Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.Jest Jadzia!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sie 04, 2018 7:35 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Prawda? :D
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 04, 2018 14:57 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Podjechałam pod hutę i ku swojemu przerażeniu zobaczyłam buldożer i wielką ciężarówkę. Wszystkie krzaczki i drzewka za siatką zostały powyrywane z korzeniami, została goła ziemia. Pan od ciężarówki powiedział, że będą tam chyba garaże, że zaraz kończą i że jakieś koty tu były. Faktycznie dość szybko skończyli, dzwoniłam dzwonkiem, ale przyszła tylko Jadzia. Dostała jeść i sobie poszła. Czekałam jeszcze kilkanaście minut, ale żaden kot się nie zjawił. Jedzenie zostawiłam w cieniu, zobaczymy, co będzie jutro. A w poniedziałek rusza budowa :evil: Tym kotom jest bardzo pod górkę, ale może będą przychodzić, dostaną jeść na trawniku.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 04, 2018 16:30 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

ewar pisze:Podjechałam pod hutę i ku swojemu przerażeniu zobaczyłam buldożer i wielką ciężarówkę. Wszystkie krzaczki i drzewka za siatką zostały powyrywane z korzeniami, została goła ziemia. Pan od ciężarówki powiedział, że będą tam chyba garaże, że zaraz kończą i że jakieś koty tu były. Faktycznie dość szybko skończyli, dzwoniłam dzwonkiem, ale przyszła tylko Jadzia. Dostała jeść i sobie poszła. Czekałam jeszcze kilkanaście minut, ale żaden kot się nie zjawił. Jedzenie zostawiłam w cieniu, zobaczymy, co będzie jutro. A w poniedziałek rusza budowa :evil: Tym kotom jest bardzo pod górkę, ale może będą przychodzić, dostaną jeść na trawniku.



ale jak? na plac budowy? :placz: :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72846
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 04, 2018 18:42 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Wiele zdjęć robię hucianym kotom na tle takiego ogrodzonego placu porośniętego zielskiem, często stawiam miseczki na murku Kiedyś był to teren ogrodzony i nie można tam było się dostać. Ogrodzenie z drugiej strony zniknęło, zieleń usunięto i ma tam być coś budowane. Pan od ciężarówki obiecał powiedzieć mi w poniedziałek co to będzie. W sumie wszystko jedno, ale znowu jakiś teren zielony, zaniedbany wprawdzie, ale zielony znika. Kotom i tak dam jeść, ale tam teraz będzie tak brzydko :( , zero cienia :( , nie mogę się z tym pogodzić.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 05, 2018 7:52 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Dzisiaj o 20-ej będzie w dwójce bezpośrednia transmisja ze Stalowej Woli. Chodzi o imprezy towarzyszące otwarciu błoni nad Sanem.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 05, 2018 7:56 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

ewar pisze:Dzisiaj o 20-ej będzie w dwójce bezpośrednia transmisja ze Stalowej Woli. Chodzi o imprezy towarzyszące otwarciu błoni nad Sanem.



będziesz tam? :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72846
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sie 05, 2018 8:48 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Nie :D . Mam psychozę tłumu, nie znoszę takich masowych imprez. Kiedy w Stalowej było Lato z radiem to byłam na próbach, potem już siedziałam w domu.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 05, 2018 14:44 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Byłyśmy z Dorotą pod hutą, zdążyłyśmy przed burzą. Krajobraz księżycowy, tylko Jadzia zdecydowała się przyjść na jedzenie. Dla pozostałych zostawiłyśmy, ale czy przyjdą? Jutro będzie gorzej, bo będą prace budowlane.
Tak to wygląda dzisiaj.W tle "śmietnik", czyli firma, na terenie której mieszka Czaki.
Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sie 06, 2018 6:24 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Takich tłumów jak wczoraj to ja nigdy nie widziałam. Samochody były zaparkowane nawet na trawniku na moim podwórku. Fajnie, w Stalowej Woli nie ma wielu atrakcji, pogoda dopisała , nie lało, nie było burzy ludzie bawili się na błoniach znakomicie.
A ja będę jechała pod hutę z duszą na ramieniu, nie wiem, czy uda mi się nakarmić koty. Dzisiaj zdecydowanie chłodniej, chociaż tyle.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sie 06, 2018 8:14 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

ewar pisze:Nie :D . Mam psychozę tłumu, nie znoszę takich masowych imprez. Kiedy w Stalowej było Lato z radiem to byłam na próbach, potem już siedziałam w domu.



właczyłam dwójke na chwilę, zobaczyłam tłumy i przełączyłam na Homeland, zdecydowanie wole taka rozrywke
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72846
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 06, 2018 9:47 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

To też nie moja bajka, ale cieszę się, że tylu ludzi tam było, że dobrze się bawili.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sie 06, 2018 11:47 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Nic pod hutą dzisiaj nie robili. To kompletnie bez sensu, bo tylko koty przepłoszyli. Była tylko Jadzia.
Chyba będzie tak, że wszystko odrośnie i znowu będą wycinać, bo coś ma tam powstać i tak w kółko. Paranoja. Płacą ludziom za pracę, w sumie to kilka razy. Ja tego nie rozumiem.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sie 06, 2018 12:00 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

ewar pisze:Nic pod hutą dzisiaj nie robili. To kompletnie bez sensu, bo tylko koty przepłoszyli. Była tylko Jadzia.
Chyba będzie tak, że wszystko odrośnie i znowu będą wycinać, bo coś ma tam powstać i tak w kółko. Paranoja. Płacą ludziom za pracę, w sumie to kilka razy. Ja tego nie rozumiem.



zastanawiałam sie jak to będzie z karmieniem jak już zaczną te robotę, czy nie przepłosza bardziej kotów
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72846
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 06, 2018 12:44 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Bardziej już przepłoszyć nie mogli :evil: Tylko Jadzia przychodzi. Tak jak na zdjęciach widać ona przyjdzie i na trawnik, nie ma problemu. Szkoda mi tego ładnego czarnuszka, taki był zadowolony, że codziennie dostaje jeść. Może jeszcze się pojawi?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sie 06, 2018 14:19 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

ewar pisze:Bardziej już przepłoszyć nie mogli :evil: Tylko Jadzia przychodzi. Tak jak na zdjęciach widać ona przyjdzie i na trawnik, nie ma problemu. Szkoda mi tego ładnego czarnuszka, taki był zadowolony, że codziennie dostaje jeść. Może jeszcze się pojawi?


niech wróci :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72846
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości