Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lip 30, 2018 7:54 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Wczorajszy dyżur:

Na ogólnym wszyscy na widoku oprócz Fanty.
Towarzystwo oczywiście wygłodniałe, w kuwetach ładne komplety.
Kubuś leżał na półce w ścianie, tam mu dałam jeść i ładnie wszystko zjadł, ale był jakiś mocno wystraszony, zestresowany, nie wiem czy sytuacja go stresuje czy może ktoś go dręczy.
Ktoś ( Jenek?) namiętnie leje na kuwety, na szafke obok kuchni i pod drzwi Lei, cała podłoga była zalana pod drzwiami :twisted:
Potem Jenek nalał na suszące się kuwety w łazience :roll:
Stasiek wyrwał mi się na ogólny i zrobił rozpierduchę, najbardziej oberwał Lukas. Na początku wszystko było w miarę ok, więc go zostawiłam, ale potem jakby jakiś diabeł w niego wstąpił i tłukł wszystko co mus się udało dogonić :(
Także nie wypuszczajmy go, bo jego zachowanie jest coraz gorsze, a ogólny po jego wizytach cały w stresie. Po wizycie Staśka już do końca dyżuru pochowały się Jenek, Kuba i Sprite.

Lea nie miała wczoraj humoru, tabletki zjadła w kabanosie, mokrego przy mnie nie ruszyła, w kuwecie komplet.

W szpitaliku Tola ładnie zjadła feringę, w kuwecie komplet.
Kubanka miała zjedzone trochę mokrego i trochę suchego, przy mnie mokrego nie chciała, w kuwecie kupy brak. Ona bardzo chce już wyjść, wypuściłam ją na trochę na szpitalik, nawet chciałam jej otworzyć drzwi na ogólny, ale nie wiedziałam jak się zachowa a po akcji ze Staśkiem miałam już dość wrażeń na ten dzień.

Zrobiłam pranie, umyłam kuwetę i podłogi.
Pozamykałam wszystkie okna, bo jak wychodziłam, to była burza i wiatr chciał powyrywać rolety.

Mała uwaga - jeżeli sprzątamy klatki, to zasłonki też idą do prania a transportery do umycia i dezynfekcji.
Na klatce po dzikusce stoi transporter szaro niebieski - kto wie po kim jest ten transporter ?
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5799
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon lip 30, 2018 8:04 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dyżury:

poniedziałek (30.07)- mgska
wtorek (31.07)-olala1/Dominika.zuza
środa (01.08)-kasik30
czwartek (02.08)-danulka
piątek (03.08)-
sobota (04.08)-
niedziela (05.08)-pyma
poniedziałek (06.08)-
wtorek (07.08)-
środa (08.08)-
czwartek (09.08)-Kociambra1989
piątek (10.08)-
sobota (11.08)-
niedziela (12.08)-
Ostatnio edytowano Wto lip 31, 2018 8:55 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5799
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon lip 30, 2018 8:37 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

a kiedy kubanka miała kupe? bo kojarze, ze w pon nie było, potem na mim dyżurze we wtorek tez nie i w środę też.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 30, 2018 8:44 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

mgska pisze:a kiedy kubanka miała kupe? bo kojarze, ze w pon nie było, potem na mim dyżurze we wtorek tez nie i w środę też.

Widzę, że w czwartek tez nie.
Kasia, Dominika jak było w piątek i sobotę ?
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5799
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon lip 30, 2018 8:51 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

pyma pisze:
mgska pisze:a kiedy kubanka miała kupe? bo kojarze, ze w pon nie było, potem na mim dyżurze we wtorek tez nie i w środę też.

Widzę, że w czwartek tez nie.
Kasia, Dominika jak było w piątek i sobotę ?

W sobotę kupa była. Ładna, jeśli można tak powiedzieć o kupie :roll:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16486
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 30, 2018 8:52 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

pyma pisze:.
Na klatce po dzikusce stoi transporter szaro niebieski - kto wie po kim jest ten transporter ?

Wydaje mi się, że po Bambo. W szaro-niebieskim wiozlam go na testy.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16486
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 30, 2018 13:10 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

pyma pisze:
mgska pisze:a kiedy kubanka miała kupe? bo kojarze, ze w pon nie było, potem na mim dyżurze we wtorek tez nie i w środę też.

Widzę, że w czwartek tez nie.
Kasia, Dominika jak było w piątek i sobotę ?

W piątek nie było

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

Post » Pon lip 30, 2018 15:01 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dajmy jej może laktulozę?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8574
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon lip 30, 2018 16:26 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Pietraszka pisze:Dajmy jej może laktulozę?

Ale w sobotę kupa była, calkiem pokaźna. Ona nie je za wiele, nie ma za bardzo z czego tych kup robić..
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16486
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 31, 2018 7:53 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Wczoraj kupa była u Kubanki.
pojadła trochę feringi.
nie wiem co miała na białym talerzyku, ale byl pusty.

Na ogólnym króluje Lukas. Lata jakby mu pieprzu pod ogon ktos nasypał.
Mój Kuba schowany za kanapą :(
a przecież ładnie chodził.
zjadł ładnie wszystko co mu dałam, obok nas przycupnął tez Spite i razem ładnie zajadali. ale jak tylko pojawiał sie Lukas to Kuba sie chował.


Fanta oczywiście nie wyszła, widziałam tylko nogi.

tam sie muszą być rozróby.
najbardziej aktywny wczoraj Lukas, który zaczepiał wszystkich,. wtórował mu Kazik i Dyzio. Trzeba się skupić na wydaniu tych chłopaków jak najszybciej.

stasiek uciekł mi na ogólny, ale złapałam za kark i odstawiłam do pokoiku.
Przestawiła trochę kuwetę, bo ciezko tam sie do niego wchodziło.

Wszyscy dostali wczoraj feringę.

dowiozłam podzielone zylkene.
i 2 albo 3 opakowania kalmweta.

2 opakowania genomune są w witrynce.

trzeba koniecznie kupić wentylator do Lei, bo tam jest masakra i dwa włączniki czasowe.
nie wiem czy dzisiaj mi sie uda cos zorganizować ale jak nie - to moze jutro.

Dziękuje Marcie i Anecie za pomoc wczoraj. Koronki dla Was :king: :king:
:mrgreen:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 31, 2018 10:08 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

A może kogoś przenieść do Staśka? Co myślicie?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8574
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto lip 31, 2018 16:09 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Pietraszka pisze:A może kogoś przenieść do Staśka? Co myślicie?

Oj, a nie będą się bić? Stasiek bardzo zadziorny jest :(
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Wto lip 31, 2018 20:35 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dyżur wspólny z Dominiką.Zuzą <3

Upalnie strasznie, a u Lei po prostu masakra. Dominika coś może o tym powiedzieć ;) Obsługiwała Leę, miała kicia naprawdę super.

Szpitalik też był w rękach Dominiki.

Stasiek
Zmęczyłam go wędką bardzo bardzo, a i tak mi spierniczył 2 razy na ogólny. Jak on to robi to ja nie wiem. Bez awantur. W kuwetach super.

Kuba
Brak apetytu, schował się za wózek. Biedny ten kot. Chyba zjadł w końcu feringę ale też pewności nie mam czy ktoś go nie wyprzedził.

Dyzio
Kuleje na przednią łapę, czy o tym wiemy?

Kazik
Brak apetytu.

Sprite i Wiedźma nawet kszątali się po kociarni.

Fanta
Widziałam tylko białe skarpetki i zielone oczyska. ładnie zjadła


Podłogi umyte, tylko zapomniałam wyrzucić śmieci z odkurzacza. Trzy siki poza kuwetą, w kuwetach ładnie. Wszędzie porozkładałam mokre ręczniki.
Ogólny posiłek to animonda.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5242
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 31, 2018 21:00 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Tola
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stasiek
Obrazek
Obrazek

Tukuś
Obrazek

Wiedźma
Obrazek

Bambo
Obrazek
Obrazek

Fanta i Sprite
Obrazek

Lea
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5242
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 31, 2018 21:05 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

A jak ktoś ma ochotę obejrzeć jeszcze Leę to zapraszam
https://youtu.be/YlQ-L_VxKWM
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5242
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości