Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.Jest Jadzia!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob mar 09, 2019 8:50 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze:Nie do końca tak jest. Raz tylko kupiłam nerki królicze, a wczoraj wątróbkę. W pobliskich sklepach wybór taki sobie. Zwykle kupuję we Fracu, bo wszystko świeże i można trafić na promocje. Oczywiście, że kotom bardziej smakuje antrykot niż gulaszowa wołowa dwójka, ale jest dwa razy droższy. Jak muszę to kupuję, bo Pusia je prawie wyłącznie wołowinę, mam na myśli mięso. Gotowe suche i mokre je, ale wołowinę wsuwa pięknie.Wczoraj jednak jadła tę króliczą wątróbkę z wielkim smakiem.



ja do mięsnego muszę jechać samochodem, w pobliskich małych delikatesach przywożą mięso tylko na koniec tygodnia i aż takiego wyboru nie ma :( , choć nieraz mają udka z kurczaka po 2,49 za kg
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 09, 2019 11:43 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Udka, skrzydełka i kości kulinarne są często w promocji. Mnie najbardziej interesuje wołowina. Chodzę do sklepu codziennie lub co drugi dzień, bo nie mrożę mięsa, moje koty wolą świeże.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 09, 2019 11:46 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze:Udka, skrzydełka i kości kulinarne są często w promocji. Mnie najbardziej interesuje wołowina. Chodzę do sklepu codziennie lub co drugi dzień, bo nie mrożę mięsa, moje koty wolą świeże.


moje też, choć ostatnio nawet zaczęły jeść odmrażaną, bo mam możliwość kupować świeżą i tanio , ale mało się nie da, więc biorę im kilogram i porcjuję
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 10, 2019 6:39 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Wczoraj wieczorem z zachwytem przyglądałam się jak Lucy bawi się motylkiem na druciku :lol: Nawet wchodziła za drzwi, wyglądała i raptem zza węgła atakowała owada. Znak, że czuje się lepiej, że oczka tak nie bolą. Potem Gabryś bawił się w polowanie. Super! Cieszę się bardzo, że kupiłam tę zabawkę.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 10, 2019 9:41 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze:Wczoraj wieczorem z zachwytem przyglądałam się jak Lucy bawi się motylkiem na druciku :lol: Nawet wchodziła za drzwi, wyglądała i raptem zza węgła atakowała owada. Znak, że czuje się lepiej, że oczka tak nie bolą. Potem Gabryś bawił się w polowanie. Super! Cieszę się bardzo, że kupiłam tę zabawkę.

:ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 10, 2019 10:03 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

A jak ta zabawka wygląda?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie mar 10, 2019 10:20 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

https://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawk ... cje/468749
Tylko moja jest z Rossmanna, kosztowała niecałe 20 zł. Ma dwa zapasowe motylki i nie ma wyłącznika czasowego, ale jest świetna. Kot może "upolować" motylka, ten drży, udaje prawdziwą zdobycz.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon mar 11, 2019 21:11 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Z mojego bloku z sąsiedniej klatki wyskoczyła z balkonu na pierwszym pietrze ruda persica. Balkon niezabezpieczony, kotka niewysterylizowana :evil: Dzisiaj padało, nawet sypał śnieg, jest zimno, wietrznie, w nocy będzie jeszcze gorzej.Żadne piwniczne okienko nie jest uchylone, pod balkonem ruchliwa ulica. Byłam, szukałam, ale nie widziałam jej. Biedna kotka :( Jutro rano też się przejdę po okolicy.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon mar 11, 2019 21:16 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Ehhh :twisted:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pon mar 11, 2019 21:28 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Zaczęło już mocno padać :(

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon mar 11, 2019 21:42 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Teraz sypie śnieg :placz: Jak taki delikatny kot sobie poradzi?

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon mar 11, 2019 21:43 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Szukają go?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Wto mar 12, 2019 6:41 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Podobno tak. Jednak jak wczoraj wieczorem łaziłam po okolicy to nikogo szukającego nie widziałam, ale w mieszkaniu było ciemno, więc może? Spotkałam znajomą, wyszła z psem na spacer, mieszka w domku po drugiej stronie ulicy, ma zwrócić uwagę na rudego persa. Płakać się chce.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 12, 2019 8:27 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

trzymamy kciuki mocno :ok: oby się znalazła. (w tym nieszczęściu dobrze, że tylko z pierwszego piętra 'spadła')
(my mamy wreszcie dobrze zabezpieczony ogródek, koty mogą wychodzić się bawić a ja mam święty spokój i nie muszę pilnować. Jaka to niewyobrażalna ulga)

Zilvana

 
Posty: 364
Od: Nie sty 20, 2013 17:33
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Wto mar 12, 2019 11:33 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Ja jej szukam, wszystkim znajomym i nieznajomym mówię o kotce, a nuż zauważą? Jest bardzo zimno, teraz też pada śnieg. Kotka ma kilka lat podobno, nie jest kociakiem, chcieli ją oddać w dobre ręce. Nie wiedziałam o tym.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości