klatka nie zmieściła się przez framugę drzwi do pokoju (mam za wąską!) W związku z tym kotka przejął inny DT.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Maja! Miłej soboty! :D :D :D

PS. Amirek jedzie po weekendzie. Ale musi być już przecież przygotowany, prawda? :mrgreen:
Ostatnio edytowano Sob maja 19, 2018 9:00 przez Bastet, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob maja 19, 2018 8:49 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA

kwiryna pisze:Wspanialy Amirek :1luvu: oj ciezko bedzie sie pozegnac... idz koteczku na pewno wspanialy domek na Ciebie czeka i dobre zycie :1luvu:

Dziękujmy! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob maja 19, 2018 8:57 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA

aleksandra&maj pisze:A co z biedactwem, które wypadło z okna?

Tak jak już opisałam powyżej, przejął go inny domek tymczasowy z uwagi na brak możliwości wstawienia do mnie klatki kennelowej. Ale dla porządku i ponieważ chciałyście zobaczyć chłopaka - oto fotki "złamańca" jeszcze z pobytu u mnie :wink: :

Kuba:
Obrazek

Obrazek
Ach te białe ciżemki! :1luvu:

Obrazek

Obrazek

Kocurek jest niesamowity! To najbardziej przytulasty kot, z jakim miałam do czynienia! Przekochany!
Mam nadzieję, że po wyleczeniu znajdzie najlepszy domek na świecie!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob maja 19, 2018 18:36 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Miau, syneczku

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 19, 2018 19:13 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Amirku, to Ty już gotowy do przeprowadzki.
Smutno, że nie będziesz już pisał, ale na pewno będziesz miał dobry, kochający domek i ręce do głaskania :1luvu:
A może nowa Duża przekona się do pisania na forum?
Będziemy tęsknić za Tobą, maluchu!
Kitka i Ignaś

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Sob maja 19, 2018 22:02 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

Tosia obłędna mistrz drugiego planu! Amir jakie ładne futro, moja Łaciatka linieje teraz na potęgę trochę jej się to futro poprawiło ale jeszcze daleko do ideału. U dorosłych kotów to chyba wolniej idzie. Niech Amir idzie na swoje, pewnie KociaMamo będziesz miała serce w kawałkach ale tak będzie lepiej. U niego wszystko bardzo dobrze się ułoży, takie mam przeczucie a jakieś inne biedy będą miały szansę na uratowanie życia u Ciebie. Złamaska bardzo mi żal takie ma poczciwe pysio
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Sob maja 19, 2018 22:27 Re: Amirek pakuje walizki - FOTORELACJA + ZŁAMAS ;)

enig pisze:Tosia obłędna mistrz drugiego planu! Amir jakie ładne futro, moja Łaciatka linieje teraz na potęgę trochę jej się to futro poprawiło ale jeszcze daleko do ideału. U dorosłych kotów to chyba wolniej idzie. Niech Amir idzie na swoje, pewnie KociaMamo będziesz miała serce w kawałkach ale tak będzie lepiej. U niego wszystko bardzo dobrze się ułoży, takie mam przeczucie a jakieś inne biedy będą miały szansę na uratowanie życia u Ciebie. Złamaska bardzo mi żal takie ma poczciwe pysio

Haha! To prawda - Tośka na kanapie - rewelacja. Ja nie wiem, co ona za minę zrobiła i co ta mina ma wyrażać.. :D
To prawda, będę bardzo tęsknić za maluchem, ale taka jest kolej rzeczy.. Nawet nie chce mi się myśleć...
Jak to łaciatkowemu futerku daleko do ideału? Przecież sama napisałaś, że "koci ideał poszukuje domu", e? No to jest ideał czy go nie ma? ;-)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 154 gości