Koci Ideał zagnieżdżony

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 14, 2018 8:53 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Dzięki Alina1971, Łaciatka jest bardzo wdzięcznym tematem do opisywania! Trochę kotów poznałam, moich i moich przyjaciół, ale ta kocina to jakiś ewenement, jest tak otwarta na kontakt z człowiekiem, że można by pisać bez końca. Łacia jest bardzo gadatliwą koteczką, prowadzi dyskusje, argumentuje, tłumaczy. Śmiesznie to wygląda. Siedzi taki mały kotek naprzeciw człowieka i odpowiada na każde zdanie, raz zaczęłam mówić do niej szeptem to skubana się dostosowała i zaczęła też miauczeć szeptem, robiąc przy tym głupie miny. Pocieszna jest.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw cze 14, 2018 9:03 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Oj, ktoś będzie miał skarb w domu i prawdziwą kocia przyjaciółkę na lata :1luvu:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob cze 16, 2018 9:03 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Oj tak to perła kociego rodu!!! Właśnie się zastanawiam jakie imię jej dać bo Łacia to takie plebejskie... a ona w tych fotelach. Łaciatka, Cielę, to robocze imiona od czasu do czasu mówię do niej Dafne ale jakoś się nie przyjęło. Kotka na wszystkie imiona reaguje pędząc w podskokach do mnie a potem do miski :D
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Sob cze 16, 2018 9:26 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Cięlęcina bardzo ładne imię :mrgreen: :smokin: :ryk:

Zadziwiające, że są koty do których żadne imię nie pasuje. A spotykałam takie, co pierwszy raz w życiu na oczy widziałam, a imię aż się cisnęło na usta, jakby kot sam je ze sobą przyniósł.Np kotka półdługowłosa o zielonych oczach - wiedziałam że będzie Tarta (nie wiem skąd takie skojarzenie!), inna zwykła buraska z białym była po prostu CinCin i nijak inaczej, a Jej siostra Shaya.
A był Kot, który prowadzał się z Nami kilka miesięcy i nijak było Go nazwać... Nic nie pasowało. W końcu zaczął reagować na "choć" :roll:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob cze 16, 2018 9:30 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Idealna Cielęcina? Łaciatka miała być Rupertem. I to pasowało do niej ale niestety okazała się płci żeńskiej.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Sob cze 16, 2018 9:45 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Łacia moze być kim chce! Nawet Rupertem :mrgreen:

Ale jeśli ma zakusy do tronu, to zawsze może być Anastazją :wink: Tudzież carycą Kateriną Cielęciną Miłościwą/Wspaniałą/Rozkoszną :king: :kotek: :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob cze 16, 2018 9:55 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

A to mówisz jak moja koleżanka, że dlaczego Łaciatka nie może być Rupertem!? To wolny kraj! Ja jednak lubię porządkować sprawy, męskie imię dla kotki to nie na moje nerwy! Katerina mi się podoba, poćwiczę
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Sob cze 16, 2018 12:28 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

enig pisze:A to mówisz jak moja koleżanka, że dlaczego Łaciatka nie może być Rupertem!? To wolny kraj! Ja jednak lubię porządkować sprawy, męskie imię dla kotki to nie na moje nerwy! Katerina mi się podoba, poćwiczę

Myślę, że ona POWINNA być Rupertem! Ma wszak bródkę! Czego więcej trzeba?? :D Nawet gdyby była kocurkiem, to co to za kocur bez jajec?? Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żeby była Rupertem :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob cze 16, 2018 13:43 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Ka-te-ri-na, Ka-te-ri-na, Ka-te-ri-na, Ka-te-ri-na, można wołać Kati, Katuś, kasi--kasi (prawie jak kici-kici)
Głosuję na Karinę.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 16, 2018 15:14 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

ewkkrem pisze:(...)można wołać Kati, Katuś, kasi--kasi (prawie jak kici-kici)

Katka :kotek:
imię z możliwościami :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob cze 16, 2018 23:31 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Katiusza! przestań wyć! Muszę poćwiczyć może Katarina się przylepi do kota. Zdrobnienia są fajne. Jeszcze myślałam o imieniu Kordula moja koleżanka dała swojej córce Kordula na drugie ale myślę, że dziecku nie ubędzie jak się z kociną drugim imieniem ewentualnie podzieli. Z Kordulą (chociaż mi się podoba i nawet do kotki by pasowała) mam jedno skojarzenie niemiłe, To imię bohaterki filmu Kolskiego Serce Serduszko kręcił ten film jak zginęła mu córka. Ogrom nieszczęścia. Filmu nie widziałam, muszę obejrzeć.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Nie cze 17, 2018 6:53 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

enig pisze:Katiusza! przestań wyć! Muszę poćwiczyć może Katarina się przylepi do kota. Zdrobnienia są fajne. Jeszcze myślałam o imieniu Kordula moja koleżanka dała swojej córce Kordula na drugie ale myślę, że dziecku nie ubędzie jak się z kociną drugim imieniem ewentualnie podzieli. Z Kordulą (chociaż mi się podoba i nawet do kotki by pasowała) mam jedno skojarzenie niemiłe, To imię bohaterki filmu Kolskiego Serce Serduszko kręcił ten film jak zginęła mu córka. Ogrom nieszczęścia. Filmu nie widziałam, muszę obejrzeć.

Nie ubliżając, Kordula kojarzy mi się z krową...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie cze 17, 2018 8:17 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Kordula nastąp się! Już mi się kręci w głowie od tych imion ćwiczymy Katerina może się przyjmie
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Nie cze 17, 2018 12:17 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Margot. Królowa Margot. :)

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie cze 17, 2018 16:28 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Margot piękne imię ale do Cielaka nie pasuje. U Ewar jest taka czarna piękność Margot by do niej pasowała jak ulał. Łaciatka to taki świszczypał, koci foksterier z zadartym do góry ogonkiem, kręcący się między nogami i szczekliwy.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 99 gości