Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy


Post » Wto lut 06, 2018 13:44 Re: Jest dom dla starszego kota, ktoś coś?

Na 100% niebieski srebrzysty kocurek :) Był kastrowany w fundacji, więc nie ma mowy o pomyłce :ok:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 06, 2018 14:27 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

Jedyny mój kot wyadoptowany za granicę mieszka w...Monachium :D Zbieg okoliczności.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 06, 2018 14:49 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

Grunt, że kot w potrzebie znalazł dom - a który konkretnie kot, to już mniejsza z tym 8)
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48


Post » Śro lut 07, 2018 13:17 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

U nas niebieskie i na dodatek srebrne koty są nadal dużą rzadkością w populacji kotów domowych.
W Hiszpanii w fundacjach niemieckich czy austriackich przewijają się koty we wszystkich kolorach tęczy. Ostatnio było sporo kotów różnookich, nie tylko białych, ale również łaciatych.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 07, 2018 14:13 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

milva b pisze:U nas niebieskie i na dodatek srebrne koty są nadal dużą rzadkością w populacji kotów domowych.
W Hiszpanii w fundacjach niemieckich czy austriackich przewijają się koty we wszystkich kolorach tęczy. Ostatnio było sporo kotów różnookich, nie tylko białych, ale również łaciatych.

I dobrze. Niech tak zostanie. Ja wolę burasa z piwnymi oczkami :wink: Kilka futer w typie rasy + rude malunie + srebrne malunie dziewczynki i chłopcy + długowłose+ białe całe , moje nerwy wystawiły na szwanki wielki. Przekleństwo DT. Jeszcze trochę to płatnego mordercę by na mnie nasłano bo "dobrym" nie chciałam oddać. A historie rozmów oraz tezy wygłaszane przeszły do historii głupoty. Choć czasem imię było powodem dziwnych telefonów. Nie zbadane są umysły chętnych na kota "innego".
Niech się im wiedzie.
Najlepiej jak można. Niech się dogadają i żyją w szczęściu i zdrowiu :smokin:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lut 07, 2018 14:19 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

ASK@ pisze:. Nie zbadane są umysły chętnych na kota "innego".


Ja znam ten ból. Zapytania o kocięta rasowe również potrafią człowiekowi zszargać nerwy. "Najciekawsze" maile zawsze sobie archiwizuję ;)
Szkoda tylko, że nie ponagrywałam niektórych rozmów telefonicznych, bo włos się na głowie jeżył jakie ludzie chrzanili farmazony :roll:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 07, 2018 14:25 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

milva b pisze:
ASK@ pisze:. Nie zbadane są umysły chętnych na kota "innego".


Ja znam ten ból. Zapytania o kocięta rasowe również potrafią człowiekowi zszargać nerwy. "Najciekawsze" maile zawsze sobie archiwizuję ;)
Szkoda tylko, że nie ponagrywałam niektórych rozmów telefonicznych, bo włos się na głowie jeżył jakie ludzie chrzanili farmazony :roll:

Jeden wtręt, choć mogę podać ich wiele. Trudnych do uwierzenia.
Ale ostatni. Miałam cudnego kota Vipka.Bury chłopczyk, młody i strasznie cudny. Czytamy jak piszemy bom nie poliglota. Dzwoni pani o nieko wymawiając jego imię jako Vapka. A główne pytanie dotyczyło ,czy kot lubi vapowanie 8O Bo jej taki kot potrzebny. Skoro ma takie imię to przesłanie musi być. C'nie? pani szukała kota , który lubi zaciągać się dymem od innego palacza. Razem z nią!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lut 07, 2018 16:49 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

A miałyście telefon od faceta, który potraktował Was jak burdel mamę ze względu na treść ogłoszenia o kocie? Bo ja tak. I to wcale nie on jest na szczycie mojej listy "dziwnych" telefonów.
Od tamtych czasów mocno "spłaszczyłam" moje ogłoszenia, przypominają bardziej te będące w większości, nic wybijającego się...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro lut 07, 2018 17:10 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

Nie wiem czy Ciebie przebiję, ale spróbuję ;)

Miałam wizytę u mnie w hodowli, rozwydrzona studentka sztuk pięknych dostała pieniążka od swojego podstarzałego sponsora, którego pieszczotliwie nazywała Michasiem, na kotka rasowego i przyjechała do mnie po Emkę.
Przez telefon brzmiała sensownie, zachwycała się kotką, mówiła o karmieniu mięsem, zabezpieczeniach itp Miała własne mieszkanie, twierdziła, że stać ją na weterynarzy.
Dopiero podczas odwiedzin u mnie wyszło, że wybrała Emkę, nie ze względu na rasę tylko dlatego, że ona lubi "rzeczy awangardowe" a Emka jest tak wyjątkowo brzydka, że będzie szokować jej wszystkich znajomych. Kochaś dał jej kasę na nowe buty ale stwierdziła, że teraz czas na coś innego, wybór więc padł na kota :)
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 07, 2018 17:20 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

8O
Przebiłaś pana dzwoniącego, o którym wspomniałam ;)
Stety-Niestety nie przebiłaś tych, którzy są na szczycie mojej listy.
Ale sytuacji nie zazdroszczę. Coś okropnego :? I to w dodatku nie rozmowa przez telefon czy gdzieś na wystawie (pilnie czytałam wątek wystawowy i dziwne rozmowy) tylko w domu. We własnym domu, w swoim i kocim azylu.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro lut 07, 2018 17:56 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

Człowiekowi się wydaje, że przez telefon czy mail odsieje tych największych oszołomów, jednak niektórzy dobrze się maskują ;)
Takich odwiedzin przez osoby zupełnie nietrafione miałam chyba pięć czy sześć. Pomijam jedną osobę, która ewidentnie była przysłana na przeszpiegi przez innego hodowcę. Też szybko się zdemaskowała :) i została wyproszona za drzwi w trzy sekundki :smokin:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 07, 2018 18:14 Re: Jest dom dla starszego kota - kot już jest :)

Seks telefon też był. Potem były wstrętne sms i dyszenie i obraźliwe teksty. Zanim policja się za to wzięła to znajomy zadzwonił i tak zjebal delikwenta, że uspokoiło się. Któreś ogłoszenie członki mu poruszyło :mrgreen:
Debili nie sięja. Czy to dt czy hodowla wszędzie trafiają się tacy " dziwni ".
Pani chciała parke maluchów. Jeden cudnie biały ale głuchy. Drugi niebiesko dymny słyszał. Po to by ten słyszący mówił głuchemu, że zbliża się jakieś niebezpieczeństwo. Mieszka przy ruchliwej ulicy i koty jej giną bo głupie są. Wcześniej, zanim się nie zapomniała, wszystkie warunki spełniała. W gadaniu.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: waanka i 55 gości