Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.Jest Jadzia!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw maja 03, 2018 17:02 Re: Huciane koty cz.V.

mir.ka pisze:podoba Ci sie taki zarośnięty ogródek?

A nie? Jasne, że tak :ok:
mir.ka pisze:dzielna kochana mamuśka :1luvu: :201461

W dodatku wszystkie są takie śliczne. To małe białe w kropki jest do zacałowania. Wchodzę na stronę schroniska i nie mogę się napatrzeć.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 03, 2018 17:03 Re: Huciane koty cz.V.

ewar pisze:
mir.ka pisze:podoba Ci sie taki zarośnięty ogródek?

A nie? Jasne, że tak :ok:
mir.ka pisze:dzielna kochana mamuśka :1luvu: :201461

W dodatku wszystkie są takie śliczne. To małe białe w kropki jest do zacałowania. Wchodzę na stronę schroniska i nie mogę się napatrzeć.



wszystkie śliczne
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 04, 2018 5:55 Re: Huciane koty cz.V.

Koleżanka znalazła na FB informację o trzech trisiach, kocich oseskach wyrzuconych w reklamówce do śmieci :( :evil: . Jest zawiadomienie do prokuratury. Mam nadzieję, że uda się złapać tego zwyrodnialca.
Znowu na terenie huty nie widziałyśmy żadnego kota. Po prostu nie wiem, gdzie one mogą być. Czaki był, ale nie chciał podejść do bramy, był pod budynkiem i tylko z daleka go widziałam i słyszałam jak szczeka. Jedzenie miałam, ale nie zostawiłam, bo był straszny upał, zepsułoby się od razu w pełnym słońcu.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 04, 2018 10:29 Re: Huciane koty cz.V.

Mam pewne wątpliwości, czy aby na pewno koty są mięsożercami :wink: Przyniosłam im tę biało-zieloną trawkę. Rzuciły się wszystkie, oprócz Pusi i jadły, jakby nic lepszego w życiu nie widziały.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 04, 2018 10:33 Re: Huciane koty cz.V.

ewar pisze:Mam pewne wątpliwości, czy aby na pewno koty są mięsożercami :wink: Przyniosłam im tę biało-zieloną trawkę. Rzuciły się wszystkie, oprócz Pusi i jadły, jakby nic lepszego w życiu nie widziały.


bo to chyba ulubiona trawa kotów :)


ale będzie sprzątanie :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 04, 2018 10:38 Re: Huciane koty cz.V.

Ostatnio tylko Benia troszkę zwymiotowała, reszta nic. Byłam zdziwiona. Na razie śpią i jest OK.
Chmurek, kot, którego reklamuję jako jedynaka :wink:
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 04, 2018 10:47 Re: Huciane koty cz.V.

ewar pisze:Ostatnio tylko Benia troszkę zwymiotowała, reszta nic. Byłam zdziwiona. Na razie śpią i jest OK.
Chmurek, kot, którego reklamuję jako jedynaka :wink:
Obrazek Obrazek


zachowanie typowe dla jedynaka :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 04, 2018 11:51 Re: Huciane koty cz.V.

Ale to naprawdę wyjątkowa sytuacja. Sama się zdziwiłam 8O Chmurek nie jest wylewny w stosunku do kotów, inicjatywa wychodzi od Piksela, który jest bardzo zgodny, zabawa jest na warunkach Chmurka.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob maja 05, 2018 18:44 Re: Huciane koty cz.V.

ewar pisze:Ostatnio tylko Benia troszkę zwymiotowała, reszta nic. Byłam zdziwiona. Na razie śpią i jest OK.
Chmurek, kot, którego reklamuję jako jedynaka :wink:
Obrazek Obrazek

Cudna fotka i jak Chmurek cudnie się przytula. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 06, 2018 15:22 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia!!!

Nie wiem, czy uda mi się uniknąć chaosu, bo ręce mi się trzęsą jeszcze i w ogóle jestem podminowana. Otóż, pojechałyśmy z Dorotą na teren huty. Żadnego kota nie było, psa też nie. Objechałyśmy kawał drogi, ale jeszcze raz podjechałyśmy pod hutę, Dorota chciała wybrać pieniądze z bankomatu. Ja mam w oczach kotowizor i zobaczyłam czarnego kota w gęstej trawie. Zakiciałam i to przybiegło. To była Jadzia!!!! Głodna bardzo. Dostała jeść, jadła łapczywie, ale sporo też zostawiła. Zrobiłam byle jakie zdjęcia, bo przede wszystkim trzeba było dać jej jeść.
Obrazek Obrazek
Jadzia musiała być straszliwie poraniona :placz: Cała szyjka w bliznach, dopiero porasta futerkiem. Jakoś się biedactwo wylizało. Myślę, że ona usłyszała dzwonek, kiedy byłyśmy tam pierwszy raz, ale nie zdążyła. Czekała aż wrócimy i się doczekała. Jutro jadę i cierpliwe będę czekać. Rano biegnę do sklepu po mięso, serca drobiowe, jej przysmak. Z jednej strony cieszę się, że jest, z drugiej płakać mi się chce na myśl, co ja spotkało. Na razie tyle. Proszę o kciuki, aby pojawiła się jutro.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 06, 2018 15:29 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia!!!

O Boże bidulka :cry:
Dobrze że się znalazła i przychodziła na jedzonko. Kciuki będę trzymać. :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 06, 2018 15:32 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia!!!

Trzymaj, trzymaj. Naprawdę jest biedna. Boję się nawet pomyśleć, jak musiała wyglądać :placz: Ale jest, żyje, blizny porosną futerkiem, a ja będę jeździć codziennie.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 06, 2018 15:41 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia!!!

ewar pisze:Nie wiem, czy uda mi się uniknąć chaosu, bo ręce mi się trzęsą jeszcze i w ogóle jestem podminowana. Otóż, pojechałyśmy z Dorotą na teren huty. Żadnego kota nie było, psa też nie. Objechałyśmy kawał drogi, ale jeszcze raz podjechałyśmy pod hutę, Dorota chciała wybrać pieniądze z bankomatu. Ja mam w oczach kotowizor i zobaczyłam czarnego kota w gęstej trawie. Zakiciałam i to przybiegło. To była Jadzia!!!! Głodna bardzo. Dostała jeść, jadła łapczywie, ale sporo też zostawiła. Zrobiłam byle jakie zdjęcia, bo przede wszystkim trzeba było dać jej jeść.
Obrazek Obrazek
Jadzia musiała być straszliwie poraniona :placz: Cała szyjka w bliznach, dopiero porasta futerkiem. Jakoś się biedactwo wylizało. Myślę, że ona usłyszała dzwonek, kiedy byłyśmy tam pierwszy raz, ale nie zdążyła. Czekała aż wrócimy i się doczekała. Jutro jadę i cierpliwe będę czekać. Rano biegnę do sklepu po mięso, serca drobiowe, jej przysmak. Z jednej strony cieszę się, że jest, z drugiej płakać mi się chce na myśl, co ja spotkało. Na razie tyle. Proszę o kciuki, aby pojawiła się jutro.


jest mnóstwo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
aż mi oczy zwilgotniały jak to przeczytałam :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 06, 2018 16:07 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia!!!

Na drugim zdjęciu widać fragment szyjki. Jest to sine, bo porasta futerkiem, są ślady zębów :cry: Dzisiaj chyba nie zasnę, ale najważniejsze, że jest, że żyje.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 06, 2018 16:26 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia!!!

i widać jaka biedna wygłodniała :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości