DT u Bastet. Amirek i Tycia w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 23, 2018 20:48 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

KociaMama44 pisze:
saaga pisze:Amir, w piątek u nas impreza!
Przylatuj!
Będziemy wspinać się na drzewa!
Ciotka i dziadek

O! To na pewno wpadnę, Dziadziusiu i Ciociu Kitko! Może rodzice też przyjdą? O 19.00?

PS. Przyniosę trochę tych małych jajeczek od młodych kurek... jak coś zostanie.. :oops:
Amir :king:


Amiruś, Lusię i Dropsia z Maćkiem też zaprosiliśmy!

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Śro maja 23, 2018 20:51 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

KociaMama44 pisze:
saaga pisze:Amir, w piątek u nas impreza!
Przylatuj!
Będziemy wspinać się na drzewa!
Ciotka i dziadek

O! To na pewno wpadnę, Dziadziusiu i Ciociu Kitko! Może rodzice też przyjdą? O 19.00?

PS. Przyniosę trochę tych małych jajeczek od młodych kurek... jak coś zostanie.. :oops:
Amir :king:

Będę po 21 w piątek

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 23, 2018 20:54 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

Super!!!

Słuchajcie, (tu ciotka Amirka), muszę się z małym pobawić wędką, bo mi chałupę rozniesie. Grucha i grucha, zachęcając mię do zabawy :D
To idę.
KociaMama44
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro maja 23, 2018 21:03 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

KociaMama44 pisze:Super!!!

Słuchajcie, (tu ciotka Amirka), muszę się z małym pobawić wędką, bo mi chałupę rozniesie. Grucha i grucha, zachęcając mię do zabawy :D
To idę.
KociaMama44

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 24, 2018 1:55 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

KociaMama44 pisze:Super!!!

Słuchajcie, (tu ciotka Amirka), muszę się z małym pobawić wędką, bo mi chałupę rozniesie. Grucha i grucha, zachęcając mię do zabawy :D
To idę.
KociaMama44



Zdjęcia z harcy poprosimy :D! Fotek jak najwięcej, póki Amirek jeszcze tu z nami jest. Czekamy z niecierpliwością (biedna Kocia Mama, nic tylko: "napisz coś więcej,wrzuć więcej zdjęć.") :mrgreen: .
Maj chętnie dołączy do imprezy :), jeśli, oczywiście, mamy zaproszenie :D . Chłopaki będą szaleć razem :1luvu: w wybornym towarzystwie, które się tu już odliczyło w wątku :mrgreen: .

A nowi, przyszli właściciele Amirka, nie skuszą się na rejestrację na naszym forum? Może im o tym słówko szepnąć ;) ? Może oni nawet o forum nie wiedzą, biedaki?
aleksandra&maj
 

Post » Czw maja 24, 2018 10:11 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

aleksandra&maj pisze:
KociaMama44 pisze:Super!!!

Słuchajcie, (tu ciotka Amirka), muszę się z małym pobawić wędką, bo mi chałupę rozniesie. Grucha i grucha, zachęcając mię do zabawy :D
To idę.
KociaMama44



Zdjęcia z harcy poprosimy :D! Fotek jak najwięcej, póki Amirek jeszcze tu z nami jest. Czekamy z niecierpliwością (biedna Kocia Mama, nic tylko: "napisz coś więcej,wrzuć więcej zdjęć.") :mrgreen: .
Maj chętnie dołączy do imprezy :), jeśli, oczywiście, mamy zaproszenie :D . Chłopaki będą szaleć razem :1luvu: w wybornym towarzystwie, które się tu już odliczyło w wątku :mrgreen: .

A nowi, przyszli właściciele Amirka, nie skuszą się na rejestrację na naszym forum? Może im o tym słówko szepnąć ;) ? Może oni nawet o forum nie wiedzą, biedaki?

Hej Olu!
Pewnie, że macie z Majem zaproszenie na imprezę! Będzie super! Jutro o 19.00, ale nie na moim wątku, tylko na wątku Kitki i Ignasia. Jak będę w domu to wstawię linka bo z komórki mi to trudno zrobić.

Postaram się jakieś fotki jeszcze cyknąć Amirkowi :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw maja 24, 2018 15:11 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

aleksandra&maj pisze:Maj chętnie dołączy do imprezy :), jeśli, oczywiście, mamy zaproszenie :D . Chłopaki będą szaleć razem :1luvu: w wybornym towarzystwie, które się tu już odliczyło w wątku :mrgreen: .


Majuś, oczywiście, że Cię zapraszam :1luvu:
Jutro o 19!
Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Czw maja 24, 2018 18:28 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

synu, gdzie jesteś? Kolacja!

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 24, 2018 19:06 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

MaryLux pisze:synu, gdzie jesteś? Kolacja!

Jestem jestem! Gdzie ta kolacja???
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt maja 25, 2018 11:46 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:synu, gdzie jesteś? Kolacja!

Jestem jestem! Gdzie ta kolacja???

Obrazek

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 25, 2018 14:39 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:synu, gdzie jesteś? Kolacja!

Jestem jestem! Gdzie ta kolacja???

Obrazek



Mniam!
aleksandra&maj
 

Post » Pt maja 25, 2018 14:41 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

saaga pisze:
aleksandra&maj pisze:Maj chętnie dołączy do imprezy :), jeśli, oczywiście, mamy zaproszenie :D . Chłopaki będą szaleć razem :1luvu: w wybornym towarzystwie, które się tu już odliczyło w wątku :mrgreen: .


Majuś, oczywiście, że Cię zapraszam :1luvu:
Jutro o 19!
Kitka



Dziękuję :)! Będę między 20:30 a 21 :). Zabiorę ze sobą moją nową zabawkę: zdalnie sterowaną myszkę, to wszyscy ją poganiamy :1luvu: !

http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... owe/511292
aleksandra&maj
 

Post » Sob maja 26, 2018 10:46 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

WSZYSTKIM KOCIM MAMOM Z NAJSERDECZNIEJSZYMI ŻYCZENIAMI :balony: :flowerkitty: :balony:

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 26, 2018 10:58 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

Ewa L. pisze:WSZYSTKIM KOCIM MAMOM Z NAJSERDECZNIEJSZYMI ŻYCZENIAMI :balony: :flowerkitty: :balony:

Obrazek

Ewa, bezbłędne!
Uśmiałam się! :ryk:
Dziękuję bardzo!!! :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob maja 26, 2018 22:01 Re: Amirek pakuje walizki - JESZCZE TYDZIEŃ U CIOCI

Mi też ten wiersz bardzo się podoba :).
Ewa,super :)!



Kocia Mamo, ile masz teraz u siebie tymczasów pod opieką? Co u nich :)?
aleksandra&maj
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości