Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt kwi 20, 2018 21:20 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Aneta, cudne zdjęcia :1luvu:
Tolcia moja kochana...

A ja melduję moje drogie, że Lubek to nie jest kot. To PIES. Na dźwięk domofonu Lubek leci do drzwi. I czeka kto przyjdzie. Jak ktoś z domowników to wychodzi się przywitać, czeka na poglaskanie, wydaje z siebie aprobujace pomruki :ryk:
Lubek jest absolutnie boski :201461
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 9:28 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

kasik30 pisze:Aneta, cudne zdjęcia :1luvu:
Tolcia moja kochana...

A ja melduję moje drogie, że Lubek to nie jest kot. To PIES. Na dźwięk domofonu Lubek leci do drzwi. I czeka kto przyjdzie. Jak ktoś z domowników to wychodzi się przywitać, czeka na poglaskanie, wydaje z siebie aprobujace pomruki :ryk:
Lubek jest absolutnie boski :201461

No coś Ty Kasia? :D
Moje wszystkie trzy mają tak jak Lubo, Kajtek nawet biegnie do telefonu, jakby potrafił, to pewnie by odebrał :ryk:
Więc albo ja mam szczęście do kotopsów albo Tobie trafiały się same kocie księżniczki :smokin:
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Sob kwi 21, 2018 9:30 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

pyma pisze:
kasik30 pisze:Aneta, cudne zdjęcia :1luvu:
Tolcia moja kochana...

A ja melduję moje drogie, że Lubek to nie jest kot. To PIES. Na dźwięk domofonu Lubek leci do drzwi. I czeka kto przyjdzie. Jak ktoś z domowników to wychodzi się przywitać, czeka na poglaskanie, wydaje z siebie aprobujace pomruki :ryk:
Lubek jest absolutnie boski :201461

No coś Ty Kasia? :D
Moje wszystkie trzy mają tak jak Lubo, Kajtek nawet biegnie do telefonu, jakby potrafił, to pewnie by odebrał :ryk:
Więc albo ja mam szczęście do kotopsów albo Tobie trafiały się same kocie księżniczki :smokin:

A no widzisz, Figurka czasem się zwlecze żeby się przywitać, ale zazwyczaj śpi i łaskawie otwiera oko jak się człowiek w zasięgu pojawia :lol:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 10:02 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

To kolejny koto-pies ;)

Mała Czarna :)
- mała... czarna... uzależniająca ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 10:15 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

:1luvu:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 13:23 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Luna też jest jak pies :D łazi za mną wszędzie, jak rozmawiam z kimś przez telefon to odpowiada haha :D

ale domofonu nadal się boi i obcych;/ pewnie już zawsze będzie kotem lękliwym ale osób których zna się nie boi :)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 16:01 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

piękna mała, mnie nie chciała pozować w klatce, bo jak widać fajniej poza ;)

ja Was zanudzę innymi głównie Tolą :oops: :D

Lalka
ObrazekObrazek

Tolusia
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dobranoc
Obrazek

Kasia
ObrazekObrazek

Mike - czego znowu
ObrazekObrazek
kontempluję nad sensem twych słów
ObrazekObrazek
Obrazek

Lucek je na leżąco - a kto mu zabroni ;)
ObrazekObrazek



trudne. Czyja to łapka?
Obrazek
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 16:31 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

olala1 pisze:trudne. Czyja to łapka?
Obrazek

Toli? :D
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 16:40 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Miało być trudne :P
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 17:31 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

olala1 pisze:Miało być trudne :P

:kotek:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 17:40 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Wrzucę prywate.
Lubo pozdrawia swoje fanki :lol:
Obrazek
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 20:36 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Lubek <3 - cudo, jak zawsze :)

Dzis do kociarni przyjechały 3 nowe koty - z jednego domu
Wszystkie bure z białymi znaczeniami
Kocurek 8 lat i 2 koteczki 8 i 4 lata.
Na razie są przerazone. Zamieszkały w pokoiku Psotki, Tolę przeniosłam do szpitalika

Koty od 1,5 miesiąca siedziały same w mieskaniu, jakaś sąsiadka mało "ogarnięta" przynosiła im jedzenie ( jak nie zapomniała lb nie miała ważniejszych spraw na głowie ) - koty nie miały nawet kuwety - tylko jedną miske pełną po brzegi...
Na razie się chowają i uciekaja. Zobaczymy, mam nadzieję, ze się w końcu odstresują

Historia dosć smutna
Ich opiekunka kochała zwierzęta, pomagała im całe życie, miała koty i 2 psy. Niestety zachorowała na Alzheimera, a ostatnio jej stan pogorszył sie tak bardzo, że trafiła do domu opieki, którego juz nie opuści i niestety zapomniała też o swoich zwierzętach. Psy wzięła córka, ale że ma już swoich 4 więc kotami nie mogła się zająć.
Więc przyjechały.
Trzymajcie kciuki
2 starsze mają zęby do roboty
ale wszystkie są w miarę zdrowe, zostały dziś zaszczepione i przetestowane i odrobaczone. Dostały czipy i książeczki
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 21, 2018 21:54 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Biedaki... :( Świat im się zawalił na pewno...
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 22, 2018 11:52 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Kasia dostała poranne leki i 1/4 furaginy w topicu. Odmówiła wyjścia z domku, więc tam jadłyśmy i się miziałyśmy :D przepocieszna buba z niej, jak ją głaskałam, to tak się wywijała, że prawie podniosła sufit domku :D
Tola dostała porcję animondy z lodówki z renagelem i wodą. I musiała się poprzytulać oczywiście :1luvu:

Nie ogarniam zdjęć na tym forum, jak Wy je tu wrzucacie? :D

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

Post » Nie kwi 22, 2018 11:59 Re: Kociarnia Kotyliona IX - dyżury, koty do adopcji

Musisz wejsc na strone naforum.zapodaj.net albo fotosik, (są rozne strony tego typu strony do zdjęć). Tam wgrywasz zdjęcie, wybierasz rozmiar i wrzucasz. Pod zdjęciem otrzymujesz link (jest napisane czy chcesz na bloga czy na fora) kopiujesz ten na forum i wklejasz tu na miau. Jak cos pytaj :)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości