OTW18- cyborgi,f.39,41,42,43,46;nowe malce f.od70

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto kwi 24, 2018 20:23 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

ASK@ pisze:Czas przedstawić Steppującego Grafitowego Szabo :wink:

Marne fotki ale wreszcie złapałam go.
ObrazekObrazekObrazek


Piękny. :love:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola


Post » Śro kwi 25, 2018 4:46 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Szabo nie wygląda na dużego ;) punkt widzenia zależy od perspektywy, a moją jest mój malutki ;)
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro kwi 25, 2018 6:53 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Małgosia ma rację. Szabuś nie jest dużym kotem. To drobnica.
W nocy płakał bo smutno mu było. Wstałam i poszłam dziecko :wink: utulić. On lubi głaski,brzuszki i stepowanie. Musi jeszcze wielu rzeczy nauczyć się w delikatnym obchodzeniu z ludziem. Ale rozumie słowo "nie" i jak je słyszy to zwiewa w panice. :|
Podczas sesji mizianek jak ma dość, to idzie sobie do pudła czy wiszącej tuby. Miał dość w nocy szybko dość, to nawet za dużo czasu nie zarwałam.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro kwi 25, 2018 6:59 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Może mu się coś śniło i potrzebował wsparcia.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro kwi 25, 2018 15:16 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

On tęskni do ludzi ...okresowo. Dużo bardzo śpi. Lubi tulanki i szuranki po futerku. Boi się rąk, brania na nie, tulenia takiego gdzie dłonie kota obejmują. Ciumciania po brzuszku też nie lubi. Okrutnie się ślini podczas "intymnych" chwil z człowiekiem. Zadowolony mruczy tak ,że aż gra cały kot. Nie wie co to dobre jedzenie. Lub smaka na nie nie ma. Za to jadłby wędlinkę. Nie umie się także bawić. Z niejakim zdziwkiem przyjmuje różne przedmioty podtykane pod nos czy łapy. Okrągły tunel z piłeczką zainteresował go deczko. Ale nie bardzo wiedział jak ma ruszyć ustrojstwo. A wiedzy pokazanej przez nas nie przyswoił. Kotów się boi. Choć jest bardzo ich ciekaw. Jakby mniej sikał z fantazją. Coraz częściej kuwetka jest zaliczana. Może spokojniejszy jest. Może mniej go łupie w paszczy. Dostaje leki ale nie przesadzam. Dzis rozmawiałąm z wetką i jesteśmy umówieni na wizytę "leczącą". Byleby tylko szczepionka zadziałała.
Upodobał sobie tube wiszącą na kaloryferze. Wyleguje się w niej z przyjemnością. Okna otwartego boi się. A jak zawieje wiaterek to zwiewa w koniec pokoju i kuli. Znika. Boi się odkurzacza. Znika wyjątkowo skutecznie. Co jest normalne bo nasza reszta też chwil czystościowych nie lubi. Jest też prawdziwym faceim. Nie zawadza mu pitolnik panujący w jego pokoju. Za cholerę nie ma zamiaru sprzątnać. Choćby prania :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw kwi 26, 2018 7:16 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Ehhh u mnie na postach tylko wiatr dmucha i literki moje rozgania :placz:

Pozwiliłam Szabusiowi wyjśc z pokoju jak raniusio szykowałam jedzenie. On dostaje osobno. Ale potem prosił pięknie o wolność i dałam mu ją. Na ugiętych nożynkach spacerował sobie i uszami strzygł. Potem mnie zaskoczył. Przyszedł do kuchni i o moje nogi poocierał się. A potem pomaszerował do stojącej w rogu tuby. Wczoraj rano pazurki na niej ostrzył. Dziś zrobił to samo. Zauważył wiszący kłębuszek i zaczął się nim nieśmiało bawić. Jak miło patrzeć było na to. Takie momenty wzruszają mocno. Tak idąc sobie do pracy myślałam o nim. Może chodzi o sposób zachęty a nie rodzaj piłki czy myszki? Wrócę z pracy to mu zawieszę jakiś gałgan. Dalej je tylko suche WH i saszetki Felixa. Kuraka z zupy poskubał soporo. Na dokładkę obrzydził się. Bardzo prosi o uwagę. Nadstawia łępetynę uroczo. Dziś anwet po brzuszku go wygłaskałam. Objął mnie łapinami, wysiąggnął pazurki ale nie zahaczył nimi. Jakby pamiętał co wolno. Taki był spięty. Uważny. Raz jak na niego głośniej krzyknęłam gdy lał radośnie (nie w kuwetę) to ze strachu nie wychodził w mojej obecności z posłania. Troche pracy jeszcze nas zceka.
Stado nawykło do obecności kota za drzwiami. Najbardziej zainteresowany jest Abnegat. Dulczy i dulczy. Ale on z innego powodu przesiaduje. Posiada wiedzę o istnieniu misek pełnych żarcia, tam stojących. To one są jego pragnieniem. Wyżarcie wszystkiego. Jeszcze mu fałda pusta na tyłku została. Pusta!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw kwi 26, 2018 7:26 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Mój Sylwcio z Abnegatem dobrze się rozumieją.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw kwi 26, 2018 12:47 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Mój Basileus też by go bardzo kochał - do momentu opróżnienia misek :mrgreen:

Edit: obejrzyj na kompie jak będziesz miała okazję - koniecznie na dużym ekranie : https://www.youtube.com/watch?v=QAD0BtEv6-Q. Bo muzyka cudna, ale teledysk absolutnie bombowy.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw kwi 26, 2018 12:54 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Ale cudny kot :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ja do dzisiaj sie zachwycam jak Bagi posiedzi na kolanach troszke. Wczoraj sama na mój brzuch przyszła i sie położyła i zasneła (pierwszy raz) 8O Obie zasnełyśmy. Może czuje mojego torbiela abo mnie kocha mocno odkąd zaczeęłam ją na sterydy wozić i przestała wymiotować.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 26, 2018 19:07 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Parapetówka
Obrazek

Od naszej lewej Abnegat, Tami i Oczy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw kwi 26, 2018 19:18 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Abnegat kawal kocurrrrra
Ale piekny jest. Zreszta wszystkie piekne :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 26, 2018 19:50 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Wszystkie śliczne :1luvu: ale Oczy przyciągają uwagę oczami :wink:

Wysoko mieszkacie , aż dachy innych domów widać.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw kwi 26, 2018 19:54 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Wysoko. 4 piętro. Tutaj z innej perspektywy.
Trudno fajną fotkę zrobić bo zawsze jest silne światło.
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 27, 2018 11:17 Re: OTW18- Życie kręci się swoim tempem!

Abisiek jest sporym kotem. Fizycznie. Ale włożył też dużo pracy by osiągnąć wagę większą niż mu przysługuje. Wiem co przeszedł. Jak głodował. I nie mam sumienia mu miski spod mordki zabrać. Na "nie" nie reaguje :wink:
O Abisiu wiele pisałam więc nijako ciągle się powtarzać. :oops: Jeszcze ma rzuty nie fajnego humorku ale są to unikaty. Np pazurek zaplącze mu się w bluzię TZ-ta i jego odplątanie jest próbą...dla Janusza. Choć wczoraj tylko go zbeształ ,że mało delikatny pańcio był. Autentycznie .Słychać było to w jego miauku.
Oczy są cudne. To taka filigranowa koteczka. Chudy zadek zarzuca jak rasowa modelka. Jest też ogromną cwaniaczką. Też o niej wiele pisałam. To kot co doskonale nadaje się na towarzysza dla rezydenta. Ma rzuty mizianek do ludzi. Z reguły raniusio występują. Kole 4 nad ranem :mrgreen: I na stojąco. Tzn wbija swe chude łapki w tors. Wygłaskana robi kółeczko i pupiną odwraca się do mojej twarzy. Mam okazję oglądać jej wystające kości.Wiele rozumie...gdy chce. Ostatnio, rozmawiając o niej z Małgosią, określiłam małą jako Lolitkę. I chyba to był dobry strzał.
O Abisia nie miałam pytań. O Oczy tak. Ale jak widać skutek jest ten sam. :placz:

Teraz mają raj z tym oknem. Cały szeroki zewnętrzny parapet jest ich. Mają tam zacisznie bardzo i słonecznie. Bez przeciągów. I nawilżanie. Bo parapet jest nad...kuchenką. Więc jak się gotuje to klimat parówkowy dopada polegujących. Wiem, nie jest fajnie tak usadowić plażing. Ale nie mamy za dużo wyboru. Mają też zrobione drugie okno. Tylko tam są okrutne przeciągi. Tylko fajna pogoda wchodzi w grę. Poza tym jako punkt strategiczny jest do niczego. Z kuchenego parapetingu wsio widzą co w domu się dzieje. A z drugiego to tylko posiedzieć mogą.
Ostatnio edytowano Pt kwi 27, 2018 11:50 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 52 gości