Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 18, 2018 8:24 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dopiszcie Leii na drzwiach zylkene. 1 kaps dziennie do jedzenia. albo osobno na talerzyku (moze byc w kropli wody) - niektóre koty zjadają suchy. trzeba sprawdzić czy ona je.

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 18, 2018 9:34 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Duszek686 pisze:Julia - jeśli koleżanka jest zainteresowana adopcją - niech do mnie napisze ;)


ona nie ma internetu... :oops:
więc razem z nią będę wszystko ogarniać.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 18, 2018 10:02 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

mgska pisze:
Krystian C. pisze:środa (20.06) - Krystian i Ania

Krystian, nie wzięlibyście piatku?
a ja srodę :oops:

Oczywiście, niema problemu.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Pon cze 18, 2018 12:45 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Krystian C. pisze:
mgska pisze:
Krystian C. pisze:środa (20.06) - Krystian i Ania

Krystian, nie wzięlibyście piatku?
a ja srodę :oops:

Oczywiście, niema problemu.

super :D

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 18, 2018 16:01 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Kazik zjadł dopiero po miziankach. Wcześniej ani ani.

Rozważmy może czy warto inwestować w Feliwaya latem, kiedy są potwierane okna?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon cze 18, 2018 16:40 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Przy nas Kazik zjadł pół miseczki mokrego. Ja mu potem dorzucilam kiedy wychodzilismy pół saszetki.

Ale miziac to się chłopak lubi :201461 :D
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 18, 2018 19:47 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Pietraszka pisze:
Rozważmy może czy warto inwestować w Feliwaya latem, kiedy są potwierane okna?

To dobra sugestia ;)
Ale wydje mi się, że teraz feliway jest włączony tylko u Lei, bo u niej nie ma innej alternnatywy. Wiadomo, ze latem gdy się wietrzy feliway działa słąbiej, ale u Lei pomieszczenie jest małe a uchylne okno nie daje znów takiej wielkiej cyrkulacji powietrza, więc u niej ma to sens.
W innych pomiszczeniach w tej chwili chyba feliwaya nie ma ;)


Sprotka pojechała do domu. Trzymajcie kciuki, bo musi się dogadć z rezydentką
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 19, 2018 6:56 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Wczoraj w kuwetach ładne komplety, tylko u dziewczyn w szpitaliku kup brak.
Fanta i Sprite zostali eksmitowani przeze mnie i Anetkę na ogólny. Ja przy tej akcji zostałam osikana przez Fantę, chyba mnie już nie lubi :roll: a Anetka ugryziona przez Staśka.
Sprite zamelinował się pod kanapą a Fanta za kanapą u Ptyśka.
Lea wczoraj miała koszmarną tą ranę i niestety jest coraz większa :( Anetka przemyła jej to octaniseptem. Ma teraz dostawać tylko suche allergenic i zylkene.
Klatka po Stefie zdezynfekowana, kuweta i transporter moczą się w wannie, rzeczy wyprane i powieszone.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto cze 19, 2018 7:03 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

a jak łapa Lukasa i oczy?

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 19, 2018 7:14 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

mgska pisze:a jak łapa Lukasa i oczy?

łapa ładnie, oczy średnio ale nie widziałam jakie były wcześniej
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto cze 19, 2018 7:20 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Lukas
Obrazek

kark Staśka
Obrazek

no i jeszcze cyrkowe wygibasy Marianki... :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 19, 2018 7:50 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

PIKNIK 23.06. generalnie mamy być na 10 rano aby się rozłożyć z naszym ekwipunkiem. Od 11 zaczyna się piknik ma trwać do ok 17. Adres ul.Jachowicza 1 Klub sportowy to jest stara zajezdnia metalowców. Z tego co mi tłumaczono to róg Dąbrowskiego i Kilińskiego za Lidlem i Bieroną po lewej stronie jakieś boisko
Mam taki parawan aby chronił przed słońcem bo opcji deszczu nie biorę pod uwagę stół rozkładany i krzesło tyle wcisnę w mój mały samochodzik niestety ;-(
z kociarni można zabrać jeszcze te dwa krzesła rozkładane Ty Anetko wspominałaś i to pudełko z fantami . Mam duży słoik oklejony ,, KOTYLIONEM '' . Ja nie dam rady podjechać aby zabrać te dwa krzesła i to pudełko z fantami więc bardzo prosze aby osoba która będzie przywiozła to na piknik ja będę dopiero w niedzielę po pikniku na dyżurze . I osoby które będą zapraszam do kontaktu mój tel 728919799 . W rozstawieniu pomogą nam moi znajomi więc DAMY RADĘ DZIEWCZĘTA ;-))) słoik musi być PEŁEN . pozdrawiam Kaśka

kati.2012

 
Posty: 117
Od: Śro kwi 18, 2018 8:38

Post » Wto cze 19, 2018 8:01 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Mnie niestety tym razem nie będzie, wyjeżdżam, mam kilka kosmetyków, coś dla mężczyzn, pastę do zębów, odżywkę i emulsję silnie matującą. Przywieźć, sprzeda się to, jak myślicie?
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 19, 2018 9:26 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Może jej taki kubrak założyć jak Fiołkowi?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto cze 19, 2018 12:30 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

kasik30 pisze:Dyżur na kilka par rąk, przyjechała Dominika z kolegą Adamem, obrobiliśmy się raz raz i można było oddać sie mizianiu :D

Fanta i Sprite zjedli po saszetce sheby, Stachu Macsa, na wyjsciu wladowalismy jeszcze wszystkim puche Macsa na trzy podzielona.
Lea mokre zjadla. Włożyłam jej winstona. Kuweta chyba ok, Dominika?

Taki dyżur to sama przyjemność, Dominika, Adam, dziękujemy stokrotnie :201494


prepraszam, że dopiero teraz - kuweta była w porządku, jedna pusta, ale ta bliżej okna z siku i kupu, bez sraczki :)

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], IrenaIka2 i 47 gości