Kochający dom dla srebrnego rezolutnego Józia

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie lut 25, 2018 12:00 Kochający dom dla srebrnego rezolutnego Józia

Szukam domu dla pięknego, 9miesięcznego kota Józka.
Kocurek jest srebrny pręgowany z białymi znaczeniami i jest niesamowicie towarzyski.
Został wzięty z gospodarstwa od osoby, która chciała go utopić gdy był małym kociątkiem. Nie wpłynęło to na jego charakter, jest bardzo ufny w stosunku do człowieka, podchodzi zainteresowany nawet do obcych ludzi czekającaż go pogłaszczą. Czując na sobie dotyk od razu się rozluźnia i można go ułożyć w dowolnej pozycji, a on będzie
zadowolony, wystarczy głaskać. Lubi też leżeć na plecach obserwując otoczenie.
Interesuje go wszystko, co się dzieje w domu, asystuje przy każdej czynności włączając w to prysznic :-) Jest niezwykle uroczy, łagodny i kochany, lubi siedzieć na kolanach i spać w łóżku.
Kotek jest aktywny, pojętny i uwielbia smakołyczki, więc dość szybko nauczyłam go paru sztuczek, aportować, siadać na zawołanie, teraz uczymy się podawać łapę. Na imię reaguje bezbłędnie, już po pierwszej sylabie biegnie do wołającego i kręci ósemki pod nogami licząc na nagrodę.

Dla formalności:
- jest po kastracji
- korzysta idealnie z kuwety
- ma komplet szczepień
- FIV/Felv ujemne
- odrobaczony niedawno

Kocurek wychowywał się w mieszkaniu razem z moją 14letnią kotką, niestety ostatnio zostało u niej zdiagnozowane zwyrodnienie stawów
związane z wiekiem, widać że unika skoków i nadmiernego ruchu. Młody za to lubi dokazywać, biegać, bawić się i często dostaje małpiego rozumu gdy otoczenie wydaje mu się zbyt statyczne.

Dlatego muszę znaleźć mu nowy bezpieczny kochający dom, najlepiej z drugim młodym kotem, będą się świetnie dogadywać. Nie chciałabym, żeby trafił do domu z dziećmi, bo jest zbyt ufny i nie potrafiłby się obronić.
Najlepiej żeby miał też zachowaną dietę, bo zle reaguje na nowe karmy. Obecnie je mokrą Animondę Carny (wołowina/wołowina z sercami) i przegryza suchą VetLife Gastrointestinal.
Dołączam pare filmików z Józkiem na jego kanale youtube :-)
https://www.youtube.com/watch?v=AZEwxFx6ME8

więcej zdjęć tutaj: https://www.olx.pl/oferta/uroczy-kocure ... sjXqp.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek

JóziowaPaniiii

 
Posty: 6
Od: Nie lut 25, 2018 11:49

Post » Nie lut 25, 2018 16:35 Re: Kochający dom dla srebrnego rezolutnego Józia

podałam link do ogłoszenia Józia fajnemu (wydaje się, ale do sprawdzenia, osiatkowany, do kotki) domkowi :ok:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lut 25, 2018 16:44 Re: Kochający dom dla srebrnego rezolutnego Józia

Dziękujemy serdecznie :ok:

JóziowaPaniiii

 
Posty: 6
Od: Nie lut 25, 2018 11:49

Post » Nie lut 25, 2018 17:11 Re: Kochający dom dla srebrnego rezolutnego Józia

Pani już do Ciebie napisała, odpowiedz jej, bo się denerwuje, że nie dostałaś wiadomości :wink:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lut 25, 2018 17:31 Re: Kochający dom dla srebrnego rezolutnego Józia

Kotek znalazł już swój dom? Niestety nie jestem w stanie go przygarnąć, ale ciekawi mnie jego historia.

kamil1986

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Od: Nie lut 11, 2018 18:57

Post » Nie lut 25, 2018 18:10 Re: Kochający dom dla srebrnego rezolutnego Józia

Odpisałam chętnej pani z Nowego Sącza, dziękuję @zuzia96, porozmawiam mam na dzieję z panią telefonicznie jeśli jest zainteresowana Józiem

JóziowaPaniiii

 
Posty: 6
Od: Nie lut 25, 2018 11:49

Post » Nie lut 25, 2018 18:25 Re: Kochający dom dla srebrnego rezolutnego Józia

@kamil1986
Nie, chętne osoby dopiero się zaczynają zgłaszać. Chciałabym też wybrać dla niego najlepszy dom, więc nie oddam go pierwszej osobie, która napisze :-) najlepiej jakby zamieszkał w Warszawie
Historia Józia jest taka, że turyści zaciekawili się, co piszczącego niesie w worku pan idący polem i w jakim celu. Był to Józio z bratem, oba kotki zostały przyniesione do weterynarza, stamtąd jedna sztuka trafiła do mnie.

Ta bardziej roszczeniowa sztuka :-) "Szybciej człowiek, sam tego nie sprzątnę! "

Obrazek

JóziowaPaniiii

 
Posty: 6
Od: Nie lut 25, 2018 11:49

Post » Pon lut 26, 2018 15:35 Re: Kochający dom dla srebrnego rezolutnego Józia

Jest wspaniały, obejrzałam i filmik i zdjęcia na olx :)

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości