OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto maja 22, 2018 20:03 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

ASK@ pisze:Mam ostatniego. Chory.
Piękny dymniak.
Reszta coraz bardziej chorsza. :cry:

Jestem padnięta. Od kilku dni funkcjonuję do północki albo i dłużej.
Koniec tej łapanki.
Jutro reszciejsze szczegóły. :wink:

O matko, niech one dadzą radę :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I Ty, Asiu, też... :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 22, 2018 20:11 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

ser_Kociątko pisze:https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=185227
założyłam wątek, może ktoś? coś?

Dziękuję ślicznie. :201494

KociaMama44 nie ma co klaskać :wink: Tradycyjnie napiszę ,że głupich nie sieją. Sama się prosiłam by je ucapić.
Niestety, teraz zaczyna się szara rzeczywistość.
Idę w totka wygrać :smokin: . Jutro idę.Nie poczekali tylko zakluczyli.

Dziękuję cudnie za stówkę. Zaszalałam. Wydałam w aptece :mrgreen:

Marzenko, choroba idzie se swoim trybem. Widzę ,że jest coraz gorzej. Jeden, ten niby "najlepszy" już dziś przeszedł na linco. Złapane zostały w ostatniej chwili. Ale u nas też ...
Wybór między cholerą a dżumom.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto maja 22, 2018 20:13 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

ASK@ pisze:
ser_Kociątko pisze:https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=185227
założyłam wątek, może ktoś? coś?

Dziękuję ślicznie. :201494

KociaMama44 nie ma co klaskać :wink: Tradycyjnie napiszę ,że głupich nie sieją. Sama się prosiłam by je ucapić.
Niestety, teraz zaczyna się szara rzeczywistość.
Idę w totka wygrać :smokin: . Jutro idę.Nie poczekali tylko zakluczyli.

Dziękuję cudnie za stówkę. Zaszalałam. Wydałam w aptece :mrgreen:

Marzenko, choroba idzie se swoim trybem. Widzę ,że jest coraz gorzej. Jeden, ten niby "najlepszy" już dziś przeszedł na linco. Złapane zostały w ostatniej chwili. Ale u nas też ... Wybór między cholerą a dżumom.

Wiem o co chodzi. O tę calici, co u Was grasuje... :| Ale gdybyś ich nie złapała, to by umarły na pewno. A tak mają jakieś szanse.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto maja 22, 2018 22:09 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

Jak ktoś się nie boi i zna ten język, to tu chyba można jeszcze dostać:
http://bilko.bg/product/4959/viskoblast ... 15-ml.html
Dodało mi do koszyka i przeszło do podsumowania. Dalej symulacji nie prowadziłam.

A te krople również zawierają karboksymetylo-β-glukan, ale zamiast 0,5% jak w Viscoblast mają 0,3%: https://aptekazawiszy.pl/umastar-krople ... 10-ml.html
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10656
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto maja 22, 2018 22:38 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

Stomachari pisze:[...]
A te krople również zawierają karboksymetylo-β-glukan, ale zamiast 0,5% jak w Viscoblast mają 0,3%: https://aptekazawiszy.pl/umastar-krople ... 10-ml.html




hialuronian sodu - znakomicie odbudowuje rogówkę i ciałko szkliste, łagodzi podrażnienia
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro maja 23, 2018 7:12 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

Stomachari pisze:A te krople również zawierają karboksymetylo-β-glukan, ale zamiast 0,5% jak w Viscoblast mają 0,3%: https://aptekazawiszy.pl/umastar-krople ... 10-ml.html

Nie otwierają mi się linki na tym kompie. One nazywają się Umaster?

Dzięki za grzebańsko :201494

U nas byle jak. Ten niepewny miał gorączkę. Widać po nim, że bardzo źle się czuje. Nos zapchany, ledwo oddycha. Nie wiem czy je bo nie robią tego przy mnie. Odpuściłam dokarmianie- dostanie kroplówkę.
Cała piątka jest marna zresztą. Ropa leje się z oczu. Patrzą jak cyborgi. Na pewno je boli. Syczą . W ogóle nie miauczą jak kocie dzieci. Nie bawią się. Za to pięknie korzystają z kuwetki.
Rano przywitały mnie drobne ciałka uwalane gdzie popadło. Już nie zbijają się w jeden kłębek. Nasze męczenie lekarskie nie czyni więzi między nami. Boją się.
Nowe małe to chyba dziewczynka. Spryciura. Mając zamysły ucieczkowe wspina się po kratach i wisi pod "dachem". Nie domknięte drzwiczki otworzy. Oczki ... Szkoda gadać. Jest piękna, dymno-niebieska.Nie wiem jak nazwać kolor.
Płakać mi się chce jak na nie zerkam. Mają 7 tygodni i nigdy słońca nie widziały. Piwnica to nie miejsce dla dzieci kocich. Jest tam zimno i wilgotno. Strasznie wieje. Wiem niby ,że są tam miejsca gdzie musiały być bezpieczne. Ale mimo izolacji od świata złapały choroby. Miałam podejrzenie ,że to kotka z "wyglądu". Zwisający brzuś i chudość dawały do zrozumienia, że urodziła. Jak widać potwierdziły się. Deczko trwało zanim namierzyłam gdzie kot znika. Trwało zanim znalazłam osobę co by nas wpuściła do piwnicy, dała klucze do drzwi wejściowych, potwierdziła ten fakt gdyby kłopoty były.
Nie wiedziałam ile mamy nowych burych kotów. Miałam podejrzenia, że trzy chyba. Te co widziałam drobne byly bardzo. Wsie bure. Podobne. Dwa się złapały. Wykastrowane, nacięte wróciły. Z tych i tak widuje się tylko jedną. Druga siedzi ukryta. A wtedy pokazała się ta kocina. Bez naciętego ucha.
Wpierw człowiek lata by upolować miejsce. Potem martwi się ,że gdzieś tam kociaki siedzą może. Zajęty załatwianiem dojść i ogarnięciem czasowym. Potem dulczy godzinami podejmując próby złapania rodziny. A jak już sie uda to nerwy opadają i zaczyna być szara rzeczywistość. Dociera dopiero ogrom kłopotów wszelakich jakie nas czekają.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro maja 23, 2018 7:21 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

Umastar krople 10 ml. Koszt w tej aptece Ok 25 zl
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro maja 23, 2018 7:30 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

Czytam i jak zawsze jestem pelen uznania Asiu. Mnie na taka postawe nie stac. Ogromny szacunek dla Ciebie i Twojego meza za to co robicie.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro maja 23, 2018 7:50 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

MonikaMroz pisze:Umastar krople 10 ml. Koszt w tej aptece Ok 25 zl

Zamówiłąm u nas. Podobno są. 30 zetka.
hutek, dzięki za miłe słowa.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro maja 23, 2018 14:05 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

https://ktomalek.pl/leon-www/rezerwacje ... eKupieLeki

Tu jest stronka gdzie wpisuje się miasto i nazwę leku wyszukuje w ciągu kilku chwil. Należy do niej ponad 6,500 aptek, kto ma czas zapraszam do wędrówki po Polsce :) wbiłam największe miasta i nie ma.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19460
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro maja 23, 2018 17:37 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

Dzięki Marzenko.
Kupiłam Umaster. Kole 35 złotych zapłaciłam. Trudno. Dokupiłam 2 opakowania Tobrexu. Każdy po 23. Kupiłam Gerberki, i stówka poszła się jebutać. Do tego w aptece gdzie antybiotyk zakupywałam pan zza lady zażądał ode mnie ...peselu 8O Kota pytam :strach: Piątki całej :strach: pytam. Urząd mi wyda czy kto :strach: pytam .A on mi tłumaczy ,że prawo jakiś czas temu się zmieniło i teraz w każdej wetowskiej recepcie tak będzie. Raczyłam się zdziwić bo w poniedziałek regulowałam rachunek po doniesieniu recepty i NIC/NIKT niczego nie żądał. Popitoliło ich w tej aptece totalnie. :placz: To nie pierwsza wtopa jaką zaliczyłam u nich. Staram się omijać ten przybytek z dala ale przy takich wydatkach każda złotówka się liczy. :placz:
Co do Umastera (jakież zdziwko było ,że taki preparat istnieje :twisted: ) :smokin: .Jest mniej oleisty. Jak działa -zobaczymy.
Koty dostały nową, większą klatkę. Pożyczyliśmy od znajomej. Zawiesiłam hamaczki. Brak mi drapaczka , który w naszej został. Ale nie będę go odczepiać bo jest mocno umocowany. Koty zadowolone.
Byliśmy u weta. Jest gorzej. Choroba opanowuje ich z godziny na godziną. Gorączka rośnie. Wszystkie są już na linco. A wczorajszemu małemu założyła wetka wenflon. Ona potrafi. :201494 Mały nie je i nie pije. Nasza wetka wbiła się w tą malunią łapinkę i dostał kroplówkę z Duphalaytem. W domu zapodać musimy kolejną. Karmię strzykawką Convą.
Malce przypominają Klan Cyborgów.

Czas na przedstawienie KC.
Zdjątka zrobione na samym początku gdzie jeszcze ogarnięte piwnicznie były. A potem było już tylko gorzej.


Dziewunia.
Ma już imię. Ulotka :1luvu:
Obrazek

Chłopaki. Bezimienne.
Ten co najlepiej wygląda najgorzej zachorzał.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro maja 23, 2018 18:15 Re: OTW18- maluszki... :( str.31

Ale byłyby biedne bez Was. Biedne maluszki
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro maja 23, 2018 19:22 Re: OTW18- maluszki... :( str.31,fotki 34

Mam nadzieję że im się uda.
Mocne kciuki :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro maja 23, 2018 19:34 Re: OTW18- maluszki... :( str.31,fotki 34

Faktycznie bidule.
Trzymam kciuki za nie.
A pozostałe oprócz Ulotki jakie mają pcie?
Same chłopaki?
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14224
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro maja 23, 2018 20:19 Re: OTW18- maluszki... :( str.31,fotki 34

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za słodkie maluchy, żeby szybko zdrowiały i fantastyczne domki znajdowały :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości