OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw kwi 19, 2018 7:10 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Wczoraj nie fajny był dzionek. Ciągle coś. Telefon od Pani Teresy ciśnienie mi podniósł. Panikuje ,że nasza Ogonek jest prawdopodobnie chora. Co mam zrobić? Nic. W pracy jestem. Nie wyjdę. Ogonek po pracy była śpiąca i nawet na nas nie zerknęła. Skusiła się wieczorkiem na żarcie ale skubnęła tylko. Poszła sobie i jakby kulała. Nie panikujmy....nie panikujmy...
Dziś jednak i mnie się wydała dziwna. Skubała delikatnie saszetkę. Wycofałą sie do piwnicy. Tylko jak ma być głodna jak fura zarcia na noc została. Czarna nawet dzioba nie umoczyła.
Nic, będziemy obserwować.
Ogonek to ta kocia od zęba i "pomocy" TOZ-u. Co łapałam ją w zeszłym latem by wyleczyć.
Oby nic się nie przyplątało.

A swoja drogą TOZ wczoraj też był w tle. Był i drugi telefon od Pani Teresy. A w zasadzie pierwszy :mrgreen: . Zaczynał się od pytania czy w pracy jestem? No a gdzie to ja mam być? Wyszło na tro ,że trzeba iść kota jakiegoś obejrzeć ,co gdzieś w naszych rejonach się kręci. Ktoś zgłosił TOZ-ow ,że widział futro czarne z pocharataną po sznurku szyją. TOZowa pani zadzwoniła do PT. By ta poszła , pozerkała i dała znać. To wtdy przyjadą i kota złapią. 8O Akcja ma być błyskawiczna. PILNA! A kot na pewno sobie siedzi, zawija sreberka :wink: i spokojnie na pomoc czeka :mrgreen:
Wedle mnie widziano NieBudrysa co ma taki atrakcyjny wygląd. Co też wyraziłam. PT też tłumaczyła tamtej ,że jest taki kot a nawet dwa i już są zaopiekowane. Ale poszła na kontrolę. Nic nie znalazła. Za to wieczorem NieBudrys pojawił się przy miskach dając żywe świadectwo swego gojącego się karku i poranionej głowy.
Niestety PT opowiedziała i o tej niby kotce co do bloku się chowa. Tak jak pochwaliłą się ,że łapałą koty nowe na kastrację. Uczynny TOZ wyraził cheć przyjechania i złapania jej. Znaczy się tej sztuki niby nowej. Tylko niech PT ją namierzy i wskaże. Jeszcze mi tych głupich bab trzeba ganiających pod okienkami piwnicznymi.
Ciekawe, ze wiedząc już dużo wcześniej o kłopotach z dodatkowymi paszczami jakoś nie palili sie do wyłapania.
Coś się dzieje na rzeczy. Muszą się wykazać?
Nie mamy o sobie dobrej opinii. A już po numerze z Białą/Ogonkiem to już mamy masakryczne o sobie zdanie. Kilka ich akcji na fejsie w ogóle mnie rozwaliło. Jakbym debili czytała a nie ludzi zajmujących się zwierzakami. Co też wyraziłąm.
Dla sprostowania napiszę ,że TOZ rozłamał się. Część jest teraz Otwockim Towarzystwem Przyjaciół Zwierząt (chyba tak jakoś :oops: ) i przywłaszczył sobie tozowskie strony. Kilka osób zostało jako TOZ. Ci pierwsi odnieśli już "sukces", którym się chwalą na prawo i lewo. Wszelkie zwierzęta (szczególnie psy) odłowione na naszym terenie trwafią do schronu w ...Nowym Dworze Mazowieckim :roll:
A każdy złapany kot (dzik na kastrację i nie dzik) będzie przetrzymywany w licznych 8O DT jakie posiadają.
Ten świstak to ma górę sreberek do zawijania :strach:

PS Chyba i tak coś pokręciłam z tym nowym. To zdaje się jest TOPZ? Towarzystwo Otwockie Przyjaciół Zwierząt? Nie mam dojścia do fejsa to nie sprawdzę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw kwi 19, 2018 8:40 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Otwockie Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw kwi 19, 2018 9:10 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

To teraz zwierzaki będą miały tyyyle oficjalnych opiekunów i przyjaciół ze statutami, że mogą się modlić "chroń nas Panie Boże od przyjaciół, z wrogami... może sobie poradzimy"?
Oby tylko tą pomocą i "aktywnością" nie zanadto zaszkodziły :strach:

kajtek56

 
Posty: 362
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Pt kwi 20, 2018 7:22 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Wieczór. A właściwie prawie już noc wczesna. Dzwoni telefon. Numer nie znany ale odbieram i tak. Danka poza domem.
Ja w sprawie małego kota, tkiego najmniejszego
8O
Nie mam takowych, pomyłka
ma pani
8O
Chodzi o ogłoszenia "Małe Oczy ..."
Nie czytał Pan ogłoszenia ?!
Po co, tyle tekstu :roll:
Ale tam wszystko jest
Ale ja chce małego kota
Ale Małe Oczy są małe w sensie fizycznym
Aaaa :placz:


Szybko się rozłączyłam nie widząc sensu w dalszej dyskusji. Życząc miłego wieczorku oczywiście. Nie mogłam się jednak powstrzymać przed oznajmieniem ,że zanim się do kogoś po nocy zadzwoni,to powinno zpoznać się z ogłoszeniem.
Za jakiś czas obudził mnie sms z życzeniami spokojnej nocy. Zostałam nazwana Promyczkiem.
Jestem grzeczna dziewczynka. Podstarzała ale grzeczna. :smokin: O 4,50 rano wysłałam odpowiedź z życzeniami miłego dnia dla...Słoneczka. :mrgreen:


Co do Szbunia. Wyniki ma dobre. Aż ja jestem zaskoczona. Wetka takoż. Radość wielka. Zanim jednak podejmiemy leczenie paszczy chłopaka, to zaszczepiłam go. Trudno. Jakoś wytrzyma. Potem możemy się nie wstrzelić z terminami. To wyjątkowo kontaktowy dzieciak. Straszny gaduła. Posikuje nadal. Choć chyba mniej. Sika tak "chorobowo". W miejscach dla mnie znane. Czyli oznaczonych przez poprzedników. Niby nie capiących już. Jednak czuły nosiek małego swoje zrobił. Klątwa Wojtka :1luvu: A teraz Angelka. Godnego zmiennika. :placz:
Nadal słabo je. Felixy w saszetkach najlepiej. Na wykończeniu. :placz:

Ogonek dziki nadal zeszmacony. Brudny. Już wiem ,że to ma związek z jego stanem. Bo faktycznie coś jej jest. Dostał antybiotyk. Czekamy czy się polepszy. PT twierdzi ,że to noga. Ja też. U nas szkła zbitego dostatek. Różnych śmieci też mnogo. Może wdepnąła na coś. Mam już pomysł na złapanie kobietki. Zawsze to coś. :evil: Mam nadzieję jednak ,że nie będzie konieczny czyn łapankowy. To kot, który strasznie przeżył wyjazd do lecznicy i odbiło mu się to na układzie moczowym. Więc nie chcę panikować wcześniej niż to konieczne. Wczoraj i dziś zjadła Goumretka mus. We łbie mnie się przewraca by dzikowi takie luksusy kupować. :roll: Moje tego nie jedzą. Ale niech ma i niech mu się nie znudzi. Muszę pomyśleć o ew zakupie w większej ilości.
Ogonek mało je ale Kropeczka- jej koleżanka- też nie przesadza z obżarstwem.Ona i tak garda do michy jest. Ale teraz odpuściła sobie więcej. Ciepło?!

Ciągle coś i coś.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 20, 2018 8:35 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Ciągle coś, dopóki żyjemy. Gratuluję wysłania esemesa o 4.50. Zaprawdę, zemsta jest słodka.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt kwi 20, 2018 9:03 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

4.50 to normalna godzina do wstawania 8) pewnie juz nie spał

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt kwi 20, 2018 9:20 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Patmol pisze:4.50 to normalna godzina do wstawania 8) pewnie juz nie spał

Najnormalniejsza. Już byłam po kocim śniadaniu :wink: i dzikom żarcie szykowałam.
Zupa się pichciła. Znaczy się wywar.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 20, 2018 10:39 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Oj ASK@ strach się Ciebie bać :wink:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt kwi 20, 2018 10:46 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

a wy jeszcze śpicie o 4.50? :strach:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt kwi 20, 2018 11:42 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Patmol pisze:a wy jeszcze śpicie o 4.50? :strach:


Śpimy. :twisted:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt kwi 20, 2018 13:37 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

mimbla64 pisze:
Patmol pisze:a wy jeszcze śpicie o 4.50? :strach:


Śpimy. :twisted:

No coś ty 8O

Pan przeprosił za pomyłkę, podziękował za życzenia i mnie także pożyczył miłego dnia.
Pełne zaskoczenie :ryk:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 20, 2018 15:37 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Kiedyś kumpel obudził mnie duuuużo przed 6 (a pracowałam do północy + dojazd do domu) smskiem nie przeznaczonym do mnie. Po czym przysłał następnego, przepraszającego jeśli mnie obudził :mrgreen:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob kwi 21, 2018 8:43 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Dziś będzie inaczej.
O mojej fascynacji tematem futurystycznym. Tematem science fiction. Każdy kto mnie zna wie jak je lubię.
Jakiś czas temu pokazał się serial (nie znoszę seriali!) Westworld. Wtedy nie miałam serca i duszy by go obejrzeć. Teraz "dorosłam". Trzepię odcinek za odcinkiem. I zamieram ... przy czołówce. MatkoBoskaFilmowa to istny majstersztyk. W każdym calu.
Proszę zerknijcie i...powiedzcie ,żem normalna :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=elkHuRROPfk

Gra o tron, Strefa mroku (ta starsza wersja) , Archiwum X (pierwsza seria) i Miasteczko Twin Peaks ... to dla mnie cudo, cudeńko i ... dreszczyk.
Do tego muzyka w każdym odcinku Westworld to też cudeńko. Saloon, burdelówki, pianola i...najlepsze kawałki przerobione tak, że mucha nie siada! Tylko pada z zachwytu. :201494

Bardzo się też cieszę ,że seriale mają taką cudną obsadę. Kiedyś tak pogardzane teraz przyciągają sławy. I dobrze.
Ostatnio edytowano Sob kwi 21, 2018 8:49 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 21, 2018 8:48 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Gra o tron
https://www.youtube.com/watch?v=ZA38kXTHpj0
Ja nie mogę tego słuchać bez uniesienia się włosia na mym ciele.
Ale ja...nie jestem obiektywna. :oops:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 21, 2018 8:51 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

:ok:
dobrze, że to lubisz
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości