OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt paź 26, 2018 10:19 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

tabo10 pisze:ASK@ zamilkła,czyli woli nie ryzykować i nie będzie się więcej chłopem na forum chwalić :wink:

O to to właśnie :mrgreen:
Chłop leży po nocy i śpi.
Nie świadom uwielbienia jakie na niego spływa :smokin:

Marzenia11 pisze:Potrzebujesz pomocy w ogłoszeniach?
ja się cieszę, ze choć na chwilę pobędziesz z kotami, a one z Tobą. A potemd alej na diagnostykę i leczenie. Trzymam !!!!! :ok: :ok:


Sorki, ciągle mam zaległości.
Dzięki Marzenko. Koty już się mną znudziły.
Co do ogłoszeń. Wszystkie koty są już w sieci. Ja tylko nie mam sił wyrzucać i wrzucać by były na wierzchu. Oraz dodawać nowe, z nowym tekstem. Choć staram się ogarnąć i ten temat. Pomocą byłoby wyróżnienie ich. Mimbla64 ruszyła z tym. Za co dziękuję :201494

Ranek był przykry. Niestety, jak zwykle. Obudził mnie ból głowy i huśtawka we łbie. Nie wiem jak to się ma do 4 rano ale się ma. Wstałam, łyknęłam leki, po ciemoku dałam michę i umknęłam chwiejnie do wyra. Za chwilkę wpadła na mnie Emma. Rozciągnął się i Emirek. Łykał jakieś resztki wczesnego śniadania. Galopkiem wpadł Uliś i uwalił z hukiem. Próby ciumciania się po swym boczku wynagrodziłam banicją. Wrócił cichcem i udawał ,że sprawy nie ma. Wśliznęła się między nich Ulosia. Dałą mi buziaka i zamknęła oczęta. A na nogach usadowił się Uzi. Jakoś się po kokosiły , rozwarczały, przytrzymały pazurkami i zasnęły. Każde zaczęło sobie mruczeć. Orkiestra powstała w różnej tonacji. Aż mnie zdenerwowało to granie. Foczysława też wsunęła głowę w moją szyję. Wyłoniła się z mroku niespodziewanie. Podstawiła się tak by całusa dostać. Niestety, potężny zad Tami nie miał gdzie się usadowić. Więc po kilku minutach wiszenia nade mną, ulokowała się obok mej głowy. Na wolnym miejscu kołderki Rudolf zameldował się z pretensjami. Jak to u rudych bywa. Wierny cień Żwirek, uspokajająco ocierał się o plujące pretensjami bydlę. Chłopaki wreszcie zamilkły po krótkiej wymianie zdań. W ciszy wczesnego i ciemnego poranka zostało tylko brzęczenie futer mruczeniem zwanym.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt paź 26, 2018 10:51 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Wyróżnić nie mam jak, niestety, zbankrutowałam na Mice... :roll: :oops:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 26, 2018 15:29 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Marzenia11 pisze:Wyróżnić nie mam jak, niestety, zbankrutowałam na Mice... :roll: :oops:

Marzenko, w żadnym wypadku nie czuj się wywołana do tablicy :oops: Nie taki miałam "cel" we wpisie.
Ja wiem jak jest ciężko, każdemu kto kotami się zajmuje w szczególności. Do tego dochodzą problemy inne, rodzinne. Własne zdrowie. Wiele osób o tym nie pisze bo i po co? Też obracamy każdą złotówkę. Szczególnie teraz gdy moja marna pensyjka będzie jeszcze marniejsza :placz:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt paź 26, 2018 19:03 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Koty sa kosztowne jak nie wiem. Odrobaczałam teraz jedenastkę - swoje i w pracy i kawał grosza poszło...

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob paź 27, 2018 18:03 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Zimno. Ciemno za oknem. Janusz dopiero co wrócił z karmienia leśniaków. Wcześniej zatargał Pani Teresie nerki i wątróbkę. Niestety, ona musi kroić sobie sama. Nie ustoję za długo przy blacie. Ten cholerny pion nie che ze mną współpracować.
Koty śpią. No, prawie wszystkie. Abiś kręci się w poszukiwaniu resztek. Zbieram siły na zapodanie leków. Już czas. Ulisiek jakby zmniejszył swoje migdałki. Ale i tak wygląda jak wypchany chomik. Ulosia chyba lepiej oddycha. Pineska pluje dalej niż żmija. I obrodziła w tysiące pazurów. Tomiłek robi za Gremlina i panikuje przy uchwycie. Tami tylko spokojnie znosi wszelkie zabiegi. By potem haftnąć se w ramach rewanżu. Bianka, zdrowa jak rydz, lata z prędkością światła. Oraz prycha na mnie zajadle. Profilaktycznie to wszystko robi. Oby tylko jej nie dopadło bo tylko siła woli kota może ją uleczyć. Kot całkowicie nie obsługiwalny.
Ciemno okrutnie. Jak ja nie lubię tej pory roku. Wręcz nie znoszę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob paź 27, 2018 18:16 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Asiu zdrowia! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 27, 2018 19:07 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Też bardzo nie lubię ciemnych, jesienno-zimowych dni.
Jedyne pocieszenie to że od jutra śpimy dłużej.
Teoretycznie.
Moje koty nie dadzą się na to nabrać :twisted: Pobudka będzie jak zwykle.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob paź 27, 2018 20:47 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Pora roku, ta okropna, dopiero będzie
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie paź 28, 2018 7:49 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Nowe ogłoszenie Emmuni i zaraz telefon. Niby dobrze rokuje. Niby. Pani mocno się ucieszyła ,że ona zrobi mi wizytę przed adopcyjną. Deczko mniej jak zrozumiała, że ja też takową zrobię. Co jest zaznaczone w ogłoszeniu. Normalna rozmowa. Niby wsio ok. Kot młody z Fundacji wzięty. Zabezpieczenia. Jednak jest prośba moja o maila, by wysłać "dokumenty" w tym ankietę. SMS z mailem nadszedł. Drugi też przyszedł. Z lękami. Odwiedza ich kot sąsiadów. Nie wychodzący. Oraz nie szczepiony. Czy Emma go jakimś świństwem nie zarazi. Zawsze ale to zawsze jest mi okrutnie przykro gdy to czytam/słyszę. Mój wychuchany kot jest spostrzegany jako realne zagrożenie dla jakiegoś smyka nie zadbanego medycznie przez kochający dom. Tylko dlatego ,że jest tymczasem. Nic to. Odpowiadam na wsio w mailowych wypocinach. O kocie sąsiadów też robię wykład. Przychodzi ankieta. Oraz szereg zdjątek. Ani jednego z zabezpieczeń. Książeczka obfotografowana. Brak szczepienia uzupełniającego. A w miejsce zabiegów wpisana jest "seterylizaja". Albo bałaganiarz albo faktycznie tylko to przeprowadzili. W ankiecie zero konkretów na temat karmy i takich tam. A o wizycie pa i zgodzie na nią jest kilka zdań
Nie, cenimy sobie prywatność, ale w załącznikach dołączam zdjęcia Giny w jakich warunkach żyje i w jakich warunkach będzie żyła Emma
Prosimy o uszanowanie tej decyzji

Ciekawe jak miałoby wyglądać przekazanie kota? W ciemnym zaułku? Czy u nas? Jak mam oddać Emmunię, mego wychuchanego wykarmionego na butli sierściucha, komuś kto mi nie ufa?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 28, 2018 8:10 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Prywatność jest najważniejsza.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie paź 28, 2018 8:17 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Nie oddawać Emmy do „takiej” prywatności. Znajdzie się lepszy domek taki jak Enterkowi się trafił. :1luvu:
Czasem tak mnie serce boli ze nie mam własnego M4 :placz: bo u mnie w każdy kat możesz zajrzeć Asiu. A ja tam bym chciała któregoś kociaka od Ciebie do Bagirki żeby nie czuła się samotna. A tu ńic nie jest tak jakby się chciało. :placz:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie paź 28, 2018 8:56 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Wiadomo, że nie oddam. Dopóki nie sprawdzę warunków kot nigdzie nie idzie.
Ciekawe gdzie kota miałabym przekazać? W aucie? W knajpie? Na rogu ulicy? Pod drzwiami klatki? Podpisać umowę na kolanie? Bo chyba nie u mnie? Wszak moja prywatność też ma cenę. :mrgreen:
Jest tyle bied w necie. Mogą zabrać bez problemu. Uratować prawdziwe nieszczęście.

A Emmunia gania aż głowa odskakuje. Zrobiła się cudna.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 28, 2018 9:29 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Żyjesz z tymczasowania i jeszcze chcesz prywatności :wink:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie paź 28, 2018 14:33 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Dlatego ja już od dawna nie bawię się w ankiety,szkoda czasu.
A Pani koniecznie napisz do słuchu o " uszanowaniu decyzji".Twojej .Odmownej. I żeby Tobie i podobnym DT czterech liter na przyszłość nie zawracała.
Bo my SZANUJEMY swój czas.
A na zdjęciach to można wszystko pokazać. I każde z neta ściągnąć jako swoje też. Więc i Twój brak głupoty i naiwności też niech łaskawa będzie uszanować.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie paź 28, 2018 14:58 Re: OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Ja się bawię. Są dobre i złe strony takich ankiet. A w obecnej chwili rozmowy przez telefon wykraczają poza moje możliwości. O potrzebie wizyty mówiłam i pisałam wcześniej. Mam zaznaczone to w ogłoszeniu. Jak ktoś nie rozumie to przykro.
Takie cosik otrzymałam na moje kulturalne wypociny i wyjaśnienia :mrgreen:
Nie, przykro mi, ale nie, nie rozróżnia Pani chyba słowa zaufanie i prywatność. Pani założyła dom tymczasowy godząc się automatycznie na przekazanie kota u Pani. Ja mam koty od ponad 10ciu lat, więc za rady dziękuję.
I proszę w ogłoszeniach napisać czerwonymi literami, że wizyta przedadopcyjna obowiązkowa, bo wtedy i Pani I potencjalne osoby Adoptujące głowy sobie zawracać nie będą

Odpisałam dość ostro choć z kulturą ale ... nie wysłałam. Po cholerę ciągnąć jałową dyskusję. :smokin: Najważniejsze to nabrać dystansu.
Jak ktoś jest przekonany o swej wyższości to szkoda mi czasu na bzdety. Nie przekonam. Wolę więc poleżeć.
Kolejna osoba co uważa, że DT są na skinienie i można "wymagać" od nich wszystkiego. Co do doświadczenia kociego zmilczę. Zawsze bawią mnie takie teksty. Gdzie mnie biednemu żuczkowi do tych niw wiedzy jaką posiadają pytający.

U nas leje. Z niepokojem zerkam za ciemnicę za oknem co się pojawia już. Kotów żal. Janusz dziś późno żarcie leśniakom zaniesie. Pracuje. Od kiedy przekonał się ,że czekają bez względu na godzinę i pogodę idzie bez szemrania. Nabrał maniery popędzania mnie bym pokroiła nerki. Bo już czas, czas... :mrgreen: Trzeba budki w lesie postawić. Jednak dopóki nie minie 1 listopada nie ma co z tym ruszać. Nie wiedzieć czemu w pierwsze dni listopadowe włóczą się menel i gówniarstwo (wolne w szkole) po terenie niszcząc wszystko. Tak jest od wielu lat. Trzeba też zainstalować coś Rudzi pod i obok balkonu. Ale też musi być ciemniej i zimniej by ludziska przestali zerkać.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości