OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob maja 12, 2018 20:29 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Odwiedziłam dzisiaj Asię i fociłam Szabo.
Słodki kotek, od razu chętny do zaprzyjaźniania z człowiekiem.
A do kotów się nie garnie i woli siedzieć sam w pokoiku.
Obrazek

Link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/UtWAtnRf4ZCUu1Tq2

I Ministerstwo Dziwnych Min. :wink:

Obrazek
Abiś
Link: https://goo.gl/photos/PpBPc4rmJz1HUi1M7
Obrazek
Oczy
Obrazek
Milka
Obrazek
Żwirek

Asiu dzięki za spotkanie i pyszny obiad. :1luvu:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob maja 12, 2018 20:54 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

To my dziękujemy :201494
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 12, 2018 22:55 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Ale śmieszne ząbki
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)


Post » Nie maja 13, 2018 16:10 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

Szalony Kot pisze:Piękny jest Szabuś <3

Tak, Szabuś jest piękny. Zgrabniusi, cieniowany. Drobny z delikatnymi łapkami. Mordkę ma ciemniejszą niż reszta ciała. Jakby kolor rozjaśniał się do ogona. Taki szczurzyk deczko. Najjaśniejszy ma brzuś. Lubi go pokazywać przy głaskaniu.
Domku nam szybko trzeba. On nie lubi kotów. Nie walczy, nie prycha. Po prostu woli być z dala. Przez to jest z dala od nas.Nie jest nachalny w czułościach. Ale lubi by ludź trzymał się obok. By w każdej chwili podejść i otrzeć się. To może być jajko-niespodzianka. Bo czuję ,że pod skórą Szabuś ma wiele atutów. Niech no tylko rozkręci się.
Janusz woła na niego Grafiś i o dziwo kot reaguje. Lubi facetów.
Dałam ogłoszenie. Może ktoś, coś...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 13, 2018 16:49 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

Potrzymam kciuki za dom. :ok:

Zainspirowana twoimi wczorajszymi cannelloni, zrobiłam dziś lasagnię z brokułami, szparagami i pomidorami.
Pod beszamelem.
Siedzi w piekarniku. Obrazek
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie maja 13, 2018 16:56 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

mimbla64 pisze:Potrzymam kciuki za dom. :ok:

Zainspirowana twoimi wczorajszymi cannelloni, zrobiłam dziś lasagnię z brokułami, szparagami i pomidorami.
Pod beszamelem.
Siedzi w piekarniku. Obrazek

Będzie pyszne :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 13, 2018 17:01 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

Już pachnie. :D


Tomiłek mnie wczoraj zaszczycił.
Raczył się bawić, ale dotknąć kotka, to oczywiście nie.
Pysio ma bardzo fajne, taki misiu jest.
Obrazek

Obrazek

Link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/s9UNjXzjmMx8D8Qy9
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie maja 13, 2018 20:28 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

mimbla64 pisze:P

Zainspirowana twoimi wczorajszymi cannelloni...


8O
Matko jedyna nawet nie wiedziałam, że zwykły makaron z mięsem napakowanym w środek +sos pomidorowy i ser , zapieczone , to taka wykwintna w nazwie potrawa :wink:
To tak jak z kluskami francuskimi. Całe życie gęste bardzo ciasto na kładłam łyżką na wrzątek by zeżreć z mięsem,sosem, serem, odsmażyć na patelni. Oglądając jakiś program dowiedziałam się ,że szykuję wykwintne kluseczki francuskie :mrgreen:

Foty cudne. Dzięki :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon maja 14, 2018 15:00 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

Robi się zimno. Wiatr wieje taki sobie. Niech popada deczko bo strasznie sucho jest. Niedzielny poranek przywitał mnie zapachem spalenizny i smugą dymu przygnaitanego do ziemi. Cała chmura ciągnęłą się nad blokowiskiem. Nie było jak oddychać. Obeszłam włości sąsiednie ale nic się nie paliło. Z dala usłyszałam wycie aut strażackich. Dziś wiem ,że wiele kilometrów od nas palił się las. Musiał nieźle być objęty płomieniami skoro aż do nas doszło. Ludzie wypalaja trawy. Idą do lasu z petem rzucanym w dal. Robią sobie ogniska. Wyrzucają butelki. A potem przyroda niszczeje. Cierpią rośliny i zwierzęta. Moje dzikunki były niespokojne. Taki dym nie wróży nic dobrego. One o ty wiedzą.
Niech popada. Przygniecie do ziemi wszelkie pyłki. Muszki co żrą namiętnie me umrdowane wałki zwane ciałkiem. Ileż trzeba siły woli by nie zdrapać z siebie swędzącą skórę. Najgorsze są te co to do ucha chcą szeptać i w nie włażą. :mrgreen: Przeszkadzają kotom. Całe tabuny unoszą się nad nimi. Może przegoni deszcz i te wstrętne muchy. Dla nich pełna kocia miska to porodówka.
Niech spadnie deszcz. Da życie roślinom. Omyje je z pyłu. Nawodni ziemie co aż trzeszczy pod stopami.
W lesie do miejsca gdzie stawiam wodę stworki ścieżkę udeptały już. Ptaki też ciągle sie kręcą. Co dziwne znajduję w niej różne rzeczy. Podejrzewam, ba!mam pewnosć, że to wrony i sroki działają. Wyobraźcie sobie ,że znajduje tam namoczony chleb czy inne okruchy. Muszą sobie przynosić i wrzucać celem zeżarcia. Ja tam pieczywa nie wysypuję. Za to w okolicy pełno tego "dobra" się wala.
Wczoraj podlałam usychające, przy śmietnikowe tujki. Widać jak im źle się dzieje. Deczko wody może je uratuje przed umarciem. Pani co szła wyrzucic odpady aż zachłysnęła się z podziwu. Pochwaliła nawet moją osobę. Usłyszałam ,że nareszcie ktoś zlitował się nad krzewami bo źle już wyglądają. Ona juz patrzeć nie mogła. Usłyszałam ,że zaliczyłam dobry uczynek. I w niebie zostanie mi to policzone.
Chrzanić niebo kobieto. Jak to takie ważne to każdy może dobry uczynek zrobić i tam trafić. Wiaderko wody tylko potrzebne. No, niech będzie dwa. :placz: Zmilczałam. Przełknęłam.
Mam dość. Ptaków miska pusta przewala się od drzewa do drzewa. Wypiły? Nie, ktoś celowo przewrócił. Kran pod nosem jest. 5 meterkó tylko trzeba pokonać. Nikt nie napełni. No prawie nikt. Najlepiej by ubić wszystko co lata, chodzi, szczeka, kopie ... Wszystko co żyje a nie jest "człowiekiem".
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto maja 15, 2018 6:33 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

Na człowieka też niektórzy mają zakusy. :twisted:

Pozostał Angel. Zaciekawiony wychynął na chwilę ze swojego pokoju.
Obrazek

Obrazek
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto maja 15, 2018 7:47 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

Chyba się bal troszkę
Śliczny :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto maja 15, 2018 8:16 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

Angel to wypłoch. Kocha Dankę najbardziej. Z nią sobie gada. Z nią lubi siedzieć. Jej tylko słucha. Chowany u nas od 6-tego tygodnia życia nigdy nie wychował się na miziaka. Biega jak hiena. Miaukoli jak dziewica przy mutacji. Skubie jedzenie zębem i z obrzydzeniem. Je i je i je... Strasznie wolno to mu idzie. Leje radośnie ,nie koniecznie w kuwecie. Zdrapał nam drzwi wszelkie. Córki najbardziej. Jej pokój to azyl. Więc rzuca się na nie podejmując próby forsowania. Wydrapania przejścia. Zresztą Angel zawsze jest nie po tej stronie. Nie kocha tłoku. Ludzkiego i kociego. Zaprzyjaźniony był z Tigerem, który nauczył go manier. Czasem dość brutalnie. Po jego śmierci nie uznaje innych kotów. Zagorzały jedynak. Choć inne sierściuchy aż tak mu nie zawadzają. Pod warunkiem,że nie wchodzą mu pod łapę. To taki podstępny sukinsynek. Który potrafi zaatakować kota innego ale tylko wtedy gdy ten nie widzi. Lub jest słabszy. Jak Angel jakiegoś napastuje, ma odwagę często to robić to oznacza jedno. Biegniemy do weta na badania. Ma dziwną sierść. Z gęstym podszerstkiem. Tenże puch nie zna słowa "grawitacja" i fruwa wszędzie. Klejąc się do wszystkiego. Córka jest na niego uczulona. Tylko na Angela futro ma objawy typowe dla alergika.
Teraz schudł i stracił pyziałki na policzkach. Rak swoje robi choć kot nie poddaje się. Ale źle reaguje na wszelkie wetowskie oblucje więc jest tego minimum. Przyplątała się cukrzyca. Jest problem co mu dawać jeść. On wybredny jest mocno i nie każda przystawka pasuje. Rano łamie się i daję mu to co reszcie. Choć deczko. Angelek ma ponad 13 lat. Przyjechał z Mazur gdzie nasza nieletnia pociecha wypatrzyła go na czubku drzewa. Była wtedy z ojcem na wakacjach. Nie wspomnę co się działo gdy wyszło ,że kot ma jechać z nimi. To był nasz drugi. W domu czekał na nich Tigerek.
Ostatnio edytowano Wto maja 15, 2018 18:58 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto maja 15, 2018 13:25 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

On ma taki jakiś szczególny pysiek,piękny jest. :1luvu: :1luvu: opowiedz o transporcie :201412 :201494
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto maja 15, 2018 20:51 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!fotki s.29

Ja myślałam najpierw, że to Ty - taka odmłodzona. A to Twoja córka! Strasznie podobna!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 79 gości