OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 25, 2018 8:54 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

hutek pisze:Juz myslalem ze z maluchami ok. Paskudny ten KK

Z pozostałą czwórką jest w miarę ok. Dobrze reagują na leki. Ale "takie" sprawy nigdy nie są łatwe. Szczególnie jak jest grupa maluszków i wirus ma okazję mnożyć się. Zawsze jest w rodzeństwie jakis słabszy maaluszek, gorzej reagujący na leczenie. Bardziej opormy na leki. Jest lepiej by za kilka dni znów się pogorszyło. Uzi do tego stresuje się mocno zabiegami przy sobie więc to też nie pomaga. Martwi mnie ta ropka i to zrastanie się powiek. Tak ja to widzę ale ja nie jestem specjalistką. U niego jakby wszystko przyspieszyło. Martwię się.
Je, bawi się, płoszy jak zwykle, walczy podczas kucia... Jest konkretny wagowo i wzrostowo. Czyli normalnie. A oczko go chyba dziś boli.
Nie lubię tymczasować dzieci.

Marzenia11 pisze:Zmiana pogody. Drastyczne wręcz skoki i spadki temperatur. Przeciagi.
...

A to to też. Mila się smarka. I Tami. Siedzenie w oknie swoje robi.
One też mają wyjście na parapet. Często tam dulczą Może i przewiało.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 25, 2018 13:39 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za zdrowie i samopoczucie Twoje i kotełków :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto cze 26, 2018 7:59 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Maluszki są u nas miesiąc. Tyle się różnych historii zadziało. Patrzę na nie i patrzę i ciagle się boję. Dziś takie nie z apetytem się pojawiły rano w przedpokoju. Rzyga znalazłam. Kulturalny, w żwir zrobiony. Wczorajsza kolacja nie była wylizana. Jakieś kichanie Ulisia moje stopy zakropelkowało. U-Boocik jakby cieplejszy. Schudł czy wyrósł bo tyłeczek chudszy jakby był? Zważę go po południu. Uzi też dziwnawy. Szukam dziury w całym ,mam nadzieję. Tyle się trafiło im nieszczęść. Mają zakrytą kuwetkę i pięknie w nią leją. I nie tylko. Dziś zabrałam miskę. Wyrosły z niej.

Szabuś paszczę leczy. W nagrodę dostał surowe miesko, za którym przepada. Malce nie chcą. Nie smakuje im ten rzut? On wylizał do czysta.
Mila śpi z nami wtulona w plecy. Mruczy i mruczy. Co nie oznacza w jej przypadku zadowolenia. Tylko złe samopoczucie.
Myślę, że radość otwartych okien im wyłazi.
Koty jakby nawykły do malców. To znaczy do terroru. Jak one wybiegają ze wieźnia to nie pchają się już na korytarze i kuchnie :mrgreen: Tylko grzecznie w pokoju miejsca zajmują i na miski zerkają. Mogą spokojnie zjeść. Sygnałem jest moje sprzątanie i wycie potępieńców. Właściwie to biedne są. Piątka gówniarstwa zawitała a cały dom na głowie stanął.

Wiecie, jestem zmęczona psychicznie. Mam nerwy jak postronki. Nic tylko wypatruję zmian, chorób, wymiocin, kupali byle jakich, błysku w oku sugerującego gorączkę ...Nawet miziatość U-Boocika i reszty czasem mnie deprymuje. Bo może źle się czuje i dlatego tak się zachowuje...kołacze gdzieś w tyle łepetyny mojej.

Dziś rano przyszła ich mamunia na śniadanie. Jakby deczko zaokrągliła się. Zimno jest, muchy pochowały się to mogłam zostawić więcej jedzenia. Rudzia na straży stoi ale mamcia doskonale daje sobie radę z nią. Dobrze, że nie ma upałó. Koty mniej się męczą i brzuszki są pełniejsze.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 26, 2018 20:36 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Testerzy waankowej przesyłki :wink:
Aniu, dzięki :1luvu:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 26, 2018 20:49 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Za zdrowie maluchów :ok: :ok: :ok: :ok: i pozostałych :ok: :ok: :ok: :ok:

Ja też mam w domu szpital, Dyzio roczy tymczas (zresztą zaszczepiony :roll: ) zraził się wirusówką od małej znajdy Matyldy.
Do tego pojawił się ropień na łapie u Natalki (co pewień okres, szczególnie w czasie upałów ma taki nawrót choroby i tak na dobrą sprawę nie wiadomo dlaczego) , u Malwisi odezwała się infekcja pęcherza , a najstarszy Maksiu olewa całą chałupę bo ma struwity. Zwariować idzie z tymi chorobami :strach:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto cze 26, 2018 21:19 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Ciekawskie maleńtasy :1luvu:
Niech jedzą i niech będą zdrowe :ok: :ok: :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 27, 2018 9:30 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Jak zdrowie? :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 27, 2018 11:56 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Takie sobie.
Jakby U-Boocik miał katarek.
Zaraz ja idę do swojego więc tak nerwowo deczko jest. Nie wiem czy jest sens. Jakbym w marazm wpadła.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 27, 2018 12:39 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Sens jest zawsze. Póki życia . Warto by było jak najlepsze.. trochę lepsze.. :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 27, 2018 19:28 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Dziś mam lękowy dzionek.
Nie podoba mi się U-Bootek. Schudł choć waga pokazuje przyrost. Szczur się z niego zrobił z wystającymi oczkami. On w ogóle miał inną sylwetkę niż rodzeństwo i bardzo urósł. Tyłek ma chudy a głowinę obciągniętą skórą. Ma prawo być szkieletorem. Nie pierwszy i nie ostatni. Ale. Zawsze jest jakieś ale.
Jest często bardziej ciepły. Tak mi się wydaje. Nie udało mi się zmierzyć temperatury. Tak tyłek zacisnął. Oczy na pewno go bolą i ma prawo do gorączki. Bawi się, ma apetyt, tuli ... ale obudził mój lęk.
Najgorzej to mieć wyobraźnię.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 27, 2018 19:34 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem :?
A czy one dostają ten Fosprenil?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro cze 27, 2018 19:50 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

tabo10 pisze:Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem :?
A czy one dostają ten Fosprenil?

Tak, wszystkie.
Z powodu mojej wizyty u ortopedy na jutro jest okulista zaplanowany.

To taki strach ,że gula w gardle stoi. Oddychać nie można. Tyle nieszczęść się widziało. Kilka odchowanych futer pożegnałam... A może to tylko wyobraźnia. Gdyby nie stan oczu to po prostu bym powiedziała ,że wyrósł na gryzonia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 28, 2018 4:52 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

Pochmurno. Jesteśmy na nogach od czwartej. Malce poszły spać. Nareszcie. Ja idę włos myć i tapirzyć się.
U-Boocik miał zaognione prawe oczko. Uzi "normalnie" prawe. Wszyscy mało zjedli. Mówię tutaj o dzieciskach. Bo starszaki pochłonęły 10 saszetek.
Ranek ciemny , aż na godzinę zerknęłam gdy do kuchni trafiłam. Wszelcy piewcy dziobowi zamknęli paszczęki gdy deszcz pada. Cisza w ten ciemnawy świt jest. Smutne. Tylko ja muszę czynić poranne honory,gdy gady sobie śpią jeszcze.
Zamówiłam dodatkowy Fosrprenil i coś tam jeszcze. Oby pomogło.
Jestem zmęczona. Już. A to dopiero początek.
Uczynienie się rankiem tak marnym, na podstarzałe bóstwo, będzie cudem wielkim. :placz: Jeszcze muszę się upchać w coś co ubiorem zwą.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 28, 2018 8:43 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

MatkoCiuchowa , pokarałaś mnie totalnie głupotą. Wcisłam na się taką spódnicę chudą ,że by ją obciągnąć na przyzwoitą długość ,żylaków dostałam prawie na rączkach mych słabych. Umordowałam się setnie. Ale udało się. Tyle ile trzeba materiału jest na przyzwoitej długości. Nawet suwaka sem dopnęłam i guzik zapłam. :mrgreen: Czekam aż wystrzeli :strach: Ciężko siedzi się. Nie mam jak oddychać. Grozi niedotlenieniem taki ciuch nawleczony na ciało. Opona ochronna z takim trudem wyjedzona, żołądek mi uciska , co prawie na serce się przemieścił. Kości biodrowe bolą mnie deczko mimo ,że sporą poduszkę tłuszczu mają ku ochronie. A może właśnie przez nią bardziej cierpię :placz: Ale warto było. :smokin: Z lustra zerknęła na mnie laska z której zejszło powietrze. A tyłek opięty dżinsem sterczy jak u Cznifer Lopezki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 28, 2018 8:57 Re: OTW18- malce...oczy takie se:(fotki 39,41,42,43,46

No nie mogę :20145

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 33 gości