Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.Jest Jadzia!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro maja 16, 2018 10:19 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

Kot i koc są śliczne, ale Chmurkowi zdecydowanie najładniej na zielonym. Pod kolor oczek :D
Paskudna pogoda u nas, leje, jest zimno :( Tak, wiem, deszcz potrzebny bardzo, ale ja tak pod kątem jazdy pod hutę. Nie pojadę, nie ma sensu. Bardzo nie lubię jak nie mogę czegoś zaplanowanego zrobić z przyczyn ode mnie niezależnych :evil:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 16, 2018 10:21 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

ewar pisze:Kot i koc są śliczne, ale Chmurkowi zdecydowanie najładniej na zielonym. Pod kolor oczek :D
Paskudna pogoda u nas, leje, jest zimno :( Tak, wiem, deszcz potrzebny bardzo, ale ja tak pod kątem jazdy pod hutę. Nie pojadę, nie ma sensu. Bardzo nie lubię jak nie mogę czegoś zaplanowanego zrobić z przyczyn ode mnie niezależnych :evil:


a u mnie teraz słońce wyszło, choc od rana było pochmurnie, deszcz podobno ma padać po południu
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro maja 16, 2018 13:09 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

U nas wciąż pada i jest bardzo zimno.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 16, 2018 13:59 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

ewar pisze:U nas wciąż pada i jest bardzo zimno.



a u nas nadal deszczu brak :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro maja 16, 2018 14:37 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

u nas leje i jest lodowato, musiałam rozpalić w piecu :(
ser_Kociątko
 

Post » Śro maja 16, 2018 16:37 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

To już masz ciepło. A u mnie kaloryfery zimne :(

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 16, 2018 16:43 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

ojej :(

To jednak przewaga kominka w domku, że można napalić wtedy kiedy się chce
ser_Kociątko
 

Post » Śro maja 16, 2018 18:26 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

u mnie dzisiaj tez kominek grzeje , bo choć deszczu nadal brak to jest zimno :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 17, 2018 5:15 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

Na zewnątrz teraz 10 stopni, w ciągu dnia będzie kilka więcej, ale ma padać. Ciepła kurtka jest konieczna, niestety.
Koty już po śniadaniu, Lucy dostała steryd. Z tabletka nie ma większych problemów, ale kotka protestuje przy zakrapianiu oczek. Najwyraźniej ją to boli :( Ona nie udaje, nie histeryzuje. Jedno oczko zakrapiam bez problemu, przy drugim jest protest.
Dzisiaj podjadę pod hutę, może Jadzia się pojawi.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 17, 2018 16:04 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

Byłam, ale dopiero ok.15-ej, bo na chwilę przestało padać.Jadzia się nie zjawiła. Był Czaki. Dałam mu trochę psiej karmy. To miły pies, ale pozwalają mu włóczyć się po okolicy. Siostra go widziała z okien autobusu, kiedy biegł do lasku obok domku burasi. Pani od priorytetów m nie wierzy, kazała mi zrobić zdjęcie. Dzisiaj takie zrobiłam. nikogo nie było na terenie firmy-śmietnika.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 17, 2018 16:07 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

Ewa, nie obraź się, ale jedyne co mi się skojarzyło to tzw. obraz nędzy i rozpaczy... :roll: :(

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 17, 2018 16:08 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

:( mam takie samo skojarzenie
ser_Kociątko
 

Post » Czw maja 17, 2018 16:17 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

Czaki to miły pies, naprawdę. Żal mi go. On bardzo lubi ludzi, cieszy się, kiedy ktoś pojawia się na terenie śmietnika, merda ogonem, podskakuje..itd. Dzisiaj też mnie zapraszał, oczywiście podeszłam, dałam tackę z jedzeniem, wygłaskałam. Był posłuszny, bo kazałam mu iść "do domu" i posłuchał. To nie jego wina, że goni koty, to jest instynkt. Człowiek powinien myśleć. Czaki może wpaść pod samochód, popaść w konflikt z jakimś psem, bo tam mnóstwo ludzi spaceruje z psami. I co? Zapłaci za to pies :( Pomijam już warunki, w jakich mieszka. Lepsze to niż schronisko, ma ciepłą budę i dostaje jeść i to mnie powstrzymuje przed zgłoszeniem tego na policję.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 18, 2018 12:40 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

Niestety, Jadzi nie było :placz: A Czaki to jest de facto bezdomny pies, w dodatku zapchlony. Pani od priorytetów mi nie wierzyła, że biega wolno. Proszę. Nie miałam czasu jechać za nim i robić kolejne zdjęcia.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 18, 2018 19:57 Re: Huciane koty cz.V.Jest Jadzia????

Ręce opadają.... :(

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości