Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lip 25, 2018 20:03 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

króciutko o dyżurze:
- szpitalik - Tola gadatliwa, Kubanka chciała koniecznie wyjść z klatki i pozwiedzac, a a dzika koniecznie chciała u nas jeszcze zostać - więc została. Nie dłam rady jej nakłonić, by weszła do transportera.
Wszyscy leki i suplementy dostali

- Lea - była w Zgierzu, bardzo długo czekałyśmy, niestety - rozdrapała się trochę, ale nie dramatycznie. Po powrocie humor miała niezły ;) Zjadła łądnie mokre, dostawiłam jej miskę z suchym, bo z karmnika jednak nie je. Z miski suchego zjadła sporo
Ma dodatkowo proszek do sypania na rane 1 x dziennie - napisałam na drzwiach co ma dostawać
Ten proszek to sam aniclindan, trzeba do niego dosypać troskę alantanu albo czegoś podobnego

- Stasiek - był trochę na ogólnym, syczał, ale nie doszło do żadnych ekscesów. Potem wrócił do siebie

- na ogólnym głód, głód, głód, który nawet Ptysia wygnał z jego kryjówki za kanapą - choć Sprite i Fanta nie zdecydowali się na pokazanie.
Dostawiłam kilka misek z suchym, bo ich tam jest 11 chyba, a karminiki chyba tylko 4 były czy 5

Zlikwidowałam 2 klatki - po Kubie i Dyziu, obie odkaziłam. Kuweta jedna moczy się w wannie

Jutro trzeba odrobaczyć 2-gi raz chyba Kubę , a pojutrze Dyzia. Napisałąm na tablicy na ogólnym
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 26, 2018 6:52 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dyżury:

czwartek (26.07)-Kociambra1989
piątek (27.07)-dominika.zuza
sobota (28.07)-pyma
niedziela (29.07)- ??????????????
poniedziałek (30.07)- mgska
wtorek (31.07)-pyma
środa (01.08)-kasik30
czwartek (02.08)-Kociambra1989
piątek (03.08)-
sobota (04.08)-
niedziela (05.08)-
poniedziałek (06.08)-
wtorek (07.08)-
środa (08.08)-
Ostatnio edytowano Czw lip 26, 2018 7:15 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw lip 26, 2018 7:05 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

to wezmę poniedziałek

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 26, 2018 7:22 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Przepraszam Was dziewczyny ale ja się pogubiłam przez tę moją przerwę i gryzie mnie jeden kot chyba - nie wiem kto to?
wymienię sobie tutaj wszystkich na ogólnym i mnie poprawcie jak się mylę :oops:

Ptyś - wiadomo czarnuch
Wiedźma czarna z białymi wąsami
Kazik - pingwinek
Dyzio - pingwinek ( nie odróżniam od w/w)
Sprite - biało bury
Fanta - bura
Cola - zezol buro biała
Kuba - wielki czarny
Bambo czarny z naciętym uszkiem
Tukuś - najjaśniejszy i największy ;)
Lukas - krówka
I chyba jeszcze jeden biało bury, który do wczoraj myślałam że to Dyzio, a Dyzio to pingwin???? czy mylę się?

Dałam jeść Toli, wzięłam reklamówkę żwirku dla maluchów, immunit i bioprotect oraz 3 puszki feringi.
O dziwo na ogólnym w karmnikach coś zostało.
A i dzikuska siedziała w transporterze.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 26, 2018 7:47 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

biało bura to Kubanka - w klatce.
Dyzio - podobny do Kazika. Kazik ma jeden biały polik.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 26, 2018 7:49 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Kubanka to wiem bo w klatce ale na ogólnym nie ma jeszcze jakiegoś białoburego oprócz Spite i Coli?
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 26, 2018 7:52 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

olala1 pisze:Kubanka to wiem bo w klatce ale na ogólnym nie ma jeszcze jakiegoś białoburego oprócz Spite i Coli?

Nie ma, na ogólnym jest 12 kotów, wymieniłaś 11, zapomniałaś o Jenku :wink:
Fanta też ma trochę białego.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw lip 26, 2018 7:53 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

mgska pisze:to wezmę poniedziałek

sorry Marta za twoje ulubione wtorki, ale w poniedziałek nie mogłabym wziąć dyżuru.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw lip 26, 2018 7:54 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

olala1 pisze:Kubanka to wiem bo w klatce ale na ogólnym nie ma jeszcze jakiegoś białoburego oprócz Spite i Coli?

Fanta ma biła kryzę i skarpetki na tylnych nogach. może o nia Ci chodzi? :wink:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 26, 2018 7:55 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

pyma pisze:
mgska pisze:to wezmę poniedziałek

sorry Marta za twoje ulubione wtorki, ale w poniedziałek nie mogłabym wziąć dyżuru.

nie, to środy sa moje ulubione :wink:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 26, 2018 7:59 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Któreś białobure mnie wczoraj witało bardzo blisko to na pewno nie Fanta, a Sprite i Colę wydawało mi się że znam :ryk: . No nic powoli się wciągnę ;)
Dzięki dziewczyny
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 26, 2018 22:09 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dzisiejszy dyżur.

Na ogólnym i u Staśka działali Ala i Marcin. W kuwetach komplety i dużo sików. Pomimo upałów apetyty dopisywały. Wszyscy chętnie zjedli animondę. Sprite i Fanta siedzieli pod kanapą i tam taż dostarczono catering.
Kubuś odrobaczony, wszyscy obsłużeni zgodnie z zaleceniami.
Lucek ma na karku rankę. Dziś spryskałam ją specyfikiem, który stosowany jest u Lei.

U Staśka w kuwecie komplet. Był trochę na ogólnym, ale atakował inne kotki i niestety ( z wielką niechęcią) musiał wrócić do siebie.

U Lei w kuwecie komplet. Leki zjadła w połowie gourmeta. Druga połowa została, może zje wieczorem. Zjadła sporo suchego. Ranka została popsikana i posypana . Na początku trochę się bałam, ponieważ Lea warczała na mnie. Ale to było przyjazne warczenie i kicia dała sobie wszystko zrobić.

W szpitaliku Tola przymilna, ale wykończona upałem.W kuwecie ok. Dziś ładnie jadła.
U Kubanki w kuwecie tylko siki. Z miseczek, które miała, chyba niewiele zniknęło. Ona nie je. Dziś podałam jej megace i po uzgodnieniu z Anetką 1/4 peritolu.
Zostały jej 3 miseczki z różnym suchym i ociupinka mokrego. Zaobserwujcie czy coś zje.

Klatka po czarnulce odkażona.
Na tej klatce zostawiłam kocyk i prześcieradło, które miałam włożyć do dużego worka foliowego. Bardzo przepraszam, ale mi to uciekło i przypomniałam sobie po powrocie do domu. Jeśli ktoś będzie rano w kociarni, to proszę, by spakował do worka. Jeszcze raz przepraszam, chyba dziś miałam za dużo emocji.

Pranie zrobione i powieszone. Podłogi umyte.

Poprosze czwartek 2.08.

danulka

 
Posty: 63
Od: Pt lis 18, 2016 21:26

Post » Pt lip 27, 2018 7:02 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dyżury:


piątek (27.07)-dominika.zuza
sobota (28.07)-kasik30
niedziela (29.07)- pyma
poniedziałek (30.07)- mgska
wtorek (31.07)-pyma
środa (01.08)-kasik30
czwartek (02.08)-danulka
piątek (03.08)-
sobota (04.08)-
niedziela (05.08)-
poniedziałek (06.08)-
wtorek (07.08)-
środa (08.08)-
czwartek (09.08)-
Ostatnio edytowano Pt lip 27, 2018 20:12 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pt lip 27, 2018 7:05 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Tola dostała pół saszetki, resztę włożyłam do lodówki.
Olej schowany do lodówki, rzeczy dzikuski w worku w klatce.

dużo pawi na ogólnym, na różnych poziomach, będziesz miała dominika.zuza co sprzątać :(
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lip 28, 2018 17:20 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Krociutko bo padam na pysk.
Wszędzie komplety. U Lei tylko siuski.
Z Leą walczyłam długo żeby zjadła leki w gourmecie. Z godzinę chyba. Nie. Miziaj mnie miziaj, nie mam ochoty jeść. Zlizala zylkene w odrobinie tego gourmeta, ale tabletki omijala. W końcu się poddałam, trudno, zmarnowalam jeden encortolon i jedną połówkę unidoxu oraz jednego kalmveta. Zapakowalam nową dawkę w paluszki vitakraft i weszło chętnie. Ranę pozwoliła sobie opatrzyc bez problemu, posmarowac, spsikac i posypać. No i miziankom nie było końca. Nie mogłam od niej wyjść, tak się uczepila, objęła mi nogę łapką i zasnęła mruczac <3 Wymienilam jej kuwete pod oknem bo była koszmarnie brudna, wymyta jest w łazience.
Stachu wyprysnal mi na ogólny, był tam 5 sekund i już zdążył osyczec i zostać osyczany przez Wiedźmę. Dostał feringe na spółkę z Tola.
Tolcia się pomiziala, zjadła saszetke feringi, na wyjściu dorzucilam jej pół puszki jeszcze.
Kubanka miała zjedzone mokre i sporo suchego jak mniemam. Dostala finefooda (niechetnie), dosypalam exigenta. Capnela mnie bo nie pozwoliłam wyjść z klatki. Nie mocno, raczej ostrzegawczo.
Ogólny ok, wszyscy dostali co mieli dostać, nie psiknelam rany Lukasa bo zapomnialam, nie ma nic na tablicy i teraz sobie przypomnialam, że miałam psiknac.. :roll:
Aha. I nie zlokalizowalam dziś Kuby, też dopiero jak jechalam do domu przyszło mi do głowy, że wszystkie koty dziś poglaskalam oprócz Ptysia i Sprita, a Kuby nie było...
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66 i 149 gości