Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.Jest Jadzia!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw sie 23, 2018 9:46 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

We wtorek ( Pusia) i dzisiaj (Gucia) zostawiłam 195 zł. w lecznicy :(
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 23, 2018 13:25 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Pod hutą tylko Jadzia mnie zaszczyciła swoją obecnością. Miałam mokrą Smillę, nie smakowała zbytnio :wink: Dałam saszetkę Winstona, liznęła parę razy, suchej też tylko troszkę i sobie poszła. Mięsa nie miałam, nie miałam czasu iść do sklepu przed hutą, bo byłam z Gucią w lecznicy.
Rudasek albo uciekł, albo został wyrzucony. To ten, którego podkarmiałam i którego zdjęcia wkleiłam. Mieszka pod chmurka, daleko od swojego domu, ale jeść dostaje. byłam dwa razy u jego opiekunów, nikogo w domu nie było, ale tam mieszka znajoma, ma ich zapytać o kota.
Młodej dziewczynie, która sprzedaje w kiosku ktoś wrzucił 3 miesięczną czarną kotkę i uciekł. Ma ją w domu, ale nie może zatrzymać, kotka dręczy jej świnkę morską. Zresztą warunki tam nie są najlepsze, łagodnie rzecz ujmując. Kotka śliczna, zdrowa, bez śladu pchełek, świerzbu i kk. Fundacja dziewczynę zbyła, oczywiście. Kotka była u weta, dziewczyna ma ją odbrobaczyć, a ja pójdę obfocić. Może się coś uda?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 23, 2018 14:50 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Jeżyk o imieniu Julek z działki Killathy już wypuszczony. Dostał domek i chyba uznał, że może być.
Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 23, 2018 18:12 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Horror co opisujesz. Tyle tej biedy wokoło, to się nigdy nie skonczy.

aga66

 
Posty: 6137
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt sie 24, 2018 6:15 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Niestety, ale tak jest. Nawet wszystkiego nie opisuję, bo i tak nie mogę wiele pomóc. Trochę ludzi mnie zna, liczy, że zajmę się wszystkimi bezdomnymi kotami, a przecież to niemożliwe.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 24, 2018 6:41 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Wydaje mi się, że im mniejsza aglomeracja tym gorzej. Choć w Warszawie jak patrzę na ludzi wokoło siebie i ich poglady na temat zwierząt to rozpacz mnie pgarnia. Ale plus taki, że w Warszawie są fundacje kocie i można liczyć na pomoc. Ja w pracy już kilkakrotnie miałam pomoc ze strony Dzielnicy, Jokota, czy Koterii przy sterylizacji kotów i chwała im za to bo nie wiem co by było.

aga66

 
Posty: 6137
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt sie 24, 2018 12:11 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Ale każdy medal ma dwie strony. W dużym mieście wiele osób liczy, że właśnie jest dużo ludzi i ktoś coś zrobi, ja nie muszę. Tak to też działa.
Dzisiaj nie ma mocnego słońca, ale okropna duchota. Teraz pod hutą jest barek takiej spółdzielni "Sami sobie". Prowadzą też catering i rozwożą jedzenie na wydziały. Ja wypijam szklankę soku, wczoraj była marchewka z pomarańczą, dzisiaj marchewka z jabłkiem. Świeżutkie to, pyszne, samo zdrowie.
Pod hutą nadal nic nie robią, znowu pewno zieleń odrośnie :wink: , ale co mnie to obchodzi? Jadzia była i Alibaba też. Jak zwykle Jadzia zjadła troszkę, Alibaba więcej niż troszkę, ale już miał dosyć i trochę zostawił. Trzeciego czarnego znowu nie było.
Opiekunów rudaska nie ma w domu, znajoma pilnuje, ja też tam podjeżdżam. Znajoma podejrzewa, że wyjechali na wczasy, ale ona trzyma rękę na pulsie. Biedne to rude, takie miłe, przylepne, śliczne.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 24, 2018 15:53 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Czarna mała kotka odrobaczona i obfocona. Jest okropna, naprawdę, ale może się trochę uspokoi. Podgryza ręce, drapie, próbuje uciekać, ale jest ładna. Taka czarna pantera. Ogólnie zdrowa, kuwetkowa. Ludzie fajni, ale nie mają żadnego doświadczenia z kotami, mieli psa, teraz mają świnkę morską, na którą kotka poluje, wsadza łapę do klatki i świnkę stresuje.
Rudzielec już u p.Izy. Słodziak z niego, jest też śliczny. Mam zdjęcia, ale powklejam wszystko wieczorem, teraz już nie mam siły.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 24, 2018 16:28 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Czarna kotka, którą dziewczynka nazwała Helcią.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 24, 2018 16:33 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

P.Iza mówi, że takiego kota jeszcze nie spotkała. Nie boi się niczego, ale jest bardzo spokojny. Tino go powąchał, żadnego najmniejszego przejawu zdenerwowania nie było ani ze strony Tino ani rudaska. Kot sobie zdrowo podjadł, potem wskoczył na fotel Tino, zwinął się w kłębuszek i śpi smacznie.
W torbie transportowej rudasek czekał chwilkę na p.Izę.
Obrazek Obrazek
I już u p.Izy
Obrazek Obrazek Obrazek
Pudło tekturowe też mu się spodobało
Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 24, 2018 18:37 Re: Huciane koty cz.V.t Nowy kot-rudas.

Chyba muszę się zmobilizować i zrobić kolejny bazarek .Rudas potrzebuje weterynaryjnej obsługi, czyli odrobaczenie, kastracja, szczepienie, testy. Ale odczułam ulgę, bo dzisiaj w nocy ma być burza, jak by ją przetrzymał pod krzaczkiem? :( Jego "opiekunowie" będą się w piekle smażyć i to w takim największym kotle. Wyjechali chyba na wczasy, zasłonili żaluzje, a kota "wyciepali", jak to niektórzy określają.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 25, 2018 6:49 Re: Huciane koty cz.V.t Nowy kot-rudas.

Nie przeklinam ale teraz muszę: skur......
Ewar i p. Iza- wielkie jesteście dziewczyny.

aga66

 
Posty: 6137
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob sie 25, 2018 7:53 Re: Huciane koty cz.V.t Nowy kot-rudas.

aga66 pisze:Nie przeklinam ale teraz muszę: skur......
Ewar i p. Iza- wielkie jesteście dziewczyny.

Ja też nie przeklinam ale. ..@@ nie życzę udanego urlopu
Nie mogę się z taką podłościa pogodzić. My odkąd mamy zwierzyniec dzielimy się opieka, nigdy nie zostały same na cały dzień i noc.
Ewa ty i Pani Iza jesteście aniołami :201494 :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 25, 2018 11:44 Re: Huciane koty cz.V.t Nowy kot-rudas.

Rudasek bardzo grzeczny, skorzystał z kuwetki, nie grymasi przy jedzeniu, lubi być brany na ręce. Koci ideał po prostu i jeszcze taki ładny.
Byłam pod hutą, Alibaba i Jadzia byli, nie miałam mięsa tylko puszkę Butcher`sa, Alibabie smakowało, Jadzi mniej. Ona trochę już wybrzydza. Dodałam saszetkę Winstona, trochę zjadła i sobie poszła. Czaki był chyba głodny, dałam mu psią tackę, ale co to jest dla dużego psa?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 25, 2018 14:43 Re: Huciane koty cz.V.t Nowy kot-rudas.

Chyba nie oddacie Rudaska tym pseudo "właścicielom" ?
Obrazek Obrazek ObrazekTymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

 
Posty: 1621
Od: Sob mar 27, 2010 15:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 182 gości