Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie cze 17, 2018 10:00 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Pietraszka pisze:
dominika.zuza pisze:Mili moi, mam dwie sprawy
- ma ktoś zdjęcia jakieś Stefy? Przydałyby mi się do aktualizacji, przepraszam, że dopiero teraz ją ogarniam :c
- mogę się dołączyć do kogoś na dyżur w sobotę lub niedzielę?

Zapraszam jutro od rana, jak masz chęć :))
Będzie mi baaaardzo miło :1luvu:


Za późno odczytałam i nie dałabym rady rano, przepraszam :(
kasik30, Was dziś wesprę :D

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

Post » Nie cze 17, 2018 15:51 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dyżur na kilka par rąk, przyjechała Dominika z kolegą Adamem, obrobiliśmy się raz raz i można było oddać sie mizianiu :D

Szpital - wszędzie komplety oprócz Lukasa (tylko siku) i Stefy (nic). Tola niemiła jest dla Marianki, syczy na nią :roll: Towarzystwo wymiziane, zwlaszcza Mila, którą zachwycił się Adam, z wzajemnością :D Oprócz Toli i Marianki wszyscy dostali Shebe.
Na ogólnym cisza i spokój, tylko Szprota gania Jenka. Kuwety ok. Wiedźma wymiziana tak, że na koniec padła ze zmęczenia :201461
U trojcy i Stasia urzedowali Dominika i Adam, nie zglaszali, że jakieś anomalia były, ja z parapetu starłam pawia z trawy, zapomniałam potem wytrzeć to, co przyschnelo, przepraszam :cry:
Fanta i Sprite zjedli po saszetce sheby, Stachu Macsa, na wyjsciu wladowalismy jeszcze wszystkim puche Macsa na trzy podzielona.
Lea mokre zjadla. Włożyłam jej winstona. Kuweta chyba ok, Dominika?

Podlogi pomyte, wymieniona kuweta pod wieszakiem, umyta jest w wannie w łazience.

Taki dyżur to sama przyjemność, Dominika, Adam, dziękujemy stokrotnie :201494
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 17, 2018 17:01 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Lady in black:

Obrazek

Szprotka:

Obrazek

Tola:

Obrazek

Marianka:

Obrazek

Stefa:

Obrazek
Moje panienki
Obrazek

wujo sredniak

 
Posty: 119
Od: Nie mar 06, 2005 23:58
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 17, 2018 18:50 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Cudne :)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 17, 2018 19:04 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Wiedźma ślicznie <3
I widać, że albo umyta albo wyduźdana :D

to ja Wam jeszcze Mariankę pokażę - to jest gwiazda :) - o ile się choć przez chwilę nie rusza :twisted:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 17, 2018 19:11 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

środa (20.06) - Krystian i Ania
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Nie cze 17, 2018 21:00 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Opis do Wiedźmy : "damą być, ach damą być" :lol:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 17, 2018 21:05 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Wiedźma miała dziś zapoznanie z moją przyjaciółkę :) obie są na tak, ale całe mieszkanie trzeba przygotować, więc troszkę do zajmie.

Wyczesałam ją przy okazji :) ona nie ma czasem świerzba w uszach? Szprotka też mi się wydaję ma coś w uszach, ciągle je łapkami dotykała i trzęsła głową, ale nie zaglądałam do środka.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 17, 2018 21:13 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

kociarkowaaaa pisze:Wiedźma miała dziś zapoznanie z moją przyjaciółkę :) obie są na tak, ale całe mieszkanie trzeba przygotować, więc troszkę do zajmie.

Wyczesałam ją przy okazji :) ona nie ma czasem świerzba w uszach? Szprotka też mi się wydaję ma coś w uszach, ciągle je łapkami dotykała i trzęsła głową, ale nie zaglądałam do środka.


Wiedźma ma chyba stan zapalny, ale obie mają trochę przerośnięte te uszy wewnątrz, więc to może z tego.

Aha, i Mila ma brzydkie uszy, zapomniałam rozpisać jej przepłukiwanie ich tym płynem, co stoi w jej pojemniku na klatce - rozpiszcie to, plisss i warto ją pokazać w sobotę może Ani - przy okazji Wiedźmy.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon cze 18, 2018 7:06 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

kociarkowaaaa pisze:Wiedźma miała dziś zapoznanie z moją przyjaciółkę :) obie są na tak, ale całe mieszkanie trzeba przygotować, więc troszkę do zajmie.

Wyczesałam ją przy okazji :) ona nie ma czasem świerzba w uszach? Szprotka też mi się wydaję ma coś w uszach, ciągle je łapkami dotykała i trzęsła głową, ale nie zaglądałam do środka.


Julia - jeśli koleżanka jest zainteresowana adopcją - niech do mnie napisze ;)
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 18, 2018 7:15 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Szprotka ma polip w uszach.

Cola juz w środę miała posklejaną sierść na portkach. tam jest żwirek jedynie.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 18, 2018 8:04 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dyżury:


poniedziałek (18.06) - pyma
wtorek (19.06) - olala1
środa (20.06) - mgska
czwartek (21.06)-Kociambra1989/alicjab
piatek (22.06)-Krystian i Ania
sobota (23.06)-
niedziela (24.06) - kati.2012
poniedziałek (25.06)-
wtorek (26.06)-
środa (27.06)-
Czwartek (28.06)-Kociambra 1989
Piątek (29.06)-
Ostatnio edytowano Pon cze 18, 2018 11:42 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon cze 18, 2018 8:05 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

W piątek też nie miała brudnego, tylko sklejone ;)

Dziś prawdopodobnie przyjdzie karma dla Lei. Zamówiłam też feliwaye, to Ola odbierzesz sobie ten, który nam pożyczyłąś ;) Dziś przywiozę
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 18, 2018 8:11 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Krystian C. pisze:środa (20.06) - Krystian i Ania

Krystian, nie wzięlibyście piatku?
a ja srodę :oops:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 18, 2018 8:14 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Dzięki :)
Nie ma mnie od czwartku do niedzieli jakby coś. Więc rano nie dokarmię głodomorów.

Dziś wypuściłam Stefkę, bo miała komplecik i wszystkie miski puste.
Lukas wołał jeść, nie wyglądał mi na chorego (miziać się chciał). Kazik strasznie wybredny, czy on w ogóle przy Was je?

Dałam jeść na ogólnym, bo wymiotły wszystko, nawet suche i te wszystkie oczy nie pozwoliły mi przejść obojętnie, nawet Cola się pofatygowała do kuchni, nie mówiąc o Ptyśku. Przepraszam za miski i śmieci.

Puszka Toli w lodówce, jest w folii z soboty, proszę się nie sugerować ;) Przylepiłam też karteczkę do blatu z informacją o puszce ;)

edit: Leę zastałam przy suchym, wyjadła resztki, mokrego nie ruszyła. Strup przyschnięty ale przerażająco gruby 8O
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 125 gości