Persy szukają nowych domów! Wszystkie w DS . Może ragdolla?

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie mar 08, 2020 20:41 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

Ale cudo !!!

Anka60

 
Posty: 348
Od: Pon paź 06, 2008 8:13
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie mar 08, 2020 20:42 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

No gdzie ta kolejka ???!!!
Kochani, kto pierwszy ?

Anka60

 
Posty: 348
Od: Pon paź 06, 2008 8:13
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon mar 09, 2020 10:23 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

No to trochę fotek na zachętę :kotek:

Kotka Argo
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kocurek Gacek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon mar 09, 2020 11:21 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

Ha, ha ostatnie zdjęcie. Nie dziwię się że ludzie takich kosmitów chcą mieć.
Najlepszych domków!!

luty-1

 
Posty: 1133
Od: Nie lut 21, 2010 19:19
Lokalizacja: już nie Konstancin

Post » Pon mar 09, 2020 13:03 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

Cudne są, trzymam kciuki za domki :) :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Śro mar 11, 2020 7:20 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

Przepiękne persidła:). A miny kocurka - bezcenne. Właśnie za te wyraziste/ekspresyjne twarze ( między innymi ) kocham persy.
Kciuki za domki :ok:

Bombka

 
Posty: 68
Od: Nie sty 06, 2013 15:15

Post » Śro mar 25, 2020 11:24 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

Gacol już się ogarnął, chodzi po domu (a właściwie po górnym piętrze, bo na razie schody dla niego za trudne ;) Ale juz opanował zeskoki i nie spada z 15cm na ryjek :lol: Potrafi już wskoczyć na fotel i na sofę (sukces!). No i bawi się, wszystko jest fajne do zabawy :kotek:

https://youtu.be/yi59ssKmkiM

Z kotką gorzej. Nadal wycofana :( Udało się ją wysterylizować (już były problemy z zabiegami) - na szczęście, bo miała ropomacicze, czego nie było widać :strach:
Jak Gacek zaczął chodzić po domu, zwinęłam jego kojec i przeniosłam kojec kotki na jego miejsce. Tam jakoś koty się lepiej czują. Ma teraz otwarty cały czas kojec, bardzo rzadko wyjdzie kilka kroków i zaraz tam wraca. Na szczęście zaczęła trochę sama jeść - z tym też był problem od początku. Na razie kiepsko, najbardziej jej surowy indyk wchodzi - nie wiem co będzie jadła, jak zabraknie mięsa :(

https://youtu.be/B7WYaoekXzI

Teoretycznie oba koty są zarezerwowane. Niestety sytuacja sie tak pokomplikowała, że nie wiem, czy domki będą czekać, czy będą mogły przyjechać ... Kocurek mógłby już się przeprowadzać. Argo wykorzysta dodatkowy czas u mnie na lepsze poznawanie życia domowego. Mam nadzieję, ze w końcu tez będzie chodzić normalnie po całym domu.
(co ciekawe, na razie ani Gacol, ani kotka nie mają problemu z obecnością innych kotów, akceptują też swoje towarzystwo 8O )
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro mar 25, 2020 20:49 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

Oba są śliczne, ale ARGO :1luvu: :1luvu: :1luvu: taka drobniusia, delikatna w ruchach, wyrazie pyszczka, tak nieśmiało przyjmuje głaskania..ale z takim no,proszę, jeszcze :))) sliczne oczęta ma, no cudna naprawdę :) W ogóle nie ogarniam zamiłowania do persów, ale ona mnie urzekła :)

A nowy dom Gacka napracuje się przy szczotkowaniu kota :D oj napracuje ;) żeby udało się sfinalizować sprawy z domkami :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt kwi 24, 2020 9:55 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

Jeszcze po kilka fotek persów, póki u mnie są ;)

Argo, która w nowym domu będzie Zojką, prawdopodobnie 1 maja pojedzie do nowego domu (o ile jej przyszłej opiekunce uda sie przebić 400km bez kontroli - bo nie wiem, czy jazda po kota 400km to wyższa konieczność :ryk: )
Kotka zamieszka w Dąbrowie Górniczej - a dokładnie 6 lat temu, 1 maja wiozłam innego persa do Dąbrowy G. To chyba dobry znak :D
Gacek zamieszka w Opolu - na razie czekam, kiedy jego rodzina będzie mogła przyjechać. Mam nadzieję, ze też w najbliższym czasie, bo dziad paskudny nie daje spać i w końcu mu łapki pourywam. Bawi sie tym co znajdzie, pod warunkiem, ze zabawa ta będzie generowała odpowiedni halas. Najlepiej do tego nadają się metalowe miski, doniczki, butelka ze spryskiwaczem, latarka, ostatnio wytargał z pudełka nożyczki :strach:

Zoja nadal wycofana - kocha mnie tylko wtedy, gdy niosę mięsko. Poza tym cieżko toleruje dotyk, a wzięcie na ręce to ogromna trauma. Na pewno jeszcze bardziej się wycofa po przeprowadzce, ale na swoim bedzie miała całe życie na nauczenie się zaufania do człowieka, przynajmniej tego jednego.
Gacek już zapomniał o przeszłości, można z nim zrobić wszystko - poza czesaniem podwozia. W ogóle czesanie będzie trudnym doświadczeniem dla nowych opiekunów, ale mają juz ode mnie bardzo trudną kotkę perską poschroniskową, więc się nie dadzą sterroryzować.

Zoja (Argo)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gacek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Sob maja 02, 2020 19:34 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

Wczoraj kotka pojechała do nowego domu :kotek:
Gacek prawdopodobnie pojedzie za tydzień :D
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Nie maja 03, 2020 0:59 Re: Persy szukają nowych domów!Dwójka młodziaków-persiaków c

Avian pisze:No to trochę fotek na zachętę :kotek:

Kotka Argo
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kocurek Gacek
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Następcy Grumpy'ego? Cudne!

nova_userka

 
Posty: 14
Od: Śro kwi 01, 2020 0:06

Post » Nie maja 17, 2020 15:10 Re: Persy szukają nowych domów! Wszystkie w DS.

Gacek też pojechał - radzi sobie świetnie, kotka gorzej, przed nią duuuuzo pracy.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto cze 15, 2021 22:23 Re: Persy szukają nowych domów! Wszystkie w DS.

Tym razem nie persy ;)

Czy ktoś marzy o adopcji dorosłego ragdola?
Jeśli tak, zapraszam na priv.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości