Koci Ideał zagnieżdżony

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 17, 2018 21:21 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Taka Pippi (Fizia) Ponczoszanka? ;)

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt cze 22, 2018 9:32 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

O to to! Pyskata wiercipięta. Próbuję wszystkich imion koteczka na wszystkie radośnie reaguje, ale ciągle mi się wypsnie Łaciaaa! Że też ja tą Łacię wymyśliłam na początku teraz trudno będzie odkręcić. A tak z nowych historii to odwiedził nas mój brat, i po raz kolejny przekonałam się jak niestałe w uczuciach są kocice. Łaciatka jak go zobaczyła tak się zakochała. Takich wygibasów, powłóczystych spojrzeń, mruczeń nie widziałam nigdy. I taka to wdzięczność, ja daję miskę, głaszczę, przytulam, wożę do weta, zarabiam na chrupy. Niewdzięcznica.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Pt cze 22, 2018 16:58 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Ona po prostu robi wszystko, żeby zostać w rodzinie. :mrgreen:

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt cze 22, 2018 21:43 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Ona w rodzinie jest od dawna często do niej mówię "Moje ty moje" niech się przyzwyczaja, że zawsze będzie kogoś. Zobaczymy jak to będzie jedno jest pewne, że kotka ma u nas bezpieczny, bezterminowy dom.

Ostatnio byłyśmy u naszej Wetki i pobiłam chyba wszelkie rekordy nadopiekuńczości. Łacia u weterynarza potrafi zawyć tak rozpaczliwym głosem, że zatrzymuje mi się krążenie. Tak mnie tym wyciem terroryzuje, że próbowałam negocjować zmierzenie temperatury, no bo Łacia nie lubi. I dowiedziałam się, że jestem zwyczajnie zmanipulowana przez kota, kotu nie dzieje się krzywda, wyje, bo wie, że zaraz przybiegnę na ratunek. Chodzę na smyczy u kota. Hmm ja muszę sobie parę spraw przemyśleć
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Pt cze 22, 2018 21:55 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Pociesz się, że nie ty jedna. ;)
A temperatury u mojej Blondyny też ostatnio nie pozwoliłam zmierzyć. Chociaż ja to bardziej w obawie o stan swoich rąk niż o dobro kota. :twisted:

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob cze 23, 2018 19:32 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Cześć Katerino-Łaciu :P . Przyszedłem w odwiedziny i przy okazji poskarżyć na Twoją Dużą.
Ty jesteś piękną koteczką o dobrym serduszku i Drops nie uwierzy, że to Ty nazwałaś go "słodkim draniem". To na pewno Twoja Duża :placz:
Pozdrawiam.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie lip 01, 2018 16:53 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Kochany Dropsie faktycznie Duża mi podpowiedziała tego "słodkiego drania". Bo ja nie mogłam znaleźć odpowiedniego określenia na kocura, który jest taki słodki i tak czasami potrafi wkurzyć :lol: .Ale co nieładne? Słodziutki drań.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Nie lip 01, 2018 17:21 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Trochę nas nie było bo obowiązki zarabiania na chrupy mnie przygniotły. Łaciatka vel Kati Kati vel Wyjąca Cielęcina miałaby się całkiem dobrze gdybym jej nie fundowała wizyt u naszej Pani Vet, bo chcemy rozwikłać tajemnicę nawracających biegunek.

A panna biegunkowa znalazła ostatnio nowe miejsce do wypoczynku, mianowicie stos poduszek. Księżniczka na ziarnku grochu.

Obrazek

Obrazek
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Pon lip 02, 2018 7:48 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Na tym ostatnim zdjęciu widać jakie koci ideał ma piękne oczy 8-O :love: nie zauważyłam wcześniej :oops: idealnie osadzone, wielkie, migdałowate i podkreślone :201494 :

Żeby tylko te biegunki... :?
Może po którejś karmie. Współczuję, na wspomnienie opanowywania biegunek mnie wzdryga

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pon lip 02, 2018 19:38 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Rzeczywiście oczyska ma przecudne. :1luvu:
A "Wyjąca Cielęcina" rozłożyła mnie na łopatki. :ryk: Świetne! :lol:

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lip 04, 2018 23:47 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Ona faktycznie ma piękne te gały, wielkie i bardzo ekspresyjne. Koty mają taki znak, zamykają oczy, ja to odczytuję jako pozdrowienie, otóż Katerina jak mrugnie to mrugnięcie jest z daleka widoczne. Ja jej też odpowiadam mrugnięciem i tak sobie mrugamy od czasu do czasu na znak pokoju.

Biegunki minęły teraz jest zatwardzenie ja już się zaczynam nerwowo kręcić, kupy idą co 3 dni. Bardzo ładne jak oceniać urodę kup. W sobotę na kontrolę do naszej Wet 16 lipca usg sprawdzić bebechy. Nasza Vet mówi że to IBD ale nie jakoś dramatyczne bo nie ma wymiotów.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Pon lip 09, 2018 8:49 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Jak kota reaguje poprostu na surowe mięsko?

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 09, 2018 14:17 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Ani_ ona dostaje tylko Gastro Royal Canin mokre i suche. Nie dość że drogie to i beznadziejne. Ale nie chcę bruździć Vetce w leczeniu więc utrzymujemy monodietę. Ja już bym chciała dawać jej coś innego ale się boję. Zobaczymy za miesiąc jak skończy się leczenie i badania.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Wto lip 10, 2018 14:50 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

Miałam kotkę, która odeszła na pnn. Powiedziałam sobie, że jeśli kiedyś zdarzy mi się mieć kotka nigdy nie dam mu suchej karmy. Kot to mięsożerca, nie wiem dlaczego weterynarze wciskają tak wysoko przetworzony pokarm, zawierający zboża. Oczywiście niczego nie podważam, ani nie chce się wymądrzać. :kotek: Mam nadzieję, że tego wpisu nie weźmiesz mi za złe. :oops:

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 10, 2018 15:04 Re: Koci ideał szuka kochającego domu

A ja się powymądrzam - jest mnóstwo artykułów i opinii o RC jako fatalnej karmie. To, że na ogół suchą weci wciskają to jedno, ale to, że składa się w dużej mierze ze zbóż , a poza tym jakichś dziwnych rzecz [niby w naturze kot też je pióra i paznokcie myszy , tyle, że raczej ich nie trawi i są dodatkiem do mięsa , a nie odwrotnie.]
Nie czekałabym ze zmianą karmy dla dobra kota. Ale to ja. W takich wypadkach jak wet sie upierał - zmieniałam weta. Inni [i coraz częściej] mieli zdanie na temat karmienia jak ja - jak najmniej suchego, jeśli w ogóle, bez zbóż mokre karmy i surowe mięso jako podstawa.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 108 gości