Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.Jest Jadzia!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 25, 2018 12:16 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Dość długo czekałam, ale Jadzia dzisiaj nie przyszła :(
Motka bardzo boi się kotów. To musi być jakaś trauma z przeszłości, bo nie ma najmniejszego powodu się ich bać. Na jedzenie przychodzi do kuchni, bardzo się domaga nałożenia do miseczki, ociera się o mnie i miaukoli. Zjada wszystko, żołądek ma wyjątkowo pojemny :wink: Nadal nie je suchej karmy, a mięso tylko wtedy, kiedy jest w misce z gotową mokrą karmą. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 25, 2018 17:46 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Byłam w lecznicy, chciałam kupić lekarstwa dla Lucy, ale moi weci zrobili sobie tygodniowy urlop. Chcę, aby Lucy była leczona u mojej wetki. Trudno, muszę poczekać.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 25, 2018 18:21 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Nie wiem czy już o tym pisałam, ale koty mojej siostry ( dachowce, przywiezione jako małe kotki ze wsi), nie jedzą w ogóle surowego mięsa, nawet nie tkną; kicia je wyłącznie suchą karmę, a Rudy mokrą. Oboje uwielbiają też udko kurczaka z rusztu.
Biedna Lucy :(

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 25, 2018 18:30 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

waanka pisze:Biedna Lucy :(

Naprawdę jest bardzo biedna :( Nieba bym jej przychyliła, ale nie mogę. To taka kochana kotka, lgnie do ludzi, śpi na mojej poduszce, pakuje się na kolana. Jest bardzo grzeczna, żadnych szaleństw, dużo śpi, uwielbia być na balkonie, trudno nawet ją stamtąd zabrać. Bardzo utyła po sterydach, to taki skutek uboczny.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 26, 2018 14:38 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Bardzo długo czekałam na Jadzię dzisiaj, ale łaskawie się zjawiła. Nie była bardzo głodna, mięso zjadła, ale mokrej tylko skubnęła odrobinę, suchą zlekceważyła i sobie poszła.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 27, 2018 10:34 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Rude niebieskookie cudo w Tarnobrzegu czeka na dom.
https://www.facebook.com/tschz.tarnobrz ... =3&theater

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 27, 2018 12:39 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

No, tym razem Jadzia na mnie czekała :ok: Coraz mniej je, dzisiaj tylko mięso i odrobinę mokrej karmy jej wystarczyło. Poszła sobie w krzaczki, tam widziałam, że się dokładnie myła. Wygląda nieźle, oby tak dalej.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 27, 2018 18:24 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Nakarmiłam dzisiaj 12 kotów domu, Jadzię, gołębie pod blokiem i psa sąsiadów :mrgreen: U mnie nic się nie marnuje. Motka przypięła się dosłownie do miski z gotowanym kurczakiem w rosole i nie odeszła, dopóki nie zobaczyła dna. Ona pęknie 8O . U mnie każdy kot lubi coś innego, to jest kłopotliwe, naprawdę. Zawsze muszę mieć koci szwedzki stół.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 28, 2018 13:40 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Jadzia była i dzisiaj :ok: Dostała serca drobiowe, smakowały jej. Liznęła trochę mokrej karmy i miała dosyć. Najwyraźniej już doszła do siebie, jest ciepło, nie potrzebuje się najadać na zapas.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 28, 2018 13:56 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

I niech tak zostanie :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 28, 2018 16:44 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Tak jest :ok:
Motka
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 28, 2018 16:47 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

ewar pisze:Tak jest :ok:
Motka
Obrazek Obrazek Obrazek

Śliczna :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 28, 2018 17:25 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Tak, jest ładniutka, ale jeszcze potrzebuje czasu, aby nabrać ciałka. Ma nieco dłuższe futerko. To bardzo spokojna, mądra kotka.
NITKA/KARINKA, waanka, dziękuję bardzo za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Jestem na forum persona non grata ? Kasowane są moje posty, niektóre zostały przywrócone, ale to nie o to chodzi. Nie bywam na wątkach politycznych, na Koci Łapci bardzo rzadko, piszę głównie na swoich wątkach, bo jest to dla mnie coś w rodzaju notesu, a jednak jestem osobą kontrowersyjną, wszczynającą awantury, muszę się nad sobą zastanowić.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 28, 2018 18:46 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

ewar pisze:Tak, jest ładniutka, ale jeszcze potrzebuje czasu, aby nabrać ciałka. Ma nieco dłuższe futerko. To bardzo spokojna, mądra kotka.
NITKA/KARINKA, waanka, dziękuję bardzo za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Jestem na forum persona non grata ? Kasowane są moje posty, niektóre zostały przywrócone, ale to nie o to chodzi. Nie bywam na wątkach politycznych, na Koci Łapci bardzo rzadko, piszę głównie na swoich wątkach, bo jest to dla mnie coś w rodzaju notesu, a jednak jestem osobą kontrowersyjną, wszczynającą awantury, muszę się nad sobą zastanowić.


CO? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 28, 2018 19:35 Re: Huciane koty cz.V.t Jadzia jest.Chmurek w domku.Motka

Wpadlam pomiziac futra, mile futra wszystkie :).

Ewar nie fochaj sie, zdarzylo sie cos, co raczej nie powinno, ale nie bedzie psuc sympatycznej atmosfery. Pieknie piszesz o kotach, dzielisz sie wiedza, doswiadczeniem, wnosisz same pozytywne emocje, wiec...
Ktos tak ladnie laurke ci napisal czy co?

FuterNiemyty

 
Posty: 3480
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości