OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob cze 16, 2018 14:28 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Pustawo u na. Ileż razy to pisałam :oops: Tetryczna pamięć, zrzęda i takie tam.

Dojeżdżam do weta. Jestem razem z wetką. Pod drzwiami stoi już jakiś pan.
Żartuję ,że rolet pilnuje. On się wita i tłumaczy ,że sunia w aucie siedzi bo gorąco. Jesteśmy sporo przed czasem. Wchodzimy do poczekalni. Stawiam transorter z malcami pod ścianą. Tak by każdemu było daleko. Za chwilkę wchodzi sunia. Pitbulkowata szczupła dziewczynka prowadzona przez mięśniaka w kolorowych ciuchach. Typ kibola. Z tatuażem w każdym widocznym miejscu. Łysol. O opalonej na brąz skórze. Pies rusza ku transporterowi. Nabieram oddechu i spinam poślady by ruszyć ku obronie. Szok pierwszy. Facio przytrzymuje psa ze słowami " zostaw Soniu, koteczki mogą się bać". Z reguły jest odwrotnie. Pies/dziecko/babon... (właściwe skreślić lub wstawić) musi zobaczyć wsadzając nos w kraty. Pies jest piękny. Kolorowy siedzi na podłodze i czule ją tuli. Towarzysz pyta jak zniosła siedzenie w aucie. Obaj zagajają rozmowę o moich kocikach. Pytają. Tłumaczą się jakby dlaczego nawet nosa nie wsadzają. Bo... one i tak w stresie i jeszcze obcych im nie trzeba. Nie jest to nachalne. Ot, rozmówki takie se. Ciągle Sonię dotykają, przytrzymują, głaszczą. Mimo chodem dowiaduję się ,że przyszli tak wcześnie by małą nie czekała w kolejce. Bo upał, nerwy...bo to tylko zastrzyk. Bo ona ... umiera na raka i tylko opieka paliatywna wchodzi w grę. Byli już wszędzie i u każdego. Nie ma nadziei. Więc ...więc tak sobie pomyśleli ,że jej ostatnie dni, tygodnie, miesiące będą tylko dla niej. Dopóki może jeszcze z życia korzystać. Koniec ograniczeń. Spanie w łóżku tyle ile sobie życzy. Spacery także. Specjalna buda na podwórku postawiona została by w upały cień był. Sonia lubi chodzić, biegać, zwiedzać... Więc wożą ją po zakątkach kraju i nie kraju by mogła świat zobaczyć. Tak, tak to brzmiało. Nie oni brali ją ze sobą. Tylko Ona pozwalała się transportować. Z jakim uczuciem mówili jak radośnie chodzi , jak się cieszy, ile tysięcy kilosów przeszła. Biorą jej przybraną siostrę ze sobą. Obie są znajdami. Sunia (tak ma na imię drugi pies, kundelek) sam sobie wybrał ich na dom. W zimny ranek Nowego Roku wskoczyła do otwartego auta gdy bramę otwierali. I została. Bo jak mogli wywalić na mróz psie dziecko. Teraz cieszą się ,że umierająca mała ma towarzysza. Takiego z jej gatunku. W jednym są tylko nie ubłagani. Karma. Nie wolno jej jeść wielu rzeczy więc nie je. A oni unikają ludzkich przysmaków by psu nie robić przykrości. Bo wie pani, jak mamy jej odmówić skoro wiemy ,że kocha lody, kurczaka z rożna...? Dowiedziałam się o tym gdy przyszedł młody człowiek z jorkiem co to ciągle problemy ma z brzuszkiem.Po...zjedzeniu ludzkiego jedzenia. To był jakiś ich znajomy. Udzielili mu lekcji dietetyki. Z przyjemnością posłuchałam tych wywodów. Przyjęcia zaczęły się. Tokując do Soni wprowadzili do gabinetu. Potem wyszli cały czas czule do niej mówiąc. A ja bardzo, bardzo się wzruszyłam.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>


Post » Sob cze 16, 2018 15:57 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Jednak dobrzy ludzie są jeszcze na tym świecie. Oczywiście nie uwłaczając Tobie Asiu, boś Ty najlepsza :roll:

pami8976

 
Posty: 25
Od: Czw lut 02, 2017 18:16
Lokalizacja: Puławy

Post » Sob cze 16, 2018 17:32 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Poplakalam się..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 16, 2018 23:19 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

po prostu człowieki
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie cze 17, 2018 11:13 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Rozmawialiśmy też o krzywdzeniu zwierząt. Ot o tym skąd ja mam koty.Co to DT. Ile znajduje się wywalonych, zamordowanych, zamorzonych na śmierć.
Głaszcząc głowinę psiny Pan podniesionym głosem mówi
Zajeba...łbym na śmierć takiego dziada. Jakbym widział zaje...bałbym. A jakby ktoś mojemu psu krzywdę zrobił to qrwa w piekle było by mu lepiej.
Wie Pan są sądy, policja, służby
Aaaa to dla Pani bo Pani delikatna kobieta jest.
Ja bym zaje...bał na śmierć . Niech ze mną taki gnój powalczy a nie ze stworzeniem słabszym

Cytat mocno ograniczony w słownictwie :mrgreen:

Coś Uzi dziś nie swój jest. Martwię się. Żałuję ,że wizytę u okulisty odwołałam. Taka co miała być pierwsza gdybym się nie wcisnęła wcześniej. Może ma gorszy dzionek?
Pomyłam przedpokój na wysokość ludzia karłowatego. Teraz ganiają. Tylko nie on. Dziś z wetem jesteśmy umówieni to obejrzy i jego.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 17, 2018 13:48 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Kciuki za Uziaka. :ok:

I zdjęcia chorutka:
Obrazek

Obrazek

Link: https://photos.app.goo.gl/SBt4i3ftrRo8A6Fq8
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie cze 17, 2018 13:56 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Wyprowadziłam się, ale otwockie klimaty pozostały. ;)
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Nie cze 17, 2018 14:11 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

mimbla64 pisze:Kciuki za Uziaka. :ok:

I zdjęcia chorutka:
Obrazek

Obrazek

Link: https://photos.app.goo.gl/SBt4i3ftrRo8A6Fq8


o jakie biedne zepsute oczko... :-( kciuki żeby się naprawiło jak najszybciej.

Asiu a jak Szabo? jeszcze z Wami?

she's a witch

Avatar użytkownika
 
Posty: 161
Od: Wto paź 03, 2017 19:08

Post » Nie cze 17, 2018 15:36 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Za oczka Uziego :ok: :ok: :ok: :ok: i pozostałe kociaki :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie cze 17, 2018 18:24 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

I jeszcze Ubocik.
U niego to niestety dwoje oczu bardzo chore.

Obrazek

Obrazek

Link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/BNTGt9Y2GjWnS4Cm8
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie cze 17, 2018 19:14 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

she's a witch pisze:Asiu a jak Szabo? jeszcze z Wami?

Tak Szabuś nadal z nami. Zero telefonów. Co prawda jeszcze ząbki przed nami do obcykania ale cała reszta typu testy, szczepienia, odrobaczenia już obłatwiona. Ruszamy teraz z uzębieniem. To taki cudny kot się robi. Z każdym dzionkiem coraz fajniejszy. Troszkę przeżył zamieszanie maluszkowe ale odpuścił. Gaduła okrutny. Przytył. Zhardział. Nie lubi kolanek ale głaskanki to cudmalinaorzeszki. Rozochocony podgryza palce dłoni ale delikatnie. Mnie to wzrusza. Bo on nie wie jak uczucia rozładować. Jest raczej jedynakiem. Raczej, bo ze spokojnym kotem dogadałby się. Bez miłości ale byt możliwy. Żyje w stadzie bez większych scysji. Wydawało by się, że domy winny się bić. Toż jedynak! A tutaj doopa blada.

Uzi i U-Boocik lepiej. Ale huśtawka oczna jest duża.
O UFO pytań wiele. Nikt, dosłownie NIKT nie czyta warunków adopcji! Czemu mnie to nie dziwi. I czemu wkurza. Wszak to nie nowina. :cry:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 17, 2018 19:54 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Ludzie nie czytają - ani ogłoszeń adopcyjnych, ani tego co akceptują wchodząc na różne strony, często nawet wielkich plakatów z informacjami o imprezach i potem zdziwienie "jak to, ja nic nie widziałem, nigdzie nie było informacji"...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon cze 18, 2018 6:06 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Pół biedy, że nie umieją czytać. Gorzej , że nie słyszą i nie rozumieją jak ktoś inny im przeczyta :evil:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 18, 2018 6:12 Re: OTW18- malce...oczy takie se:( fotki 39 i 41

Od trzeciej mordy ptaki drą. A raczej dzioby. Na początku gdzieś tam w ciszy lekki trel dzwoneczków słychać A potem zaczyna się jazda. W domu także. Bo koty słysząc koncert za oknem uważają dzionek za otwarty! Łącznie z maluszkami co awantury wszczynają. Głodne, znudzone, zaniedbane... Do świata by chciały.
Jest siódma a ja jestem zmęczona już.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości