Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.Jest Jadzia!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lut 22, 2019 7:00 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Musi to teraz strawić :)

Zilvana

 
Posty: 364
Od: Nie sty 20, 2013 17:33
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Pt lut 22, 2019 7:49 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Może i tak? Oby!
A tu kilka zdjęć z domku Teosia i Fendiego. Chłopcy mają koci raj. Zwracam uwagę na Fendiego na drzwiach. To nie są już takie zwariowane koty, dorosły, są ciachnięte, a mimo wszystko nadal jednak szalone. Możecie sobie wyobrazić, co było u mnie, kiedy cała trójka wariowała.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lut 22, 2019 11:03 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze:Może i tak? Oby!
A tu kilka zdjęć z domku Teosia i Fendiego. Chłopcy mają koci raj. Zwracam uwagę na Fendiego na drzwiach. To nie są już takie zwariowane koty, dorosły, są ciachnięte, a mimo wszystko nadal jednak szalone. Możecie sobie wyobrazić, co było u mnie, kiedy cała trójka wariowała.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Faktycznie maja raj.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 22, 2019 11:41 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Dostalam też wieści i zdjęcia Motki. Super, naprawdę. Kotka odżyła, rozruszała się, a dwie małe Duże są kotką zauroczone. To była bardzo przemyślana adopcja, nie zabawka dla dzieci, ale nowy członek rodziny i związane z tym obowiązki również.
Gucia nie czuje się dobrze. Wczoraj jadła jak jamochłon, a dzisiaj zupełnie nie ma apetytu. Dzwoniłam do lecznicy, wetka mnie uspokajała, że należy poczekać. Taka reakcja może być po wczorajszym przejedzeniu się.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lut 22, 2019 12:18 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Zdjęcie Fendiego na drzwiach, przerasta moje wyobrażenia o kocich umiejętnościach 8O 8O :lol:
Mocne kciuki za Gucię :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 22, 2019 12:41 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

waanka pisze:Zdjęcie Fendiego na drzwiach, przerasta moje wyobrażenia o kocich umiejętnościach 8O 8O :lol:

To naprawdę nic w porównaniu do tego, co cała trójka u mnie wyprawiała. Najgorsze było ściągnie ich spod sufitu balkonu. Nie tylko wspinały się po siatce, ale i potrafiły po ścianie. Słabo mi się robiło, słowo daję. Bywało i tak, że jedno wisiało na firance, drugie z drugiej strony i tak się huśtały. Ile razy musiałam wieszać zasłony i firanki, bo żabki w karniszu są słabe to już nie policzę. Teraz też Stella lubi wskoczyć na szafę. Fakt, obok jest kanapa, więc skok to jakieś 1,50 m, ale to dla niej żaden wysiłek.
Ostatnio edytowano Sob lut 23, 2019 18:00 przez ewar, łącznie edytowano 1 raz

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 23, 2019 7:47 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Ziąb dzisiaj okrutny, chociaż świeci słońce i koty chciałyby wyjść na balkon. Niestety, nie mogą :( Przewietrzyły się tylko przy oknie z moskitierą.
Gucia nareszcie coś zjadła :ok: Nie wiem, czy była w kuwecie, ale już jakby lepiej się czuła. Naprawdę mam dosyć biegania do lecznicy, przydałoby się kilka tygodni przerwy. Niestety, nie da się.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 24, 2019 7:14 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Gucia ma się dobrze ( odpukać!!!), je normalnie, nie wymiotuje. Dostaje hepatiale i antybiotyk, mam nadzieję, że to pomaga.
Dzisiaj podjadę pod hutę, ale naprawdę już wielkiej nadziei nie mam :( Z jednej strony to dobrze, że tam nie pojawiają się już nowe koty, że od lat nie było żadnych kociąt, sterylizacja zrobiła swoje, ale przykro, że stali mieszkańcy znikają. Tyle lat tam jeździłam, tak ciężko było na początku, powolutku wszystko się zaczęło układać i raptem... Z p.Izą ogarnęłyśmy najbliższą okolicę, nie ma już żadnego bezdomnego kota, wszystkie w domach. Do karmienia pozostały gołębie i kawki. Nie, nie karmimy ich, robi to starszy pan, ale on, jak większość ludzi nie pomyśli o wodzie. Ptaki cierpią z pragnienia. Często próbują dzióbkami rozbić lód i dostać się do wody. Codziennie im daję świeżą, rano oczywiście. Całe stado wtedy przydreptuje. W upały oczywiście dolewam kilka razy, bo i jakiś pies się załapie.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 24, 2019 7:44 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze:Może i tak? Oby!
A tu kilka zdjęć z domku Teosia i Fendiego. Chłopcy mają koci raj. Zwracam uwagę na Fendiego na drzwiach. To nie są już takie zwariowane koty, dorosły, są ciachnięte, a mimo wszystko nadal jednak szalone. Możecie sobie wyobrazić, co było u mnie, kiedy cała trójka wariowała.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



jaki wypasony drapak mają
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 24, 2019 8:12 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

One mają trzy drapaki, oprócz tego jeden tekturowy specjalnie dla Teosia. W domu pojawiło się też pudło tekturowe, kiedy Duzi dowiedzieli się, że Teoś uwielbia właśnie pudła. U p.Izy drapaka nie miał, nie umiał z niego korzystać, ale już się ponoć nauczył. Domek bardzo się postarał, naprawdę.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 24, 2019 9:53 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze:One mają trzy drapaki, oprócz tego jeden tekturowy specjalnie dla Teosia. W domu pojawiło się też pudło tekturowe, kiedy Duzi dowiedzieli się, że Teoś uwielbia właśnie pudła. U p.Izy drapaka nie miał, nie umiał z niego korzystać, ale już się ponoć nauczył. Domek bardzo się postarał, naprawdę.

Takie udane adopcje bardzo nas cieszą i przywracają wiarę w czlowieka :1luvu:
Na Fb czytam o nieudanych adopcjach o wyrzucanych zwierzętach i mam brzydkie myśli.... @@@@
Za więcej takich cudownych domków :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 24, 2019 13:05 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

No, no, Fendi akrobata i ma wspaniałe futerko, jak mój Pako. A Teoś jaki grubiutki :wink: Super ten domek im znalazłaś.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie lut 24, 2019 14:54 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

To domek zakochał się w Teosiu. Chciał jeszcze drugiego kotka, wybór padł na szylcię z DT z Warszawy. Byłam bardzo "za", bo przecież nie tylko moje koty zasługują na dobre domki. Po wizycie w DT jakoś się zniechęcili, bo trochę ogłoszenie mijało się z rzeczywistością i poprosili o kota ode mnie. Jakiegokolwiek. Zdecydowałam się na pięknego Fendiego, domek fajny, niech ma dwie kocie piękności, a Fendi balkon, bo uwielbia na nim przebywać.
Wróciłam spod huty ze złamanym sercem :( Kotów nie ma, Czaki głodny, dałam mu 400g puszkę, zjadł łapczywie. Domek burasi zburzony :( , jakoś bardzo mnie to zabolało. Ogrodzenie prawie w całości już usunięte, chyba wykarczują lasek. Zbierałam tam maślaki. Co chwilę jakiś zielony teren musi zniknąć, zostanie beton i styropian. W większości zabytkowych w końcu bloków ( art deco) usunięto cegłę klinkierową i zastąpiono ją płytkami łazienkowymi. Oczywiście bloki z cegły pokryto styropianem. Ktoś kiedyś odpowie za takie barbarzyństwo. Stalowa Wola kiedyś pachniała żywicą, wszędzie rosły sosny, bo to było na skraju Puszczy Sandomierskiej. Teraz śmierdzi, pomiary wskazują na katastrofalny stan powietrza, gorszy niż w Krakowie.Wyżaliłam się.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 25, 2019 7:02 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

Świetna zabawka
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 25, 2019 7:52 Re: Huciane koty cz.V. Rudy Teoś i Fendi w DS-ie.

ewar pisze:To domek zakochał się w Teosiu. Chciał jeszcze drugiego kotka, wybór padł na szylcię z DT z Warszawy. Byłam bardzo "za", bo przecież nie tylko moje koty zasługują na dobre domki. Po wizycie w DT jakoś się zniechęcili, bo trochę ogłoszenie mijało się z rzeczywistością i poprosili o kota ode mnie. Jakiegokolwiek. Zdecydowałam się na pięknego Fendiego, domek fajny, niech ma dwie kocie piękności, a Fendi balkon, bo uwielbia na nim przebywać.
Wróciłam spod huty ze złamanym sercem :( Kotów nie ma, Czaki głodny, dałam mu 400g puszkę, zjadł łapczywie. Domek burasi zburzony :( , jakoś bardzo mnie to zabolało. Ogrodzenie prawie w całości już usunięte, chyba wykarczują lasek. Zbierałam tam maślaki. Co chwilę jakiś zielony teren musi zniknąć, zostanie beton i styropian. W większości zabytkowych w końcu bloków ( art deco) usunięto cegłę klinkierową i zastąpiono ją płytkami łazienkowymi. Oczywiście bloki z cegły pokryto styropianem. Ktoś kiedyś odpowie za takie barbarzyństwo. Stalowa Wola kiedyś pachniała żywicą, wszędzie rosły sosny, bo to było na skraju Puszczy Sandomierskiej. Teraz śmierdzi, pomiary wskazują na katastrofalny stan powietrza, gorszy niż w Krakowie.Wyżaliłam się.


na osiedlu mieszkaniowym obok mnie jesienia spóldzielnia poobcinała prawie wszystkie krzaki, były takie miejsca, gdzie ktos dokarmiał ptaki, a teraz nawet nie miały gdzie się schować zimą :(
u mnie w ogródku ptaki lubią chować się w dość duzym ostrokrzewie i czekać na jedzenie, oczywiście dostaja codziennie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: muza_51 i 71 gości