Fajny przytulas poszukuje domku!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto kwi 10, 2018 7:00 Fajny przytulas poszukuje domku!

Witam serdecznie!
W piątek 06.04.2018 w Krakowie znalazłam ślicznego czarnego koteczka. Kocurek jest niewykastrowany - obecnie po wizycie u weta w trakcie leczenia świerzbu i katarku, odrobaczony jeszcze niezaszczepiony. Bardzo ufny i przytulasty - niczego się nie boi, chodzi na smyczce z przyjemnością, korzysta z kuwety i automatycznego poidełka, niestety z powody posiadania już dwóch futer (w tym jeden po przejściach stresujący się byle czym) nie mogę zatrzymać Sphinxa (na razie takie imię z powodu dużych uszu) i szukam dla niego dobrego domku.

Inferr

 
Posty: 8
Od: Pt kwi 24, 2015 10:46

Post » Wto kwi 10, 2018 11:33 Re: Fajny przytulas poszukuje domku!

Inferr przede wszystkim podaj miejscowość, w której przebywa kotek :) Warto okreslić mniej więcej wiek kotka, no i bardzo istotne zdjęcie :)
Poogłaszaj koteczka również na FB i na portalach ogłoszeniowych. I pamiętaj, ludzie "lubią widzieć" kociełka, zatem zdjecie jest bardzo istotne :)
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto kwi 10, 2018 14:55 Re: Fajny przytulas poszukuje domku!

Nie umiem dodawać zdjęcia. Nie mam konta na Facebooku. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to fotki chętnie wyślę na maila. A miasto w którym mieszkam i kotka znalazłam - podane w ogłoszeniu. "Kraków".

Inferr

 
Posty: 8
Od: Pt kwi 24, 2015 10:46




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 47 gości